پرش به محتوا

عکس های دیدنی وجالب روز؛ از دوچرخه سواری روی زیپ لاین تا جشنواره ای در مکزیک

تمامی مواردی که ذکر گردید در انتها برای شما نمایش داده خواهد شد ، پس بررسی و پذیرش نهایی باید منتظر تایید نام های درخواستی باشید .

همانطور که در ابتدای این مقاله شما را با انواع شرکت‌ها آشنا کردیم، متوجه شده‌اید که در ایران انواع مختلفی از شرکت وجود دارد.

ثبت شرکت در تهران مبادا در فعالیت شرکت و محتویات غلط املائی داشته باشد ریاست اعضاء میزان سرمایه و سهام و یا سهم شرکت با اوراق مغایرت داشته باشد.

موسسه ونک به عنوان تخصصی‌ترین و پیشروترین موسسات ثبتی در کشور مفتخر است که در طول سالها فعالیت خود به بیش از هزارن شخص و شرکت، خدمات مختلف نظیر ثبت انواع شرکت سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت تعاونی و… ، ثبت برند و نام تجاری، راه اندازی شرکت در مناطق آزاد، تغییرات شرکت، رتبه‌بندی شرکت‌هاف مشاوره بازاریابی و جذب مشتری و بسیاری خدمات دیگر ارائه نموده است.

برخی از شرکت ها با هدفی به غیر از امور تجاری ایجاد میگردند مانند انجام امور ادبی ، علمی و … خواه این شرکت به دنبال منافع اقتصادی باشند و یا نباشند.

هزینه تعیین و استعلام نام شرکت: برای تعیین نام شرکت باید مواردی رعایت شود از قبیل اینکه آن نام فارسی باشد، قبلا توسط شرکت دیگری استفاده نشده باشد، دارای معانی فارسی باشد و همچنین با شئونات جمهوری اسلامی مطابقت داشته باشد.

جلگه های ایران جلگه چیست و چگونه تشکیل می شود؟ جلگه زمینی تقربیا مسطح است که در اثر تجمع آبرفت…

حال که با مفهوم تاسیس شرکت و انواع آنها آشنایی پیدا کردید کمی نیز در مورد مراحل ثبت برایتان توضیح میدهم .

چنانچه جهت انتخاب نام شرکت و مشاوره رایگان در مورد امور ثبتی با کارشناسان ما در تماس باشید .

مرحله چهارم: ارسال اظهارنامه‌ای به انضمام اساسنامه امضا شده توسط همه سهامداران، صورتجلسه انتخاب هیئت مدیره، گواهی قبول سمت از سوی اشخاص و نام روزنامه‌ای که قرار است آگهی‌های شرکت در آن چاپ شود به اداره ثبت شرکت ‌ها

از سوی دیگر در مورد موضوعات فعالیت که نیاز به اخذ مجوز دارد میبایست موافقت اصولی و یا مستندات خود را در هنگام ثبت ضمیمه مدارک شرکت نمایند.

ممنونم که نظر مثبتتون رو در سایت ما به اشتراک می‌زارید.

ایلان ماسک: توییتر برای رسیدن به یک میلیارد کاربر باید به وی‌چت و تیک تاک شبیه‌تر شود