پرش به محتوا
خانه » My Ssaair

My Ssaair

  • از

یکی دیگر ازسامانههای اینترنتی که توسط دولت راه اندازی شده و بر خلافسایت اداره ثبت اسناد و املاک، ثبت نام در آن اجباری است،سامانه املاک و اسکان کشوربوده که در مقاله زیر به طور کامل توضیح داده شده است. تصدیق اصالت سند، که همانند سامانه استعلام الکترونیکی ملک با کد ملی ، امکان استعلام سند مالکیت را از طریق شماره دفتر املاک ثبت شرکت در تهران برای شما فراهم می کند. نکته‌ ای که وجود دارد این است که زمان برگزاری آزمون سردفتری همانند سایر آزمون‌ های مهم کشوری نبوده و تاریخ مشخصی برای برگزاری این امتحان در سالیان متوالی تعیین نشده است؛ در واقع آزمون سردفتری هر چند سال یک بار توسط سازمان ثبت اسناد رسمی و املاک کشوری در فواصل زمانی مختلف برگزار شده است.

  • برای اطلاع از خدمات و امکانات سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک، بخش بعدی مقاله را مطالعه نمایید.
  • چون مشخصات مربوط به شرکت در آن ثبت شده و دارای ارزش حقوقی زیادی است و همچنین در برای انجام برخی امور نیاز است.
  • ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.
  • باید توجه کنید که باید اصل یا کپی آن شماره از روزنامه را نزد خود داشته باشید.

فرم های اجرائیهاسنادرسمی نظیر تقاضای صدور اجرائیه چک، تقاضای صدور اجرائیه مهریه و تقاضانامه صدور اجرائیه سند رهنی از طریق این بخش ازسایت سازمان ثبت اسناد و املاک، قابل دریافت می باشد. بعد از طی کردن این مراحل در رابطه با این موضوع که آیا هنوز تو علاقه ای به ثبت برند دارید یا نه تصمیم گرفته و سپس مراحل بعدی را با داشتن مدارک کافی طی خواهید کرد. برای این کار ابتدا وارد سایت مالکیت معنوی کشور می شوید و به صفحه ثبت نام رفته و مشخصات اولیه خود را وارد می کنید. جهت ثبت علامت تجاری بصورت بینالمللی، بایستی در ابتدا برند در کشور مبداء به ثبت برسد و سپس با دردست داشتن مدارک مربوطه ازجمله کارت بازرگانی و تعهدات سیستم مادرید آن را به ثبت بین المللی نیز برسانید. چنانچه برندتان شامل حروف لاتین و انگلیسی است، برای ثبت علامت تجاری باید کارت بازرگانی نیز ازائه شود . متقاضی ثبت شرکت از طریق سامانه اینترنتی بعد از این که اطلاعات درخواستی در سامانه ثبت شرکت ها را تکمیل نمود می بایست مدرک اصلی صورت جلسات تنظیمی به علاوه ضمائم آن را از طریق پست سفارشی به آدرس ذکر شده در تأییدیه پذیرش ارسال نماید .

استعلام آی پی

ثبت شرکت دارای انواع مختلفی است که هرکدام از آن ها، مزایا و معایب خاص خود را دارند. همچنین شرایط افراد متقاضی در انتخاب یکی از انواع ثبت شرکت ها تاثیرگذار هستند. بنابراین باید دقت داشته باشید که روشی را انتخاب کنید که برای کسب و کار شما مناسب باشد. تمامی اطلاعات من جمله نام ، نام خانوادگی ، شماره همراه ، تابعیت و … وارد نمایید ، سپس تعیین کنید دریافت مدارک و کلیه امور مربوطه توسط متقاضی صورت بگیرد یا یک وکیل .

