پرش به محتوا
خانه » Everything About Ssaa Irsherkat

Everything About Ssaa Irsherkat

  • از

اطلاعت هویتی فرد به همراه میزان سهام وی و همچنین سمت به عنوان هیئت مدیره و سهامدار نیز باید مشخص شود . به موجب قانون تجارت در نقاطی که از سوی وزارت دادگستری تعیین می شود، کلیه تجار باید اسم خود را در دفتر مخصوص به نام دفتر ثبت تجارتی به ثبت برسانند. در واقع دفتر ثبت تجارتی ، دفتری است که از طریق آن می توان برای شناسایی تجار مقیم یک محدوده خاص جغرافیایی استفاده نمود. در ایران شرکت ها به دو دسته شرکت های تجاری و مدنی تقسیم می شوند. از این مرحله به بعد شماره 19 رقمی پیگیری در بالای تمامی صفحات مشاهده می‌شود.

سپس نوع تقویم خود را از بین سال مالی شمسی و میلادی انتخاب نمایید. ممکن است شرکت شما بواسطه داد و ستد و ارتباط با موسسات خارجی نیاز به تعیین سال مالی خود در قالب سال میلادی داشته باشد، در این صورت باید گزینه سال میلادی را انتخاب نمایید. هر شرکتی برای اینکه رسمیت یابد و شخصیت حقوقی پیدا نماید باید به ثبت برسد،بنابراین به موجب قانون ،ثبت شرکت الزامی است و دولت می بایست حدالمقدور در تشکیل آن ها نظارت نماید تا وسیله ای برای سواستفاده نباشد. مطابق قانون ثبت شرکتها و تجارت هر اختیاراتی که به جلسه مجمع عمومی عادی یا فوق العاده و…… داده شده است میتواند تصمیمات جلسه باشد. بار گذاری اوراق در مراحل ثبت شرکت را می توانید توسط کارشناسان و متخصصان این حوزه انجام دهید. فرمی را که در سامانه قرار دارد دریافت نمایید و مشخصات اعضاء را به ترتیب در فرم مربوطه وارد کنید.

در صورت وجود سوال در زمینه امور ثبتی و حقوقی مثل ثبت انواع برند ، اخذ رتبه بندی شرکت ، اخذ پلمپ دفاتر ، ثبت تغییرات شرکت ، انحلال شرکت و… می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی و ثبتی تکسفیر تماس حاصل نمایید. اطلاعات فرم مربوطه را با دقت و به صورت کامل وارد نمایید،در این فرم نام شخصی که متقاضی تاسیس شرکت یا موسسه است وارد می شود.همچنین باید سمت متقاضی نظر به اینکه اصیل یا وکیل است تعیین شود. با طی کردن مراحل مختلف ثبت شرکت و البته تعیین نوع شرکت می توانید با ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کرج به سازمان ثبت شرکت ها مراجعه و درخواست خود را اعلام نمایید . ثبت شرکت هانا خدماتی مانند ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت ها ، ثبت برند و علامت تجاری، خرید و فروش شرکت و همچنین فروش برند آماده را در سریع‌ترین زمان ممکن و با هزینه مناسب به شما ارائه می‌دهد. در آخر برای ثبت شرکت اینترنتی متقاضی باید مدارکی را که در سیستم نشان داده و درخواست شده را ارسال کند و سپس گزینه “تایید مدارک مورد نیاز” و بعد از آن “پذیرش نهایی” را کلیک کند.

  • به موجب قوانین کشور ما، تمام اشخاص خارجی که در ایران به نوعی سکونت یا فعالیت تحصیلی یا شغلی داشته، باید برای اخذ کد فراگیر اقدام نموده تا مجاز به انجام فعالیت خود در داخل مرزهای ایران باشند.
  • وقتی اطلاعات نهایی به طور کامل و با دقت توسط متقاضی وارد رایانه شد، رایانه تایید پذیرش را به متقاضی نشان می دهد که متقاضی باید به دقت آن را مطالعه کند.
  • سپس وکیل دادگستری رسمی شرکت یا فرد متقاضی باید برای دریافت مدارک ثبتی و امضاء دفاتر مربوطه به صورت حضوری به اداره ثبت شرکتها مراجعه کند.

