در این روش، نیاز به مراجعه حضوری به این سازمان  در دفعات زیاد بود و همین موضوع باعث می شد که اشخاص مراحل بسیار سختی را برای تاسیس شرکت ها انجام دهند.

سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری یکی از مهم ترین سایت ها برای متقاضیان ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت ها و سایر موارد مربوطه است که توضیح خواهیم داد .

با وجود سامانه ثبت شرکت ها، می توان تمامی مراحل ثبت شرکت را به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام داد تا مرحله نهایی انتشار آگهی در روزنامه رسمی که مستلزم مراجعه حضوری به دفاتر روزنامه رسمی در کشور می باشد.

پس از ورود به این بخش، لازم است که افراد نوع درخواست را بر روی گزینه « تاسیس شرکت » انتخاب کنند و در نهایت با وارد کردن کد پیگیری درخواست، مراحل بررسی درخواست خود را در این سامانه انجام دهند.

یکی از خدمات ارائه شده در سامانه ثبت شرکت ها، امکان ثبت درخواست صورت جلسه تغییرات می باشد. در این بخش شخصیت های حقوقی می توانند با شناسه ملی و یا بدون شناسه ملی (با وارد کردن شماره ثبت واحد)، درخواست خود را برای ثبت صورت جلسه تغییرات ثبت نمایند.  

هم چنین میزان سهام ، سهامداران را نیز با توجه به میزان سرمایه باید تعیین کنید .

داشتن مشاور متخصص و متعهد در زمان ثبت ، میتواند موسسین را از اتفاقات ناخوشایند بسیاری در آینده محفوظ دارد. در این دودهه که ثبت ونک مشغول خدمت رسانی هستم. افراد موفق بسیاری را همچون استارتاپ های مطرح ملی کشور دیده ام که از همان ابتدای ثبت با حساسیت ویژه ای برای مشاوره مراجعه می نمودند.

جلگه های ایران جلگه چیست و چگونه تشکیل می شود؟ جلگه زمینی تقربیا مسطح است که در اثر تجمع آبرفت…

تعیین موضوع اصلی فعالیت شرکت در این مرحله باید توجه نمایید که برخی از موضوعات فعالیت نیاز به اخذ مجوز دارند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در مرحله هشتم، لازم است که اطلاعات مربوط به هیات مدیره شرکت مد نظر وارد شود و در نهایت بر روی گزینه «گام بعدی» کلیک نمایید.

متقبل شدن هزینه ثبت شرکت در تهران: حق الثبت شرکت با توجه به سرمایه شرکت متغییر است.

-زمانی که امور توسط وکیل انجام شود ارائه وکالتنامه ضروری است.

توافق‌های بی‌سابقه در سازمان تجارت جهانی: مالکیت معنوی واکسن کووید موقتا حذف می شود