پرش به محتوا
خانه » اسرار کفپوش های صنعتی برتر

اسرار کفپوش های صنعتی برتر

  • از

کفپوش ورزشی پلی یورتان کیفیت بالایی برای ورزش‌های مختلف در شرایط آب و هوایی مختلف دارد. یکی از این ویژگی‌ها که اهمیت بالایی در یک سالن ورزشی دارد، لیز نخوردن ورزشکاران هنگام دویدن و انجام حرکات ورزشی است. پلی یورتان این ویژگی را دارا است و مقاومت در برابر لغزش و لیز خوردن را تضمین می‌کند.

کفپوش ورزشی پلی یورتان ، کفپوشی مقاوم و ایمن برای ورزشکاران

پایه سیمانی پایه رزینی پایه لیتیومی درزگیر ها الیاف و افزودنی بتن

بنابراین با اعمال تغییر در هریک از دو جز کفپوش پلی یورتان ورزشی می توان به ویژگی جدیدی دست پیدا کرد. به همین دلیل، کفپوش پلی اورتان در کنار کفپوش اپوکسی محبوبیت زیادی دارد.

کفپوش صنعتی پلی یورتان پاششی به علت پیش گرم شدن مواد شیمیایی قبل از پاشش و به وجود آمدن بخارات شیمیایی و همچنین به علت اینکه بیشتر موارد استفاده فوم پاششی در مکانهای بسته می باشد.

قیمت محصولات قیمت عایق الاستومری قیمت عایق الاستومری رولی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عایق بندی عالی، نگه داشتن هزینه‌های پایین در ساخت یخچال‌ها و فریزرها، با دوام و بی خطر بودن از دیگر مزایای پلی اورتان‌ها می‌باشد. و البته خالی از لطف نیست که بگوییم طبق دستورالعمل‌های موجود، پلی‌اورتانِ استفاده شده در یخچال‌ها و فریزرها می‌تواند بازیافت شود. فوم استخراجی از لوازم می‌تواند استخراج و بازیافت شده و به عنوان سوخت مورد استفاده قرار بگیرد.

کفپوش صنعتی پلی یورتان مرغوبترین و با کیفیت ترین ورق های پلی یورتان را در قیمت های مناسب و مقرون به صرفه از تولید به مصرف به فروش می رساند.

البته کفپوش های پلی اورتان و اپوکسی تفاوت هایی با یکدیگر دارند که در ادامه به آنها اشاره می شود‌.

بنابراین برای داشتن یک انتخاب صحیح و بصرفه لازم است که با متخصصین این حوزه مشورت کنید.

خدمات انجام شده: سقف شبکه با بهترین متریال و کادر نصب زمان اجرا فقط و فقط یک روز

کفپوش ورزشی پلی یورتان خاصیت ارتجاعی کمی دارد اما وجود همین ویژگی از آسیب دیدگی ورزشکاران در هنگام برخورد با سطح ورزشی جلوگیری می کند.

به کار گیری از تجهیزات محافظ و ماسک به وسیله ای نیروهای ماهر و با تجربه الزامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *