پرش به محتوا

پلی یورتان صنعتی کار انجام میشه تا یه رنگ تولیدش تموم میشه جهت استعلام قیمت با شماره تماس ۰۹۹۲۱۵۸۰۵۱۳ تماس حاصل فرمائید ☎️

خدمات انجام شده: پوستر سه بعدی با بالاترین کیفیت چاپ بدون ذره ای تار بودن

#دکوراسیون_داخلی #دکراسیون_منزل #بازسازی #بازسازی_ #شروع_بهاریی منزل

#رنگ #رنگ_روغن #رنگ_روغنی #رنگ_روغنی_براق #رزین #رزین_اپوکسی #اپوکسی

کفپوش اپوکسی برای سطوحی که مدام در معرض مواد شیمیایی قرار دارند مناسب ترین گزینه است، زیرا مقاومت مکانیکی و شیمیایی آن بسیار بالاست.

ورق پلی یورتان در این قسمت به بررسی بیشتر و بهتر با ورق پلی یورتان (پلی اورتان ) می پردازیم ولی نخست می بایست بدانیم که پلی یورتان چیست ؟

کفپوش های صنعتی، سطحی صاف و بدون خلل و فرج دارند؛ از این رو آب و مواد اسیدی یا بازی نمی توانند درون آن ها نفوذ کنند و به آن ها آسیب رسانند. کفپوش های صنعتی از متریال های مختلف ساخته می شوند و هر کدام برای مکانی خاص مناسب هستند.

از این نوع کفپوش ها اصولاً در سالن های ورزشی استفاده می شود. پلی وینیل کلراید که امروزه با نام پی وی سی شناخته شده از قابلیت های منحصر بفردی برخوردار است که باعث شده از آن در تولید کفپوش استفاده شود.

نحوه اجرای صحیح و کیفیت مواد کفپوش اپوکسی از نکات بسیار مهمه!

خدمات اجرای عایق پلی یورتان اجرای عایق حرارتی پلی یورتان

در ساخت این کفپوش، طراحی خاصی به کار رفته که برای انتقال ایمن الکتریسیته ساکن از یک فرد به یک نقطه ارت تعریف شده به کار می رود تا از آسیب های ناشی از الکتریسیته ساکن جلوگیری کند.

کفپوش صنعتی اسپری فوم پلی اورتان (فوم پاششی) سخت (سلول بسته) هم موجود هست یا اینکه اجزای جداگانه ( ایزوسیانات و پلی ال) که خریداری کنیم؟

عایق پلی یورتان تزریقی میزان چگالی فوم پاششی و فشار پاشش در این مرحله قابل تنظیم است و به دلخواه کم و زاد می تواند بشود ، در صورتی که چگالی فوم مورد نظر ما اندک باشد ، درصد سلول های باز آن در بافت اش افزایش خوهد یافت.

ورق های پلی اورتان با توجه به نیاز صنایع و براساس سفارشات درخواست شما آماده و عرضه می شود.