فقط باید توجه داشته باشید که شماره ملی مربوط به اشخاص حقیقی و شناسه ملی مربوط به اشخاص حقوقی است. در مراحل آخر به ترتیب شعبه و روزنامه کثیرالانتشار شرکت را مشخص نموده ودرپایان با زدن دکمه ثبت، ثبت شرکت در سامانه جامع ثبت شرکتها irsherkat.ssaa.ir نهایی خواهد گردید. در گذشته تنها روش ثبت شرکت این بود که اشخاص به صورت حضوری به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه می کردند و از طریق سازمان ثبت اسناد و ثبت برند املاک کشور، درخواست خود را برای تاسیس شرکت ثبت می نمودند. در این روش، نیاز به مراجعه حضوری به این سازمان در دفعات زیاد بود و همین موضوع باعث می شد که اشخاص مراحل بسیار سختی را برای تاسیس شرکت ها انجام دهند. باید توجه داشت که متقاضی پس از ثبت نهایی باید کد پیگیری را دریافت کند و نسبت به اصل مدارک به اداره ثبت شرکت‌ها اقدام کند. در ضمن باید یه نسخه از رسید پذیرش را برای ثبت آگهی، نزد خود نگه دارد.

Particulars, Fiction And Irsherkat Ir ثبت شرکت

توجه کنید اگر شخصی سمتی در جلسه دارد، به عنوان مثال رئیس یا منشی جلسه است و جزء سهامداران نیز می‌باشد باید سمتی که در جلسه دارد انتخاب شود. احدی از شرکاء وکالت داده می شود تا ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت هزینه های قانونی و امضاء ذیل دفاتر ثبت اقدام نماید. 4-گواهی از مرجع قضایی ذیصلاح دایر بر عدم وصول دادخواست (اعتراض به کاهش سرمایه) به همراه صورتجلسه به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری ارسال گردد. در این سامانه باید کلیه جدول‌های ستاره دار را تکمیل نماید و بعد از پر کردن اطلاعات با کلیک به روی گزینه مرحله بعدی می‌توانید به مرحله بعد وارد شوید. در مراحل ثبت شرکت در سامانه جامع اداره ثبت شرکت‌ها، نکته اصلی پر کرردن تمام مواررد ستاره دار است.

isherkat

ثبت درخواست در سامانه و هزینه پست از دیگر هزینه هایی است که باید به فکر آن باشید. اداره مالیات هرساله طبق حداکثر مبالغ مشخص شده معافیتی را برای این افراد در نظر ثبت شرکت در تهران می گیرد. اما گاهی اوقات نیاز است که متقاضیان برای یک حوزه خاص مجوزهای لازم را اخذ کنند. زمان پاسخ به دیدگاه شما از طرف وکلای سایت وکیل تاپ ۴۸ ساعت می باشد.

از جدیدترین اخبار و قوانین ثبتی باخبر شوید

در این بخش اطلاعات شرکت با توجه به شناسه ملی وارد شده در مرحله قبل نمایش داده می شود. با کلیک روی “تایید اطلاعات شخصیت حقوقی” روی گزینه گام بعدی تغییرات شرکت کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید. ۳- مراجعه به سامانه و سایت ثبت شرکت ها به نشانی و تکمیل اطلاعات خواسته شده و بارگذاری مدارک مورد نیاز.

سامانه جامع ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir عنوان سامانه ای است که امکانات متعددی را در رابطه با شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری فراهم نموده و برای اطلاع از جزییات متن مقاله را مطالعه نمایید. به این صورت که در شرکت مختلط سهامی برخی از شرکا، سهامدار و برخی دیگر شریک ضامن هستند. شرکت تعاونی بر خلاف شرکت های دیگر که به قصد کسب سود و انجام فعالیت تجاری ایجاد می شوند ، به جهت بهبود وضعیت اقتصادی و اجتماعی اعضاء تشکیل می گردد .

امکانات سامانه جامع ثبت شرکتها Irsherkat Ssaair

در حالتی دیگر حتی ممکن است صورتجلسه ی شما رد شود که در این حالت دلایل رد صورتجلسه طی ابلاغیه ای به شما اعلام می گردد تا نسبت به صدور صورتجلسه ی جدید اقدام نمایید. الزام وجود دفاتر پلمپ طبق ماده 6 قانون تجارت برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی پس از ثبت شرکت برای اظهار هزینه ها و درآمدهای خود وجود دارد. ثبت بینش در این مقاله به پیگیری پلمپ دفاتر و همچنین هزینه دفاتر پلمپ قانونی خواهد پرداخت. تمامی اطلاعات من جمله نام ، نام خانوادگی ، شماره همراه ، تابعیت و … وارد نمایید ، سپس تعیین کنید دریافت مدارک و کلیه امور مربوطه توسط متقاضی صورت بگیرد یا یک وکیل .

در فیلد بعدی شروع سال مالی خود را از بین سال مالی جاری و سال مالی بعدی انتخاب نمایید. این فیلد نشانگر این است که تقاضای شما برای دفاتر تجاری مربوط به فعالیت های کدام سال مالی است. سپس در دو قسمت بعدی ماه شروع و روز شروع سال مالی خود را انتخاب کنید. در 99 درصد مواقع این دو فیلد 1 خواهند بود؛ چرا که اغلب سال مالی شرکتها مطابق بر سال تقویمی شمسی است.