در صورتی که قصد ثبت شرکت و موسسات تجاری را دارید، می بایست که اقدام به تکمیل یک سری فرم ها کنید. لیست فرم های مورد نیاز در این بخش قرار داده شده اند و این فرم ها در این بخش قابل دریافت می باشند. در بخش اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی امکان دریافت اظهارنامه، تمدید اظهارنامه و تغییر اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی وجود دارد. همچنین، افراد می توانند برای پیگیری هر یک از امور مربوط به اظهارنامه های دفاتر ثبت تجارتی به بخش اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی مراجعه نمایند و اقدام به پیگیری امور خود کنند. پیگیری استعلام که با کلیک، بر روی این گزینه، می توانید وارد سامانه پیگیری آخرین وضعیت استعلام الکترونیکی ملک ،شده و از خدمات آن استفاده نمایید.

ssar.ir

فرم های اجرائیه اسناد رسمی نظیر تقاضای صدور اجرائیه چک، تقاضای صدور اجرائیه مهریه و تقاضانامه صدور اجرائیه سند رهنی از طریق این بخش از سایت سازمان ثبت اسناد و املاک، قابل دریافت می باشد. از آنجا که توجه به نکات ذکر شده در سامانه اطلاع‌رسانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، جهت طرح برون‌سپاری حائز اهمیت است. چنانچه فرد یا افرادی قصدثبتشرکت یا موسسه غیر تجاری را داشته باشند می توانند با مراجعه به این بخش ازسایت ثبت اسناد و املاک کشور، درخواست خود را به اینسایتتقدیم نموده و به صورت اینترنتی شرکت یا موسسه مورد نظر خود راثبتنمایند.

ثبت اسناد و املاک کشور My Ssaair

متقاضیان شرکت در طرح برون سپاری نباید دارای سوءپیشینه کیفری مؤثر باشند و قبل از طی دوره آموزشی، باید گواهی مربوط به عدم سوء پیشینه را اخذ و ارائه کنند. ۲در صفحه نتایج جست و جو، بر روی اولین لینک که آدرس آنمی باشد و در تصویر با فلش قرمز مشخص شده، کلیک نمایید. اکنون در صفحه ی “موضوع فعالیت”، شما ملزم به وارد کردن مدت فعالیت و موضوع آن می باشد، بعد از ثبت این اطلاعات بار دیگر بر روی گزینه ی “گام بعدی”کلیک کنید. یکی از مشکلات افراد بعد از تعویض منزل خود اینه که کد پستی خونه جدیدشون دقیقا چیه! برای این کار دیگه نیازی نیست بری از همسایه یا صاحب خونه بپرسی تنها کافیه وارد سامانه استعلام کد پستی بشی و به جوابت برسی. از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

اما با توجه به پراکنده بودن این سامانه ها و سردر گم شدن کاربران در میان این سامانه ها، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در تیرماه 1400 اقدام به راه اندازی درگاه یکپارچه خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نمود که با عنوان سایت ثبت من شناخته گردیده و نشانی آن my.ssaa.ir می باشد. یکی از بخش هایی که در میز خدمت سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ارائه شده است، بخش بیانیه سطح توافقات است. در این بخش امکان مشاهده توافق نامه ها و قوانین مربوط به خدمات الکترونیکی اداره اسناد و املاک کشور وجود دارد. یکی از خدماتی که در سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ارائه می شود، ثبت درخواست تاسیس شخصیت حقوقی می باشد. در صورتی که قصد تاسیس یک شخصیت حقوقی را دارید، می توانید درخواست خودتان را از طریق این بخش از سامانه ثبت نمایید. هر یک از دفاتر طلاقی که زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور فعالیت می کنند، دارای ظرفیت مشخصی برای ثبت واقعه هستند.

در ادامه این مطلب به بررسی نحوه ورود به سامانه اداره ثبت شرکت ها و مراحل آن می پردازیم. نماینده مورد نظر، نوع نمایندگی، مستند نمایندگی، شماره و تاریخ مستند نمایندگی. و ارسال آنها به اداره ثبت شرکتها از طریق پست، حدوداً یک هفته کاری زمان لازم است تا شرکت مورد نظر شما به ثبت برسد. چرا که هزینه ثبت شرکت در مناطق آزاد نسبت به هزینه ثبت شرکت در سرزمین اصلی بسیار بیشتر است. جهت آموزش کامل ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکتها “irsherkat.ssaa.ir” به سایت ثبت شرکت نیک مراجعه نمایید. گام بعدی از مراحل ثبت شرکت مربوط به نام و اطلاعات شخص حقوقی است که در آن نام های درخواستی ثبت می شود.

