در رنگ‌ها، پلی اورتان یک ساختار سخت و بادوام را ارائه می دهد که در برابر تغییرات شدید آب و هوا‌، آفتاب سوزان و باد و باران بسیار مقاوم است.

کفپوش پلی یورتان از چه موادی تشکیل شده و ترکیب آن چگونه است:

از طرف دیگر، کفپوش پلی اورتان در مقایسه با کفپوش اپوکسی، مقاومت بیشتری در برابر اسید لاکتیک دارد؛ بنابراین بهتر است که در صنایعی مانند صنایع تولیدکننده لبنیات که در معرض اسید لاکتیک قرار دارند از کفپوش پلی یورتان استفاده شود.

این نوع کفپوش برای تمامی سالن های ورزشی سرپوشیده مثل فوتسال، بدمینتون، بسکتبال، والیبال و زمین های چند منظوره ایده آل است.

پروژه کفپوش اپوکسی پارکینگی تعاونی مسکن شهرک فرزان شهرقدس

ورق کند سوز فوم پلی یورتان عایق حرارتی و صوتی با دانسیته چهل مناسب ترین جانشین عایق های قدیمی همانند عایق پشم سنگ و عایق پشم شیشه می باشد

#بازسلزی_آپارتمان #بازسازی #بازسازی_منزل #شیراز #کازرون #بوشهر #برازجان

جهت خرید محصول می توانید از طریق شماره تماس های فوق با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و یا از طریق واتس اپ با مدیرفروش مهار انرژی ارتباط برقرار کنید.

کفپوشهای رزین اپوکسی برای سرویس حمام اتاق پذیرای حمام دستشویی استخر ویلای مغازه مدارس مهدکودک مطب بیمارستان پارکینگ طرح ساده و طرح دار بینهایت طرح استیکردار کفپوش اپوکسی #آپوکسی #کفپوش_های_سه_بعدی #کفپوشاپوکسی #منزل_لوکس #آپارتمان #مطب #مهدکودکهای_تهران #پارکینگ

علاوه بر این، کفپوش پلی اورتان و کفپوش اپوکسی در برابر مواد شیمیایی مختلف، رفتار متفاوتی از خود بروز می دهند. به عنوان مثال کفپوش اپوکسی نسبت به کفپوش پلی اورتان ورزشی در برابر اسید سولفوریک مقاوم تر است؛ بنابراین بهتر است در صنایعی مانند باتری سازی که در معرض اسید سولفوریک قرار دارند از کفپوش اپوکسی استفاده شود.

پلی یورتان صنعتی بر روی این نوع کفپوش آلاینده ها و مواد خورنده ریخته شوند به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید، زیرا سطح این کفپوش صاف بوده و امکان نفوذ مواد مختلف در آن وجود ندارد.

کفپوش صنعتی از انواع مقاوم کفپوش ها محسوب می شود و بیشتر در مکان هایی که در معرض مواد شیمیایی و اسیدی قرار دارند، بکار می رود.

#دکوراسیون_داخلی #دکراسیون_منزل #بازسازی #بازسازی_ #شیراز #اکسسوری_منزل #کفپوشاپوکسی #کفپوش_سه_بعدی

ورق های پلی اورتان با توجه به نیاز صنایع و براساس سفارشات درخواست شما آماده و عرضه می شود.