اگر موجود هست لطفا حداقل میزان فروش و قیمت رو محبت بفرمایید

از ویژگی های بارز کفپوش ضد گرد و غبار می توان به خاصیت مکانیکی و شیمیایی بسیار بالا، چسبندگی مناسب، عدم وجود خلل و فرج، قابلیت ضد عفونی کردن و عدم جذب گرد و غبار اشاره نمود.

ممنونم از اینکه وقت گذاشتین. راستی اتمام کار رو تو کلیپ نگاه کردین. نظرات خودتون رو برامون کامنت کنید.

۴. استفاده از این ماده به عنوان عایق نیز یکی از بهترین روش‌های مقرون به صرفه، بادوام و ایمن برای جلوگیری از انتشار گاز کربن دی اکسید است که موجب گرم شدن زمین می‌گردد. ترکیب فوق در آب و هوای سرد سبب کاهش هدر رفت گرما در خانه ها و دفاتر می‌شود و نمی‌گذارد انرژی به راحتی از دست برود.

در واقع اگر در ساختار شیمیایی کفپوش پلی اورتان ورزشی از ترکیب ایزوسیانیت خطی یا آلیفاتیک با پلی ال خطی استفاده شود؛ مقاومت نوری کفپوش بهبود پیدا می کند.

کفپوش ورزشی پلی اورتان بدون درز بهترین سطح را برای انجام فعالیت های ورزشی طبق کفپوش صنعتی جهانی ایجاد می کند. از طرفی، تمیز کردن و نگهداری آن نیز آسان تر بوده و برای انجام فعالیت های ورزشی کاملا ایده آل است.

آشنایی با انواع سنباده و کاربردهای آن[کاغذی،دیسکی و مداری]

بعد از انتخاب و تماس با واحد فروش مهار انرژی اگر در تهران هستید طی یک روز کاری ورق پلی یورتان به محلی که اعلام نمودید ارسال می شود.

یکی دیگر از تفاوت های بین کفپوش پلی یورتان ورزشی و کفپوش اپوکسی مربوط به دوره کیورینگ آنها است. با اصلاح کفپوش پلی اورتان می توان دوره کیورینگ آن را تغییر داد.

این کفپوش ها دارای دوره های گارانتی و ضمانت مختلفی می باشند.

اگر بر روی این نوع کفپوش آلاینده ها و مواد خورنده ریخته شوند به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید، زیرا سطح این کفپوش صاف بوده و امکان نفوذ مواد مختلف در آن وجود ندارد.

خدمات انجام شده: سقف شبکه با بهترین متریال و کادر نصب زمان اجرا فقط و فقط یک روز

لازم به ذکر است که کفپوش‌های پلی اورتان علاوه بر مقاومت بالا و خاصیت ضد خش خود، زیبایی و جلوه‌ی بینظیری به کف خانه‌، کارخانه، سالن‌ها ورزشی و غیره نیز خواهند داد و با توجه به قیمت مناسب‌شان بهترین انتخاب برای پوشش سطوح می‌باشند.

یکی از ویژگی‌های کفپوش پلی یورتان ورزشی، محافظت بالاییست که از ورزشکاران حین زمین خوردن بهمراه دارد. پلی یورتان یکپارچه، مقاوم و در عین حال نرم است که موجب می‌شود زمین خوردن ورزشکاران روی این کفپوش آسیب جدی بهمراه نداشته باشد. آسیب‌های ورزشی از جمله شکستگی استخوان دست، زانو، یا هر نوع شکستگی دیگر بسیار خطرناک است و مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا فرد از این آسیب‌ها رهایی یابد.