پرش به محتوا
خانه » 11 فرمول و ویژگی انتخاب اسم برند منحصر به فرد ، اصول انتخاب نام برند

11 فرمول و ویژگی انتخاب اسم برند منحصر به فرد ، اصول انتخاب نام برند

  • از

پیش از انتخاب اسم برند با توجه به حوزه و گستره فعالیتی که در یکی از forty five طبقه علامت تجاری قرار می گیرد ، باید نامی مرتبط با محدوده فعالیتی تان پیدا کنید . و در آخراین را بدانید که انتخاب اسم برند قدم اول برای شروع یک کسب و کار قدرتمند است و یکی از اساسی ترین قدم ها به حساب می آید. پس برای انتخاب اسم برند مناسب زمان بگذارید تا بعدها پشیمان نشوید. در نهایت لیست جدیدی از نام ها تهیه کنید و از هر یک از شرکت کننده ها در مورد نام هایی که از این لیست دوست دارند و چرایی آن بپرسید. به خاطر داشته باشید که آن دسته از اسامی که عکس العمل های منفی در مورد طرز تلفظ، ترجمه، موارد و تصاویر مرتبط به آنها وجود دارند، حذف نمایید.

حال که لیستی از نام‌های پیداشده از واژه‌یاب دارید، بهتر است سری به کلیدهای بالا زده و سعی کنید از هر کدام از این کلیدها بین 5 تا 10 اسم اولیه برای برند آتی خود انتخاب نمایید. اکساب، برند خاص و متفاوت آب آشامیدنی که نامش را از ترکیب اکسیژن و آب به دست آورده است. این برند در محصولات خودش اکسیژنی تا 20 برابر میزان استاندارد دارد که کیفیت زندگی صرف‌کننده را بالاتر می‌برد. هاکوپیان برند درجه یک کت و شلوار و لباس مردانه نیز از فامیلی خود بهره برده است.

شرکت سهامی عام، جز شرکت‌های تجاری است که این شرکت‌ها به این دلیل سهامی عام خوانده می‌شوند که سرمایه خود را از طریق فروش سهام خود به مردم به دست می‌آورند، و درصدی از سهام در دست مردم و درصدی در دست مسئولین شرکت هست. برای این که بتوانید اسم کوتاه برند خود را در ذهن خریداران ثبت کنید باید به نوع لوگوی انتخابی نیز توجه داشته باشید. به یاد داشته باشید برند شما فقط اسم شما نیست بلکه شیوه برخورد شما با مشتریان، ثبت برند تجاری ارائه خدمات و یا محصولات با کیفیت و شناسایی درست و به موقع نیاز و درخواست مشتری را نیز شامل می شود. ببخشید من یک اسم برند برای مزون لباس میخوام ممکنه چند اسم بهم معرفی کنید البته شریک هم دارم دنبال یه اسم خوب هستیم. و اینکه من خیلی حساس نیستم، چند تا طراح سایت و سئو کار فرصت طلب تا دیدن بازار خرید و فروش دامنه داغه نزاشتن یکیش به بقیه برسه میشینی چند روز فکر میکنی به نتیجه میرسی میزنی میبینی دامنه بستس.

در زمینه انتخاب اسم های مخفف باید به این نکته توجه شود که اکثر آن ها در ترکیب درست از آب در نمی آیند و ریتمی جذاب ندارند. همین موضوع باعث می شود که برای مدت طولانی در خاطر باقی نمانند. زیرا، هیچ تصویر و معنای خاصی را به ذهن مشتریان القا نمی کنند. این نوع نام ها استعاره از خصوصیات برند مورد نظر دارند که برای بیننده و شنونده یک تصویر یا معنا از محصول یا برند می سازند.

  • هم چنین در انتهای این مقاله اسامی آورده شده است که می توانید از آن به عنوان اسم زیبا برند انتخاب و آ ن ها را به ثبت برسانید چنانچه در هر قسمت از امور نیازی به راهنمایی داشتید با ثبت بین الملل در ارتباط باشید.
  • مبلغ پرداختی را برای خرید از فروشگاه دامنه استفاده کنید.
  • کسی که آدم را اغوا کرد تا سیب معروف را گاز بزند و مابقی ماجرا.

یک نام صحیح شرکت، می تواند شرکت شما را به اوج ببرد و از طرفی یک نام اشتباه نیز می تواند شرکت را به قعر بکشاند. ابزار Business Name Generator با استفاده از این ابزار تنها با وارد کردن کلمه یا کلماتی لیستی پیگیری ثبت تغییرات شرکت از نام­های تجاری ممکن برایتان تولید و نمایش داده می­شود. این ابزار همچنین شناسایی نام­های دامنه برای نام هر کسب و کار را ممکن و مشخص می­سازد. ساخت اسم شرکت باید طبق شئونات جمهوری اسلامی ایران باشد.

