پرش به محتوا
خانه » چهل ایده کارهای هنری درآمدزا در منزل

چهل ایده کارهای هنری درآمدزا در منزل

  • از

به طوری که در یک مدت تعداد زیادی فیلم و سریال به وی پیشنهاد شود و در بازه زمانی دیگری هیچ پیشنهاد مناسبی دریافت نکند و درآمدش به شدت کاهش یابد. همین مسئله باعث می شود تا بسیاری از بازیگران در کنار حرفه بازیگری شغلی را به عنوان شغل دوم خود در نظر بگیرند. متاسفانه با توجه به پایین بودن سطح تکنولوژی تولید در کشور ، تولیدات داخلی اغلب محدود به کپی از محصولات خارجی می باشند و همین امر موجب می شود تا بسیاری از کارخانه ها سرمایه خود را برای طرح های جدید صرف نکنند. در بسیاری از کارخانه ها مهندسان مکانیک علاوه بر وظایف خود ، امور مربوط به طراحی صنعتی را نیز انجام می دهند. امروزه، یک نام تنبل که چیزی را عنوان نکند، برای نفوذ به ذهن مناسب نیست.

هنگام انتخاب نام شرکت دقت کنید نام­هایی که اختصاص به تشکیلات دولتی و کشوری دارند قابل قبول نیستند. ماشین های آهو بیابان و سیمرغ که در ایران تولید می شدند که تولید شرکت پارس خودرو بودند. برخی نام های تجاری هستند که مانند پوما کوتاه و ساده نبوده اما بسیار موفق هستند. البته می توان آن ها را به عنوان استثنا بیام کرد زیرا بیشتر برندهای موفق نام های کوتاه اما پر معنی دارند. حال اگر شما نماد و نام شرکت خود را مانند برند اپل، پوما، آدیداس و… تصویری را در ذهن مخاطب ایجاد کند به طبع تاثیر بیشتری در بیاد ماندن نام شرکت در ذهن افراد خواهد داشت. قبل از اینکه اسم خود را انتخاب کنید حتما محل موسسه را بررسی کنید و اگر موسسه ی مشابهی وجود دارد سعی کنید اسم شما شبیه اسم او نباشد.

مثلا “باما” که یک وبسایت خرید و فروش خودرو هست اسمش ارتباطی به موضوع کسب و کارش نداره. این سبک نامگذاری هم خیلی مرسوم هست که از بخشی از نام یک کسب و کار موفقی استفاده کنیم تا به نام تجاری خودمون اعتبار بدیم. برای مثال پیشنهاد ثبت برند تجاری می‌کنم در گوگل کلمه دیجی را با کلمات دیگه ترکیب و جستجو کنید. امیدارم که بتوانید از بین این اسامی، اسم مناسب برای پیج هنری نقاشی خود را انتخاب کنید. در انتخاب اسم هنری برای گروه نقاشی می توانید از اسامی زیر استفاده کنید.

انتخاب اسم برای کارهای هنری

اگر تجربه‌‌ای در این زمینه دارید و به اصطلاح چندتا کفش بیشتر از بقیه در راه ثبت اسم شرکت‌تان پاره کرده‌اید، حتماً کامنت بگذارید تا از تجربیات شما استفاده کنیم. اسم انتخابی شما باید بامعنی و مفهوم و هم­چنین مطابق با فرهنگ جمهوری اسلامی باشد. بهتر است بدانید نام‌هایی که باعث برهم‌زدن نظم عمومی هستند و یا مستهجن و خلاف اخلاق باشند‌، تایید نمی‌­شوند. چون هر چیز ترندی ممکن است بعد از مدتی محبوبیت خودش را از دست بدهد و از ذهن مردم پاک شود.

انتخاب اسم جزء اولین مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهم ترین مراحل تأسیس شرکت است. بسیاری از افرادی که مایل به ثبت شرکت هستند، برای رسیدن به اسم شرکت مطلوب خود انرژی و زمان زیادی پیگیری ثبت تغییرات شرکت را صرف می‌کنند. اما گروهی دیگر به هر دلیل اسم شرکت را بدون در نظر گرفتن همه جوانب و با عجله انتخاب می‌کنند و به همین دلیل هم معمولاً بعد از مدتی تصمیم به تغییر اسم شرکت می‌گیرند.

