پرش به محتوا

ثبت شرکت در تهران اینه که شرکت‌های ثبت شده‌ای هستن که فعال نباشن و بشه کد ثبت اونارو خرید و مشخصات شرکت رو تغییر داد؟ مثلا کد ثبت شرکتی رو خرید که چند سال سابقه‌ی فعالیت داشته ولی الان شرکت فعال نیست.

پس از عقد قرارداد با مؤسسه ، مدارک مربوطه و مورد نیاز از طرف نخستین ثبت به شما اعلام می گردد و شما می بایست مدارک مربوطه را در اسرع وقت به صورت کامل تهیه نموده و تحویل مؤسسه دهید.

بابت ثبت شرکت در ضمینه تولید محتوا میشه با شرکت مسئولیت محدود اقدام کرد ؟ ایا احتاج به کسب جواز هست؟ و ایا میشه در ثبت شرکت یکی از سهامداران مشخصاتشون قید نشه؟ یا سهام بی نام در مورد شرکت ها ممکنه؟

برای دریافت اظهارنامه‌ی مزبور باید تقاضانامه‌ای دایر بر قصد تأسیس شرکت، تنظیم شود.

من میخواستم در زمینه الکترونیک و برق صنعتی با یکی از دوستان دفتر بزنیم

خیر – صرف ساخت یک اپلیکشن نیاز به ثبت شرکت خاصی ندارد ولی اگر بخواهید به صورت رسمی کار کنید قطعا نیاز به ثبت شرکت خواهید داشت

سوالی داشتم سه نفر میخواهیم اکو موزه در شهرستان راه اندازی کنیم چه شرکتی برای انجام این کار مناسب است ایا ثبت شرکت ضروری است

منع قانونی وجود ندارد – مسئولیت محدود مناسب است – ابتدا شرکت ثبت نمایید سپس جهت دریافت مجوز اقدام نمایید

برای ثبت شرکت در زمینه تجارت الکترونیک در قالب شرکت سهامی خاص باید باشه؟

من مادر دو فرزند هستم سرمایه اندکی دارم و میخواهم برای دخترم شرکتی ثبت کنم تا هدیه من برای او باشد ، شرکت با مسولیت محدود (واردات و صادرات مواد غذایی)

برای اینکه لیست شرکت هایی که برای ثبت نیاز به دریافت مجوز دارد بسیار طولانی می باشد برای اینکه متوجه شوید آیا فعالیت مد نظر شما قبل از ثبت نیاز به دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح را دارد یا خیر به این صفحه مراجعه نمایید.

ثبت شرکت راهی مناسب برای پیشبرد اهداف مدنظر شما در زمینه کسب مزیت‌های مالی و شغلی مختلف محسوب می‌شود. پیش از این برای ثبت شرکت نیاز به صرف زمان و انرژی زیاد و رفت و آمد به اداره‌ها و نهادهای مربوطه بود. اما امروزه با پیشرفت فناوری این مسئله تا حد زیادی حل شده است و افراد به راحتی می‌توانند تنها با یک دستگاه کامپیوتر و یک اشتراک اینترنت، همه مراحل مربوط به ثبت شرکت آنلاین در تهران و دیگر شهرها را انجام دهند.

امکانپذیر است – مسئولیت محدود مناسب است – جهت طرح سوالات خود با کارشناسان در تماس باشید

) و هم در زمینه غیرکشاورزی ( کافی نت، تورگردشگری و زیارتی و …) فعالیت کنم. سرمایه کامل رو دارم و فقط نیروی کار میخوام بگیرم.