پرش به محتوا
خانه » ۱۱ گام ساده برای ثبت شرکت در تهران

۱۱ گام ساده برای ثبت شرکت در تهران

  • از

چنانچه قصد دارید برند خود را به زبان لاتین به ثبت برسانید داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد. موسسه سفیر صلح به منظور تکمیل تیم متخصص خود،از افراد با تجربه در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند دعوت به عمل می آورد. برای یافتن بهترین موسسه ثبت شرکت بهتر است حتما جستجو و تحقیق کنید تا با انتخاب یک موسسه ثبت شرکت معتبر روند خود را تسهیل کنید. مراجعه‌کننده باید در خصوص مقدار هزینه ثبت شرکت ، زمان لازم برای ثبت، مدارک، شرایط، پیش نیازها و … اطلاعاتی داشته باشد.

  • طی نمودن این سلسله مراتب در بستر قانون، برای ثبت شرکت موجب می‌شود تا افراد متقاضی در سریع‌ترین زمان ممکن به سوددهی‌ قابل توجهی دست یابند.
  • با ثبت شرکت از هر کجای ایران برای حضور در فرصت های جدید شانس خود را به شدت افزایش خواهید داد و بازار های جدید و فرصت های بی شماری را لمس خواهید کرد، همچنین می توانید مناقصه و یا مزایده ای دولتی و یا خصوصی را شرکت کنید.
  • بنابر تعریف قانون مدنی ایران ، شرکت عبارت است از اجتماع حقوق مالکان متعدد در شی واحد به نحو اشاعه یعنی هر یک از شرکا مالک آن چیزی است که آورده است .
  • مزیت ثبت شرکت از طریق خدمات پنجره واحد، سرعت بیشتر در انجام مراحل ثبت است ولی به چند بار مراجعه حضوری نیاز دارد.
  • موسسین شرکت با مسئولیت محدود در زمان ثبت ملزم به دریافت این کد هستند.
  • گواهینامه ارزش افزوده از طرف سازمان امور مالیاتی صادر می گردد.

گروه وکلای ثبت شرکت در تهران با بهره گیری از توانمندی های وکلای مجرب و کارآزموده خدمات منحصر به فردی را با حداقل هزینه ها و کمترین زمان ممکن به شما متقاضیان محترم ارائه می نماید. جهت ثبت شرکت نسبی و برای آشنایی هر چه بهتر شما به این شرکت، در متن پیش رو ابتدا به تعریف شرکت فوق و اوصاف قانونی آن می پردازیم و در ادامه مدارک و حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت نسبی را بر می شمریم. چنانچه برای مشاوره ثبت شرکت و انتخاب نوع شرکت بر حسب حیطه فعالیتی تان بهتر است با کارشناسان موسسه ثبتی ونک از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید تا متناسب ترین نوع شرکت با فعالیت تان را ثبت نمایید . یکی از منظم ترین، باکیفیت ترین و شفاف ترین شرکت ها در زمینه ثبت شرکت های مختلف همین موسسه مشهور می باشد. مشاوران کاملا با تجربه هستند و به صورت تخصصی به شما خدمات ارائه می کنند. همانطور که گفتیم کار ثبت شرکت نیاز به مراجعات مکرر، تجربه و صرف وقت زیاد دارد که این موضوعات باعث می شود بسیاری افراد از ثبت شرکت توسط خودشان دوری کنند و آن را به یک موسسه ثبت شرکت که در واقع حالت وکالت آنها را دارد واگذار کنند.

آب معدنی‌های خارجی موجود در بازار تقلبی است

طبق ماده ی 3 آیین نامه اصلاحی ثبت تشکیلات و موسسات غیرتجاری مصوب 1337، ثبت تشکیلات و موسسات مزبور در تهران در اداره ثبت شرکت ها و در شهرستان ها در اداره ثبت مرکز اصلی آن به عمل خواهد آمد. انتخاب نوع شرکت برای ثبت تا حدود بسیار زیادی بستگی به تصمیم و انتخاب خود متقاضیان دارد و خود شما هستید که با توجه به شرایطی که دارید و همچنین با توجه علاقه مندی هایتان تعیین می نمایید کدامیک از شرکت ها را ثبت می کنید. ثبت شرکت، یکی از روش‌های پربازده و مطرح برای سرمایه گذاری به شمار می‌رود. ثبت شرکت نیز به علت اهمیت این شهر و غنی بودن آن از لحاظ صنعتی؛ کشاورزی؛ اقتصادی؛ تولیدی و غیره، فعالیتی پرسود محسوب می‌شود. در ادامه به شرح ابعاد گناگون ثبت شرکت در تهران خواهیم پرداخت.

همچنین هرگونه فرایند پیشروی یا وجود نقص در مدارک، از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد. درصورتی‌که مشکلی در مدارک وجود نداشته باشد، ثبت شرکت در دفتر ثبت شرکت‌ها انجام شده و پیش‌نویس آگهی تأسیس آن در دفتر ثبت می‌شود. هدف اصلی از این نظارت، پیشگیری از هرگونه سوءاستفاده یا تخطی از قانون است و در مدت‌زمان فعالیت شرکت، پیوسته ادامه خواهد داشت. بنابراین ثبت شرکت نیاز است که شرکت، به‌عنوان یک شخصیت حقوقی جداگانه ثبت شود و فعالیت خود را ادامه دهد. ارئه یک نسخه از کلیه اوراق ثبتی به همراه روزنامه رسمی تاسیس شرکت و آخرین تغییرات در صورتی که تغییرات اعمال شده منجر به تغییر سهامداران باشد. ارائه لیستی از آخرین شرکا الزامی می باشد،برابر اصل شده مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه) کلیه شرکا و اعضاء هیئت مدیره.

با ما همکاری کنید

گرچه به ثبت رساندن اینترنتی ثبت شرکت و کار راحتی است گفت هر فردی بر می‌آید اما بهتر است در مورد بحث شرکت انواع شرکت های برای تجارت خود به چه نوع شرکتی نیاز دارید و مسائلی از این قبیل حتماً باید با کارشناس مربوطه و یا وکیل شرکتها مشاوره لازم را دریافت کنید. درواقع میتوان گفت تهیه مدارک لازم برای ثبت شرکت بیشترین زمان را برای ثبت شرکت نیاز خواهد داشت، زیرا دریافت گواهی های عدم سوء پیشینه کیفری اعضاء هیات مدیره و بازرسین شرکت، آماده کردن مدارک لازم جهت ثبت شرکت و همچنین امضای اوراق معمولا چندین هفته زمان می برد. البته این مرحله بیشتر به خود متقاضیان ثبت شرکت و شرکاء و سهامداران شرکت بستگی دارد. هرچه مدارک مورد نیاز را زودتر آماده نمایند این مدارک سریع تر به اداره ثبت شرکت ها ارسال خواهد شد. بسیاری از شرکت‌های نام آشنا و استارتاپ های موفق کار خود را با کمک موسسه سفیر صلح آغاز کرده‌اند و از خدمات ثبت شرکت سفیر صلح نهایت رضایت را داشته‌اند.

ثبت شرکت در تهران

پس از گذشت 1 الی 3 روز اسامی که در مرحله three وارد کرده اید یکی از آنها تایید می شود که این امر با مراجعه به سایت اداره و وارد کردن کد پیگیری قابل مشاهده است. برای ثبت شرکت نیاز به هیچ مدرک سامانه ثبت شرکت تحصیلی نیست مگر موضوع شرکت نیاز به اخذ مجوز از سازمان مربوطه داشته باشد. پس از طی مراحل مذکور باید به تکمیل مدارک موردنیاز برای ثبت شرکت­ها و ارائه آن­ها به اداره ثبت شرکت­ها و موسسات غیرتجاری بپردازید.

anonymous