افرادی که تمایل به برندسازی دارند باید بدانند که برند از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار است. پس اسم برند باید با دقت فراوان و تلاش و زمان کافی انتخاب بشود. وقتی برندسازی به نحوی درست شکل بگیرد سبب رشد و شکوفایی شرکت شده و این رشد مزایای بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت.

بنابراین در انتخاب اسم پیج به مرتبط بودن اسم با محتوای پیج توجه نمائید به عنوان مثال پیج های حوزه آرایش یا زیبایی از پسوند بیوتی استفاده می کنند تا مشخص کنند محتوای پیج با زیبایی مرتبط است. انتخاب اسم های زیبا اینستاگرام و یا نام کاربری زیبا برای اینستاگرام برای کسانی که با پیج شخصی کار می‌کنند شاید آنقدرها هم سخت نباشد و نیاز به تفکر و وقت گذاشتن برای آن نیست. انتخاب بهترین اسم برای کسب و کار ممکن است برای کسانی که به تازگی قصد راه اندازی کسب و کار را دارند چالش برانگیز باشد، اما به هیچ وجه عذاب دهنده نیست. شما می توانید از دوستان، خانواده یا حتی مشتریان بالقوه نظر و ایده بگیرید. همیشه ایده های خوب در چند دیدگاه متفاوت نمایان می شود. اگر قصد حضور در فضای وب سایتی و مجازی را دارید حتما تحقیق کنید که نام دامنه شما توسط شرکت یا کسب و کاری دیگر انتخاب نشده باشد.

آخرین مقاله‌ها

اداره مالکیت معنوی واقع در تهران مرجعی است که از کل ایران تقاضای ثبت برند را دریافت می نماید. هزینه ثبت برند برای برندهای شخصی و شرکتی با توجه به خود برند و تصویر داشتن یا نداشتن متفاوت است. این دسته از برندهای محصولات صنایع دستی بسیار رشد داشته زیرا صنعت صنایع دستی در ایران مورد حمایت و توجه واقع شده است. یک تیم تخصصی در ثبت برند اولا قوانین را می داند و به شما می گوید و در ثانی به شما کمک می کند مطابق سلیقه و صنف خود نام برند انتخاب نمایید. اکثر متقاضیان ثبت برند هنری موسسات تک منظوره یا چند منظوره هنری می باشند. ثبت برند هنری در زمینه های مختلفی می تواند انجام پذیرد.

  • نام کاربری در اینستاگرام هرچه کوتاه‌تر باشد، بهتر است.
  • Aban 10, 1398 AP — شیک بودن با عکس و هشتگ و انتخاب اسامی شاخ و خاص برای آیدی اینستاگرام هم باعث می شود که در اینستاگرام محبوب شوید و نام کاربری اینستاگرام …
  • حال اگر شما نماد و نام شرکت خود را مانند برند اپل، پوما، آدیداس و… تصویری را در ذهن مخاطب ایجاد کند به طبع تاثیر بیشتری در بیاد ماندن نام شرکت در ذهن افراد خواهد داشت.
  • قطعا تعداد زیادی از اسم‌هایی که انتخاب کرده‌اید قبلا رزرو شده‌اند.
  • برای برندسازی با انتخاب اسم باید یک نام مناسب را در همان ابتدا انتخاب کنید.

بسیاری از رستوران‌ها نام یک کلمه‌ای برای رستوران را انتخاب می‌کنند زیرا علاوه بر اینکه به راحتی به خاطر سپرده می‌شوند بسیار مدرن هستند. افتتاح رستوران از بسیاری جهات مانند داشتن فرزند دیگر است. گاهی اوقات اسم یک رستوران در واقع بازتاب نام مالک یا یکی از عزیزان آن فرد است، بنیانگذار وندی، دیو توماس، نام رستوران خود را از نام دخترش، وندی الهام گرفت. شاید مادربزرگ شما باعث علاقه شما به آشپزی شده باشد، بنابراین ممکن است اسم رستوران خود را به نام او بگذارید یا نام‌هایی مانند خان بابا، خان عمو مامان جون را انتخاب کنید. استفاده از جناس در اسم رستوران حس شوخ طبعی شما را نشان می‌دهد و توجه مردم را جلب می‌کند.

