پرش به محتوا

برای درک آکادمیک این موضوع باید بدانیم رشته معماری بر دو اصل کلی بنا شده است

از متریال های بومی و طبیعی بهره مند شده و از فرمهای ساده ای در این نوع سبک استفاده می شود.

بخصوص اگر ذوق و سلیقه باغبانی هم داشته باشید بی شک رسیدگی به باغ و گیاهان می‌تواند یک تراپی باشد.

در دست داشتن یک نقشه و پلان دلنشین این فرصت را به شما می دهد که احساس ناب و منحصر به فردی را پس از اتمام ساخت ویلا داشته باشید که این موضوع زمانی میسر و تاثیرگذارتر خواهد بود که در هزینه های ویلا از هرگونه خرج و مخارجی چشم پوشیده و با دست و دلبازی از بهترین امکانات و آیتم ها بهره مند شوید.

چطور ثبت درخواست کنیم؟ روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:

یک تیم طراحی ویلا خوب تا پایان کار پروژه را پشتیبانی می کند زیرا در بسیاری از ویلاهای در حال ساخت به دلیل تغییر شرایط موجود نیاز به ادیت نقشه و نمای ویلا است.

آرین پاراکس یکی از محبوب ترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه طراحی و ساخت ویلا، دکوراسیون داخلی بوده و با داشتن سابقه چندین ساله خود توانسته است نظر و پسند بسیاری از مخاطبان را جذب خود سازد در آرین پاراکس شما می توانید در کنار بهره مندی از تجربه بهترین معماران، جذاب ترین پلان را برای ساخت ویلا در دست داشته باشند.

اینکه قدمت بنا چقدر هست و ویلا چقدر فرسوده است و نیاز به بازسازی داره هم، در تعیین حجم کار و قیمت‌دهی نهایی نقش داره.

در محوطه سازی رنگها اولین المانهایی هستند که بطور مستقیم و غیرمستقیم در یک نگاه مرکز توجه افراد میشود.

چه کسی نمی خواهد خانه رویایی داشته باشد؟ زندگی در ویلا هم یک روش زندگی که در آن تقریبا همه آن را دوست دارند وقتی شروع به زندگی در یک ویلا با باغ، استخر در یک منطقه زیبا می کنید که متناسب با خواسته ها و نیازهای خود باشد لذت میبرید

. این ایده ها را در بناهای مختلف بر حسب شرایط و ویژگی های خاص آن پروژه به کار گیرد.

در ادامه به شما میگیم که هر سطح از بازسازی چقدر زمان می‌بره.

پس از بررسی های اولیه زمین نوبت به نقشه سایت پلان یا جانمایی می رسد در این مرحله شرکت آرین پاراکس نقشه محوطه زمین را با توجه به عوارض و شرایط زمین بصورت دو بعدی ترسیم و در آن محل جانمایی ساختمان و سایر عناصر مهم در محوطه سازی ویلا از جمله جانمایی پارکینگ ، آبنما ، آلاچیق ، استخر روباز و … مشخص می گردد.

علاوه بر این ، گرمایش ، سرمایش ، روشنایی ، هزینه ها فقط توسط صاحب ویلا تأمین می شود چنین تجهیزات فنی باید به درستی حل و فصل شود و سناریوها بر این اساس برنامه ریزی شوند در این مرحله استفاده از تجهیزات اتوماسیون و امنیت مناسب خواهد بود.