پرش به محتوا

معروف‌ترین محله‌ها در غرب تهران شامل گیشا، آریاشهر، پونک، چیتگر، ستارخان، شهران، طرشت، اکباتان، تهرانسر، شهرک غرب، جنت‌آباد، آزادی، فردوس و دهکده المپیک می‌شوند.

تاسیس شرکت در سراسر استان تهران به یک ترتیب انجام می‌شود.

اولین جای خالی «ردیف» است که افراد بدون در نظر گرفتن سمت خود در شرکت از یک شروع شده و به صورت مسلسل ادامه پیدا می کند. فیلد بعدی «نوع شخص» است. که به دو قسمت حقیقی و حقوقی تقسیم می شود. در نوع شخص حقیقی نام فارسی، نام¬خانوادگی فارسی، نام پدر فارسی ، شماره شناسنامه، جنسیت، تاریخ تولد، شماره همراه و نشانی به عنوان فیلدهای اجباری هستند. و نام لاتین، نام خانوادگی لاتین، نام پدر لاتین، محل تولد، محل صدور نیز اختیاری است که اگر اطلاعات آن وجود داشت وارد می شود. «شماره ملی/شناسه ملی» فیلدی است که در مورد اشخاص حقیقی و حقوقی متفاوت است و اطلاعاتش متفاوت است. شماره ملی برای اشخاص حقیقی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی کاربرد دارد. فیلد «تابعیت» نشان دهنده این است که شخص شرکت ملیت ایرانی دارد یا غیر ایرانی.

بنابراین طبق همین روال، هر دو سال باید مجمع تشکیل بدید و نسبت به تمدید یا انتخاب مدیرانتون اقدام کنید.

این گام برای وقتی‌ است که بخواهید ترازنامه و حساب سود و زیان شرکت را تصویب کنید.

خانه مقالاتثبت شرکت تاسیس شرکت ثبت شرکت (نکات مهم و مدارک تاسیس شرکت)

در نهایت و پس از پایان مراحل ثبت، شما یه شرکت با مسئولیت محدود یا سهامی خاص در حوزه فعالیت صنایع غذایی خواهید داشت.

دو فیلد «اقرارنامه مدیریتی» و «اقرارنامه سوء پیشینه» نیز برای این است که مشخص کند شخص این دو مدرک را ارائه داده است یا خیر. «کد پستی» نیز جهت افراد حقیقی و حقوقی و «شماره ثبت» جهت افراد حقوقی استفاده می شود.  راهنمای ثبت شرکت نوع شخص حقوقی باشد فیلدهایی فعال می شود. از جمله نام فارسی، تابعیت، شناسه ملی، شماره ثبت، کدپستی، شماره تلفن، نشانی که تکمیل این قسمت ها اجباری می باشد. سه کلید ثبت اطلاعات، حذف و انصرف وجود دارد. ثبت اطلاعات برای ذخیره اطلاعات در این صفحه می باشد. حذف نیز اطلاعات وارد شده را حذف می کند. انصراف نیز به این معنی است که از تغییر اطلاعات منصرف شده اید. پس از کلیک بر روی کلید ثبت اطلاعات یک ردیف ایجاد می شود.

در مورد مدیرعامل خارج از شرکت هم داخل سامانه قسمتی دارد که ایشون را خارج از اعضای هیات مدیره انتخاب کنید.

در این قسمت متن شرکتنامه  شرکت یا موسسه وارد می شود. شما می توانید اطلاعات را تایپ نموده یا از کلیشه و متون موجود در سیستم استفاده نمایید. برای این کار کلید «دریافت متن شرکتنامه» را کلیک می نماییم.

تشخیص صلاحیت پیمانکاری و اخذ گرید

ثبت قانونی شرکت در تهران حدوداً بین ۲۵ تا ۳۵ روز کاری زمان می‌برد.

– با هدف انجام فعالیت‌های غیر تجاری مثل؛ امور آموزشی، حقوقی، درمانی و… تاسیس می‌شود.

آیا پس از اتمام مدت شرکت، می‌توان آن را تمدید کرد؟ پیش از اتمام مدت شرکت امکان تمدید آن وجود دارد ولی با انقضای اعتبار حیات شرکت پایان می‌یابد.