سلام.یه اسم درزمینه زعفران، آجیل وخشکبار میخوام که بعنوان برند ثبت کنم… جهت ثبت شرکتهای تعاونی ابتدا باید نام پیشنهادی از مراجع وزارت تعاون طی نامه ای درخواست گردد. استفاده از کلماتی از قبیل بنیاد، انجمن، کانون، تشکل، بانک، بهزیست، بهداشت، گمرک، ارشاد، تبلیغ، تبلیغات، فرهنگی هنری، صندوق قرض الحسنه ، لیزینگ در نام شرکت یا موسسه مستلزم اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح می باشد. پس انتخاب نامی مناسب برای برند از موارد مهم در سودآوری و پیشرفت یک محصول به حساب خواهد آمد. تا سال ها یک برند و نام بردن آن از موارد شناخت محصول و خدمات شما به حساب خواهد آمد.

پس قبل از هر چیز از آخرین تغییرات قوانین انتخاب اسم برند مطلع شوید (ما در آخر همین مقاله چند نکته راجع به قوانین ثبت اسم شرکت در ایران را آورده‌ایم). سلام وقتتون بخیر .اسم برای شرکت خدماتی و رنگ امیزی ساختمون می خواستم.دومورد دیدم چون معنی اسامی به تمیزی مربوط میشد انتخاب کردم.ممنون میشم راهنماییم کنید که این اسامی مناسب هستن یانه . انتخاب اسم شرکت جزء اولین مقرارت ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهمترین مراحل تاسیس ثبت شرکت است. با اهمیت دادن به مواردی چون انتخاب اسم پیج مناسب که مربوط به حوزه فعالیت ما در این شبکه اجتماعی پر طرفدار باشد. از طرفی نیز میتوانیم با برند سازی و معروف کردن کسب و کار خود از بسیاری از رقیب های خودمان پیشی بگیریم و یک منبع درآمد دومی در اینستاگرام برای خود دست و پا کرده باشیم. افراد بسیار کمی برای انتخاب اسم پیج اینستاگرام خود وقت میگذارند و از همه مهم تر شاید از one hundred شرکت و یا استارت آپ نوپا نه تنها برای برند سازی خود اهمیت نمیدهند که هیچ، کلا وقت آنچنانی برای شبکه های مجازی نمیگذارند.

بهترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام

اتفاقاتی از این دست می‌تواند ضربه مهلکی به برندهای شناخته شده وارد آورد که بازسازی برند و یا شناساندن برند جدید ممکن است مستلزم صرف وقت و انرژی بسیار گردد. به این بیندیشید که ممکن است در آینده برند شما توسعه یافته و قصد صادر نمودن کالا و خدمات خود را به کشورهای دیگر داشته باشید. این نکته را به یاد داشته باشید که تلفظ برخی حروف و کلمات در زبان‌های دیگر امکان پذیر نبوده و یا با مشکل همراه است.

اسامی زیبا و اصیل ایرانی برای اسم شرکت و برند

چرا که میتونه باعث جلب توجه سایر کاربران بشه و اون ها با خواندن نام پروفایل شما مشتاق شوند که از پروفایلتون دیدن کنند. در استفاده از تمامی عناوین فوق استفاده از پسوند « فرهنگی » الزامی است . در صورتی ک علاوه بر این ، حوزه فعالیت خاصی از مؤسسه بطور عمده قابل تسری به کل مؤسسه باشد ، می توان ثبت شرکت پس از پسوند «‌فرهنگی » از پسوندهای مناسب دیگر مثل پژوهشی ، آموزشی ،‌کاربردی و …. برای نامگذاری شخصیت حقوقی مؤسسات بطور عمده از واژه « مؤسسه » استفاده می شود لیکن با توجه به محتوا و نوع فعالیتها می توان واژگان زیر را به صورتی تعریف نمود که هر یک ناظر بر نوع خاصی از مؤسسات فرهنگی باشند .