پس از تایید نام و ارسال تمامی مدارک به اداره از طریق پست ، پرونده توسط کارشناس مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که از همه جهت نقصی نداشته باشد ، در دفاتر ثبت شرکت یادداشت می شود و برای اطلاع سایرین در روزنامه رسمی و کثیر الانتشار نیز آگهی می شود . امور ازدواج ، طلاق ، معاملات املاک ، ثبت برند و شرکت و غیره از جمله خدماتی است که در این سامانه می توانید انجام دهید یا پیگیری فرمایید، شما عزیزان ثبت تغییرات شرکت در صورتی که آشنایی کامل ندارید ، می توانید با ما تماس بگیرید تا کارهایتان را انجام دهیم. ✔️ این سامانه امکانات مختلفی اعم از امکان ثبت شرکت و موسسات مختلف را ایجاد می کند که تمام امکانات ارائه شده توسط این شرکت در این مقاله گفته شده است. از جمله اطلاعاتی که برای ممنوع الخروجی بودن در سامانه ssaa.ir باید وارد شود، می توان به نام و نام خانوادگی، شماره ملی، شماره شناسنامه و تاریخ تولد اشاره کرد.

در این بخش امکان استعلام سند مالکیت و مشاهده اصالت آن به صورت آنلاین فراهم شده است. در این بخش می تواند اصالت سند مالکیت را با وارد کردن یک سری اطلاعات از جمله کد ملی فرد مالک، واحد ثبتی، نوع سند، شماره دفتر املاک الکترونیکی و … سایت ثبت من my.ssaa.ir، با عنواندرگاه یکپارچه خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، همانگونه که از نام آن، مشخص است،سایتیاست که ارائه دهنده خدمات الکترونیکی سازمانثبتاسناد و املاک کشور، به صورت یکپارچه و در قالب یک سامانه واحد، می باشد. به این ترتیب، مراجعین به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و اداره های تابعه آن، می توانند با ورود به سایت ثبت من،طیف گسترده ای از خدمات ثبت اسناد و ثبت املاک را به شکل غیرحضوری و اینترنتی دریافت نموده و در عین حال، در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایند. بخش استعلام شناسه ملی به کاربران سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک ، این اجازه را می دهد تا با وارد کردن بخش از اطلاعات مربوط به یک شخص حقوقی، وضعیت موجودیت آن و سایر اطلاعات آن شخص حقوقی را بررسی نمایند.

یکی از مهم ترین کارکرد های این بخش از سامانه برای اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی آن است که با وارد نمودن شماره پلمپ دفاتر تجارتی شان می توانند اقدام به اخذ اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی کنند . در این وضعیت با مراجعه به این بخش از سایت تمامی موارد مندرج در صورتجلسه من جمله تاریخ جلسه ، نوع تصمیم و دیگر اطلاعات مورد نیاز را در سامانه تکمیل نموده و در انتها ، رسید پذیرش به همراه مدارک در پوشه مخصوصی به اداره تسلیم می گردد که مراحل بعدی را طی کند و در انتها به صدور آگهی ختم شود . در این مقاله قصد داریم به خدمات ، بخش ها ، مراحل تاسیس شرکت در سامانه جامع ثبت شرکتها irsherkatssaair و هر آنچه که باید در مورد ثبت شرکت بدانید ، بپردازیم . شناسه ملی یک شرکت یک شماره یازده رقمی است که از سمت چپ آن ۴ رقم کد استان و رقم‌های بعدی منحصرا برای شخص حقوقی است. حال درصفحه ی “اطلاعات اشخاص” باید اطلاعات مدیران و بازرسان حقوقی ثبت شده وبر روی گزینه ی “گام بعدی” کلیک نمایید. درمرحله ی بعد باید اطلاعات متقاضی شامل (نام و نام خانوادگی، شماره ملی، تابعیت،تاریخ تولد، شماره همراه و…) به درستی ثبت شده و بعد از وارد کردن کد امنیتی برروی گزینه ی “گام بعدی” کلیک کنید.

