پرش به محتوا

باید از طریق مکان یابی مناسب فضاها و استفاده از فضای سبز و محوطه سازی از دید عابران و همسایگان محفوظ بماند.

باید حتما هر چند سال یک بار وسایل بازی با دقت مشاهده شود تا مشکلی برای آن ها به وجود نیامده باشد. زیرا ممکن است در طی این سال ها، آهن ها و یا میله های دستگاه ها زنگ زده باشد و یا اینکه آسیب جدی به کمربند های آن ها وارد شده باشد که در این صورت می تواند بسیار خطر آفرین باشد.

اهمیت زیادی دارد که بودجه مشتری در بدو امر و پیش از شروع به طراحی و آغاز کردن پروژه، در نظر گرفته شده و به خوبی در مورد آن صحبت و مشاوره صورت بگیرد. همه چیز پس از آن بر مبنای این بودجه بندی اولیه پیش خواهد رفت و لازم است که در خصوص آن، قطعیت وجود داشته باشد. در صورتی که میزان بودجه از سوی تیم طراحی مورد اهمیت و لحاظ قرار نگیرد، طراحی به سمت و سوی دیگری رفت و این احتمال به شدت وجود دارد که نتیجه کار برای اجرا چیزی فراتر از سطح بودجه مشتری بوده و عملا پیاده سازی آن با مشکلات زیادی همراه شود.

محوطه سازی حیاط ویلا با طراحی فضای سبز ویلا، یکی از لذت بخش ترین فعالیت‌های مهندسین طراحی منظر و لند اسکیپ است و این بخاطر وجود گیاهان می‌باشد.

پس در طراحی محوطه باغ ویلا خود یا حیاط سازی ویلا باغ خود قبل از هرچیز، به کاربرد باغ خود توجه داشته باشید.

فرایند معماری و طراحی داخلی نباید مستقل از راه حل های مهندسی در نظر گرفته شود سیستم ساختاری ساختمان ، سیستم های گرمایش ، سرمایش-تهویه ، تاسیسات بهداشتی ، شبکه های برق و روشنایی باید مطابق با طراحی معماری توسعه یابد.

یک شرکت طراحی ویلا خوب باید بتواند طبق سلیقه ی مالک عمل کند و به مالک توضیحات کافی در خصوص طراحی و اطلاعات مربوط به قراردادهای ساخت و اجرا را بدهد و او را هوشیار سازد.

با توجه به ماهیت ویلا، بسیار مهم است که طراحی آن به بهترین شکل ممکن انجام شود و بهترین راه استفاده از تجربه و مهارت شرکت‌های مجرب در این زمینه است.

توجه داشته باشید که هزینه طراحی ویلا برای یک ساختمان مانند بیمه نامه عمل کرده و هرچه این بیمه نامه کامل تر باشد سرمایه گذاری شما نیز نتیجه مطلوب تری به دنبال خواهد داشت هم چنین بازپرداخت سرمایه بیشتری خواهد بود و در میان متقاضیان بازخورد بهتری خواهد داشت.

اگر قبلا با این متراژ و ابعاد ساخت وساز انجام داده اید با مشاورت با تیم آرین پاراکس محاسبات سازه را حذف کنید

رابطه خوبی که با معمار برقرار خواهید کرد مستقیماً به عنوان کیفیت در ویلای شما نمایان می شود. همکاری با معماری که شما را درک می کند ، به شما گوش می دهد و تحت هر شرایطی مشاوره حرفه ای ارائه می دهد ، روند کار را بسیار لذت بخش می کند.

گام چهارم: تطابق دادن طراحی اولیه ویلا با نیازهای مشتری

معمولا سبک های مدرن هزینه های کمتری نسبت به طراحی ویلا کلاسیک دارند.

خصوصاً در ویلاهایی که در نزدیکی دریا یا روی گسل ساخته شدن، در این موارد هم بازسازی ویلا مطرح می‌شه.