– در صورتی که فعالیت شما در شرکت نیاز به مجوز داشته باشد باید مجوز آن فعالیت را از اداره مربوط به آن بگیرید و آن را تحویل دهید.

سالیوان: ایران به جای غنی سازی و خاموش کردن دوربین‌ها با توافقی که روی میز است موافقت کند

شما بدون مدرک تحصیلی هم می توایند شرکت ثبت کنید اما برای اخذ رتبه پیمانکاری باید حتما سابقه بیمه از شرکتهای دارای رتبه مرتبط داشته باشد و متاسفانه بدون سابقه کار در شرکت رتبه دار شما نمی توانید برای شرکتتون گرید بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد میتوانید مقاله تخصصی تاسیس شرکت تعاونی را مطالعه نمایید .

انتخاب نمایید آگهی های شرکت در چه نوع روزنامه ای درج گردد ، چنانچه روزنامه ابرار کم هزینه ترین نوع روزنامه است .

برخی از شرکت ها با هدفی به غیر از امور تجاری ایجاد میگردند مانند انجام امور ادبی ، علمی و … خواه این شرکت به دنبال منافع اقتصادی باشند و یا نباشند.

پیش از روی کار آمدن سامانه ، کلیه امور ثبتی مانند ثبت شرکت ، علامت تجاری و … به صورت سنتی و دستی صورت می گرفته است .

ثبت شرکت از جمله اقداماتی است که ممکن است برای هر کسی پیچیده باشد. ما در این مقاله به صورت قدم به قدم مراحل ثبت شرکت و هزینه ها را به شما می گوییم.

با تاسیس شرکت شخص حقوقی متولد میشود. برای درک بهتر این موضوع . باید ابتدا به تعریف شخص حقیقی یا فرد توجه کرد به عبارت ساده هر فرد از زمان تولد شامل حق و حقوق معینی در اجتماع میگردد و برای او مدارک شناسایی همچون شناسنامه و کارت ملی صادر میکنند و هویت ایشان از طریق کارت شناسایی او در جامعه .

ثبت شرکت در تهران و یا دیگر شهر های کشور اولین گام درست در شروع یک کسب و کار اقتصادی است.خواه شما دارای شرکاء متعدد باشید و خواه به صورت فردی(بله درست خواندید) قصد شروع یک کار را دارید.

ثبت شرکت در ایران نمودن وکیل جهت مراجعه به سازمان ثبت برای ثبت و امضا ذیل دفاتر

کارشناس تأسیس همزمان محتویات و مدارک شرکت را با توجه به نوع آن چک می کند علاوه بر آنکه منع قانونی نداشته باشد موظف است تمام محتویات پرونده را نیز در داخل سیستم چک کند.

همچنین همه پرسنل باید مطابق با قانون وزارت کار حقوق دریافت کنند و بیمه شوند.

خیر نیاز به سابقه بیمه نیست، موردی که شما می فرمایید برای رتبه بندی شرکت می باشد که در صورت تمایل می توانید مطلب رتبه بندی شرکتها رو مطالعه بفرمایید.