بنابراین هر یک از متقاضیان با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون سردفتری به آدرس iripo.ssaa.ir، می‌توانند درخواست خود برای شرکت در این آزمون را در این سامانه ثبت کرده و ثبت نام خود را نهایی کنند. سامانه آزمون سردفتری به نشانی iripo.ssaa.ir بوده و امکان ثبت نام داوطلبان در آزمون سر دفتری را فراهم می کند. همچنین برای مشاهده نتایج اولیه، دعوت به مصاحبه و در آخر اعلام نتایج نهایی آزمون سردفتری می بایست به سایت آزمون سردفتری اسناد و املاک مراجعه نمود. اشخاص حقیقی با شماره ملی شان شناخته می شوند و اتباع خارجه که در ایران قصد ثبت شرکت را دارند باید اقدام به اخذ کد فراگیر نمایند که در این قسمت از سامانه می توانند با وارد کردن اطلاعات پاسپورت خود شناسه اختصاصی ( کد فراگیر ) دریافت کنند . ✔️ همان طور که در این مقاله گفته شد، برای دریافت اظهارنامه باید از طریق سایت ثبت اسناد و املاک کشور به نشانی اقدام کرد. سامانه جام اصلی، سامانه ای است که برای آموزش الکترونیکی و مجازی این سازمان قابل دسترس می باشد.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور همچون سایر نهادهای دولتی دارای سایت اختصاصی بوده که آدرس این سایت می باشد. سازمانثبتاسناد و املاک کشور، نیز همچون سایر نهادها و ارگان های دولتی، در سال های اخیر، اقدام به راه اندازی سامانه اختصاصی خود نموده است.سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، دارایسامانه های متعددی بوده که هر یک، خدمات خاصی را به کاربران سایت ارائه می نماید. سامانه جامع ثبت شرکتها، سامانه استعلام الکترونیکی ملک با کد ملی، سامانه مالکیت فکری وسامانه تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی، برخی از سامانه های زیرمجموعه سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشند. سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، دارای زیر مجموعه های متعددی در قالب سامانه های جداگانه بوده که هر کدام از این سامانه ها خدمات تخصصی ای را به مراجعه کنندگان ارائه می نماید. سامانه جامع ثبت شرکت ها irsherkat.ssaa.ir، سامانه استعلام الکترونیکی ملک با کد ملی، سامانه مالکیت فکری و سامانه تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی verify.ssaa.ir از مهم ترین سامانه های زیرمجموعه سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشند.

البته، سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، خود به سامانه های جداگانه و متعددی، تقسیم شده که هر کدام از این سامانه ها، خدمات تخصصی ای را به کاربران ارائه می نماید. سامانه جامع ثبت شرکت ها irsherkat.ssaa.ir، سامانه استعلام الکترونیکی ملک با کد ملی، سامانه مالکیت فکری و سامانه تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی، از مهم ترین سامانه های زیرمجموعه سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشند. سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، شامل سامانه های متعددی بوده که ثبت برند هر کدام از این سامانه ها خدمات خاصی را به کاربران سایت ارائه می نماید. سامانه جامع ثبت شرکتها، سامانه استعلام الکترونیکی ملک با کد ملی، سامانه مالکیت فکری و سامانه تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی برخی از سامانه های زیرمجموعه سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشند. سایت ثبت من،با عنوان درگاه یکپارچه خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سایتی است که ارائه دهنده خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، به صورت یکپارچه می باشد.

برچسب‌ها: