شرکت ثبت شرکت آگاه یکی از مهمترین شرکت ها برای ثبت شرکت می باشد و ازنظر بسیاری از مشتریان و سرمایه داران شرکت های بزرگ، بهترین شرکت ثبت شرکت است و بهترین خدمات را عرضه می کند.

شریک مناسب باعث می شود چالش های پیش روی شرکاء کمتر باشد و همچنین شرکاء بتوانند به موضوع فعالیت شخصیت حقوقی بیشتر تمرکز کنند.

پس از تأیید اطلاعات، از شما خواسته می‌شود که اساسنامه و شرکتنامه و صورتجلسه و اظهارنامه را در سایت بارگذاری کنید.

درخواست ثبت شرکت در تهران و دیگر نقاط کشور، از سوی اشخاص حقوقی

در صورت تائید اوراق توسط کارشناسان اداره ثبت شرکت شما تاسیس و می بایست به پرداخت هزینه های قانونی و اخذ کد اقتصادی اقدام کنید.

لازم به ذکر است نحوه اداری جلسات با توجه به نوع شخصیت حقوقی و موارد ذکر شده در اساسنامه متفاوت می باشد و همچنین مرجع دعوت کننده از سهامداران و یا شرکاء هیئت مدیره شرکت می باشد.

هزینه های جاری ثبت شخصیت حقوقی با توجه به امور محول شده به موسسه ثبتی ذهن ناب متغیر می باشد. لازم به ذکر است تمامی مواردی را که توضیح داده ایم توسط موسسه پیش خواهد رفت و متقاضی نیازی ندارد که وقت و زمان خود را صرف این موارد کند. هزینه های جاری به شرح زیر می باشد:

سمت اشخاص و ارتباط آ‌ن ها با یکدیگر در فرم‌ های مراحل بعد ثبت می‌ شود.

شرکت ثبت‌ شرکت‌ دیاکو، یکی از پرسابقه‌ ترین‌ و بهترین‌ شرکت‌ ها در زمینه‌ ثبت شرکت می باشد، که همانا‌ توانسته‌ بسیاری از مشکلات‌ صاحبان‌ کسب‌ و‌ کار را رفع‌ کند‌. این شرکت‌ نیز مانند بسیاری از شرکت‌ ها، دارای‌ کارشناسان‌ حرفه ای و زبده در زمینه ثبت شرکت‌ و ثبت برند‌ تجاری در کشور می باشد.

اوراق ثبت شخصیت حقوقی در ایران به صورت زیر تفکیک می شوند:

بله، ثبت برای اشخاص حقیقی و حقوقی خارجی نیز با مالکیت صد در صد سهام شرکت امکان پذیر است و برای این منظور نیاز به کفیل و شریک ایرانی نیست و این افراد میتوانند با تماس با کارشناسان خبره موسسه ثبت ونک در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت های خود را به صورت قانونی ریجستر نمایند.

پس از گذشت ۲۴ ساعت کاری نتیجه نام های ارسال شده تعیین و تکیلف می شود و یکی از نام ها مورد تائید اداره قرار می گیرد (درصورتی که تائید نام انجام نشد مجدد این پروسه تائید نام طی شود).

۲- ایمن شدن کامل اموال شخصی هر فرد در مقابل خطرات ورشکستگی و مطالبات طلبکاران شرکت او

را می توان به اینگونه تعریف نمود که اوراق تهیه و ارسال شده برای اداره ثبت شرکت ها بعد از تائید می بایست پرداخت های قانونی از جمله پرداخت روزنامه رسمی و کثیر الانتشار, اخذ پلمپ دفاتر سال جاری, پرداخت حق الثبت اداره ثبت شرکت ها و اداره مالیات نسبت به سرمایه اعلامی و تشکیل پرونده کد اقتصادی اشره کرد.