در مرحله چهارم، لازم است که تمامی مشخصات نماینده قانونی شرکت وارد شود. پس از وارد کردن تمامی مشخصات، به مرحله بعدی وارد شوید.

– روزنامه ای که در آن آگهی دعوت از مجمع موسسین را انجام داده اید را باید برای تاسیس شرکت تحویل دهید.

همچنین برای انجام فعالیت‌های تجاری و مراودات تجاری و بستن قراردادهای بزرگ، نیاز است که یک شرکت ثبت شده شده باشد.

آیا برای ثبت شرکت نیازی هست که اعضا دارای سابقه ی بیمه ی حداقلی باشند؟

قابلیت دریافت وام و تسهیلات بانکی زیاد از موسسات و بانک های داخلی و خارجی

اکنون که با انواع شرکت آشنا شدیم به ترتیب به مراحل ثبت شرکت می‌پردازیم:

بله، ثبت برای اشخاص حقیقی و حقوقی خارجی نیز با مالکیت صد در صد سهام شرکت امکان پذیر است و برای این منظور نیاز به کفیل و شریک ایرانی نیست و این افراد میتوانند با تماس با کارشناسان خبره موسسه ثبت ونک در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت های خود را به صورت قانونی ریجستر نمایند.

پس از ثبت درخواست شرکت در سامانه ثبت شرکت ها، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا واحدهای مربوطه، می بایست اقدام به بررسی درخواست ثبت شده در این سامانه نمایند.

با ثبت شرکت در تهران و یا دیگر نقاط کشور شما از همان ابتدا نام و موضوع فعالیت شرکت و سرمایه شرکت را به صورت قانونی مشخص میکنید.

برای اطلاع بیشتر مقاله تخصصی ثبت شرکت مسئولیت محدود را مطالعه کنید.

ولیکن با مشخص شدن مزایای بیشمار آن ، امروزه افراد حقیقی نیز که برای انجام امور خود نیازی به شریک ندارند ، با یکی از افراد امین نزدیک .

پرداخت هزینه اساسنامه شرکت: بعد از تعیین نام شرکت باید اساسنامه شرکت تنظیم شود و در آن مشخص شود که شرکت دقیقا قرار است که تعهداتی را اجرا کند و در سامانه ثبت شرکت بارگذاری شود.

ارائه‌ی مجوز مربوط به فعالیت از مرجع ذیربط در صورت نیاز

ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت با مسئولیت محدود راهنمای ثبت اینترنتی شرکت پرسش و پاسخ سوال از شما پاسخ از ما درحال ارسال پاسخ به :