نمونه اسم شرکت ، انتخاب نام شرکت و اسم های تجاری شیک

این کار باعث می‌شود تا اسم‌های پیشنهادی به شما افزایش پیدا کند و در نتیجه حق انتخاب شما هم بیشتر می‌شود. ممکن است بین ۵ تا ۱۵ اسم مشخص را پیدا کرده باشید که نمی‌دانید اسم مناسب شرکت کدام‌یک از این نام‌هاست. برای پایش بین اسم‌ها باید بدانید که از بین همه‌ی اسم‌های انتخاب شده درنهایت می‌بایست ۳ اسم باقی بماند. دقت داشته باشید که این کار کمک می‌کند تا اسم انتخابی‌ شما قدرت مانور خوبی را برای طراح ایجاد کند و در قسمت‌های مختلف از هویت بصری این اسم درجاهای مختلف استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های اسم خوب این است که بصری و قابل تصور کردن باشد.

برای یک نامگذاری خلاقانه، در آغاز با بسیاری از موانع قانونی و زبانی مواجهید. اسامی شرکتهای بازرگانی – لیست اسامی شرکت های بازرگانی … ایده های خلاقانه پولساز با 10 میلیون تومان درآمدزایی در … برگزاری ایده‌بازار فرآورده‌های بهداشتی، آرایشی، شوینده و … تخصیص عین نام با همان زبان و با رسم الخط فارسی به شعبات و نمایندگی های شرکتهای خارجی ممکن می باشد . استفاده از اسامی ائمه و نامهای متبرکه در موسسات خیریه ، فرهنگی و شرکتهای خدمات زیارتی پس از اخذ مجوز و درصورت رعایت سایر موارد ممکن می باشد .

اسامی خلاقانه برای برند

اما این را در نظر بگیرید که ما برای ساخت نام تجاری استارت آپ های بزرگ روندی به مراتب عمیق، دقیق و اساسی تری انجام خواهیم دارد. در خصوص اهمیت نام خوب برای شروع یک کسب و کار یا استارت آپ، همین بس که برندهای بزرگ امروز نام هایی دارند که زمانی با هوشمندی انتخاب یا خلق شده اند. نام برند باید مانند بالن سبک باشد و برند یا کسب و کار شما را با خودش به بالا بکشد. نام های غیر کارشناسی و نام هایی که EXQ پایینی دارند، نام های سنگین تلقی می شوند و باید هزینه و انرژی زیاد آن ها را به دوش کشید.

مراحل یا فرآیند نام‌گذاری برند

اطلاعات نادرست ، نا آگاهی در انتخاب اسم برند شما می تواند تأثیرات منفی قابل توجهی را در فروش و تبلیغات کالا یا خدمات شما داشته باشد . اگر در انتخاب اسم برند این نکات و شرایط را در نظر داشته باشید ، به راحتی برند شما در میان مشتریان رواج پیدا می کند و موجبات توسعه و پیشرفت گسترش کار شما را فراهم می آورد . سلام و خسته نباشید.من به همراه دو خانم دیگر تصمیم به کار تولید محصولات لبنی کاملا سنتی هستیم .ممنون میشم ما را در انتخاب یک اسم زیبا و مناسب یاری کنید. برای انتخاب نام در حوزه ی فعالیت مورد نظرتون میتوانید از اسامی موجود در سایت ایلیا استفاده نمایید . و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماسهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید . این موضوع که در انتخاب اسم شرکت باید از قوانین و ضوابط ادارات ثبت شرکت ها پیروی کرد جزو مسائل مهم تلقی می شود.

شروع به ساختن لیست‌های اسامی در دفترچه یادداشت خود کنید. عموماً مشتریان به اسم‌هایی که از یک ریتم و ساختار تکرارشونده استفاده شده است، واکنش مثبت‌تری نشان می‌دهند و این نوع اسم‌ها می‌توانند به برندهای قدرتمندتری تبدیل شوند. به زبان آوردن این اسم‌ها خوشایند است و قابلیت ماندگاری ویژه‌ای در ذهن دارند.

به همین دلیل اگر شما در ابتدای مسیر انتخاب نام شرکت یا برند هستید بهتر است وقت و دقت زیادی را صرف این موضوع کنید. لیست های بالا را با دقت مطالعه کنید و بهترین انتخاب اسم مغازه را برای کسب و کار خود داشته باشید. این نام ها برای پیشنهاد برای ثبت برند و ثبت شرکت هم به کار میرود ثبت شرکت که نیاز به کارت بازرگانی در ثبت برند ندارند . همچنین برای ثبت برند لباس به صورت تخصصی میتوانید با مشاوران مجموعه تماس بگیرید. برخی از کسب و کارها از برند فعلی خود ناراضی هستند و درصدد تغییر آن می باشند، بنابراین از همان ابتدا بهتر است نامی مناسب برای ثبت برند انتخاب نمائید.

راهنمای نحوه ثبت برند(نام تجاری) +مدارک لازم جهت ثبت برند در این مقاله به کلیه مراحلی که برای ثبت برند و نام تجاری به آن نیاز دارید پرداخته و به معرفی مدارک لازم جهت ثبت برند می‌پردازیم. لغت های مبهم تلفظ و املای سختی دارند به خصوص در جذب مخاطب در اینترنت. اما گاهی لغات مبهم شرکت ها موفق می شوند اما نیاز به هزینه و تلاش بسیار برای بازاریابی دارند. اما شما بدانید که برای انتخاب نام مناسب به ارزش، هدف و ویژگی شرکت خود فکر کنید. اگر اسم برند شما از چندین کلمه تشکیل شده است باید در هنگام مخفف کردن کلمات آن به آن دقت کنید.

برچسب‌ها: