پروب دارای دو نوع است که شامل پروب پریودنتال و پروب اسکن می شود.

مثلاً ایمپلنت‌های اروپایی و آمریکایی به دلیل کیفیت ساخت بالا قیمت بیشتری دارند و ایمپلنت‌های آسیایی در رتبه‌های بعدی جای می‌گیرند.

کاشت دندان جلو از روش های دیگری همچون بریج دندان امکان پذیر است بصورت کلی روش های مختلفی برای کاشت دندان جلویی وجود دارد اما ایمپلنت دندان جلو مزایای بسیاری دارد که در ادامه مزایای ایمپلنت دندان را شرح می دهیم.

در این دانشکده‌ها و مراکز، متخصصینِ باتجربه و خوبی نیز حضور دارند که می‌توانید با پرداخت کمتر هزینه ایمپلنت دندان، صاحب یک دندان جدید و قابل اعتماد شوید.

برای راه اندازی یک مطب دندانپزشکی خوب بایستی از تجهیزات به روزی که خدمات تخصصی ارائه می دهند استفاده کنید.

· کیفیت مواد اولیه مورد استفاده برای ایمپلنت دندان: ایمپلنت‌هایی که این روزها در بازار وجود دارند، دارای انواع و اقسام مختلفی می‌باشند.

عدم ادغام شدن مناسب با استخوان نیز می‌تواند منجر به شکست کلی ایمپلنت شود. ایمپلنت دندان در تهران بر این، اگر دندانپزشک شما تجربه زیادی در مورد ایمپلنت نداشته باشد، ممکن است مهارت یا دانش لازم برای اطمینان از موفقیت فرآیند ادغام استخوانی را نداشته باشد.

هزینه کاشت دندان جلو کمی گرانتر از کاشت ایمپلنت دندان های عقبی است. حال این سوال پیش می آید که کاشت دندان جلو چرا گرانتر است ؟ دندان های جلویی تاثیر بسرایی در زیبایی صورت و لبخند فرد دارند به همین دلیل ایمپلنت دندان جلو باید از روش ایمپلنت فوری انجام شود و روکش دندان جلو نیز از جنس و متریال بهتر و درخشان تری ساخته می شود که در کل، هزینه کاشت دندان های جلویی کمی بیشتر است.

ابزار های قابل چرخش دندانپزشکی ابزاری هستند که با چرخش در سرعت های مختلف امکان انجام اقدامات مختلف را ممکن می سازد. این ابزارها در مطب دندانپزشکی بایستی به شیلنگ و تجهیزات مورد نظر متصل شوند تا مورد استفاده قرار بگیرند.

گرانقیت دندانپزشکی به شمار می‌رود. اگر تصور می‌کنید هزینه ایمپلنت دندان زیاد بوده و منصفانه نیست، پیشنهاد می‌کنیم موارد زیر را با دقت بخوانید تا بدانید که چرا بالا بودن هزینه این روش، به سادگی قابل توجیه است و دور از انصاف هم نیست:

در این جلسه جراح تمام پروسه درمان را برای شما توضیح خواهد داد و پس از آن درباره هزینه و قیمت ایمپلنت دندان نیز صحبت‌هایی خواهد داشت.

سلام خدمت شما بله براحتی انجام میشه و تمامی جراحی های لازم در یک جلسه. اما بهتره از معاینه و مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا توسط متخصص ایمپلنت دکتر آقاجری ویزیت بشید تا آگاهی کامل رو به شما بدن و اینکه برای ایمپلنت با بیهوشی به لینک زیر مراجعه کنید حتما

یک دندانپزشک حاذق باید به خوبی دهان و فک بیمار را معاینه نماید و در زمینه انجام کاشت و ایمپلنت برای دندان، مهارت بالایی داشته باشد.

در برخی موارد و طبق تشخیص پزشک متخصص ایمپلنت دندان دکتر صادق آقاجری ممکن است که بیمار از پوکی استخوان و یا دیابت شدید رنج ببرد که در این صورت کاشت دندان بدون ایملپنت بهترین روش است.