پرش به محتوا

– براقیت کمتر این نوع کفپوش ها نسبت به کفپوش اپوکسی و همچنین چسبندگی عالی آن ها مخصوصا به سطوح بتنی

کفپوش صنعتی پلی یورتان از جمله کفپوش هایی است که علاوه بر این که در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد، برای پوشش کف پارکینگ های بزرگ و چند طبقه نیز کاربرد دارد.

سایت اجرای کفپوش پلی اورتان ورزشی هر دو جز را به خوبی با هم مخلوط می کنند و روی سطح بتنی آماده شده می کشند؛ سپس به آن زمان می دهند تا پخت شود.

#دکراسیون_داخلی #دکراسیون_منزل #دکوراسیون_داخلی #کفپوش_سه_بعدی

عدم لغزش و سرخوردن ورزشکاران حین انجام فعالیت‌های ورزشی از جمله ویژگی‌هاییست که یک کفپوش ورزشی خوب باید داشته باشد.

#دکراسیون_منزل #دکوراسیون_داخلی #کفپوش_سه_بعدی #کفپوشاپوکسی #کفپوش

♦️کارخانه ی رنگ اکسیرپرگاس تولیدکننده انواع رنگ های صنعتی ، ترافیکی ، جدولی ، ساختمانی و کفپوش های اپوکسی ، پلی یورتان ، به همراه تیم مجرب در اجرای انواع کفپوش♦️

  بعد از کشف اولین پلیمر پلی اورتان، خانواده پلی اورتان ها به سرعت رشد کرد و جایگاه ویژه ای در صنعت به دست آورد. پلی اورتان در صنعت کفپوش نیز بسیار موردتوجه قرار گرفته است.

بنابراین در محیط هایی مانند سردخانه ها که دما به زیر منفی سی درجه سانتیگراد می رسد؛ بهتر است که از کفپوش پلی یورتان استفاده شود.

همچنین اگر در ساختار شیمیایی کفپوش پلی یورتان ورزشی از پلی ال های با زنجیره بلند استفاده شود؛ انعطاف پذیری کفپوش پلی اورتان بیشتر می شود‌. اما اگر تولید کفپوش پلی اورتان خیلی سخت مدنظر است باید از پلی ال های با زنجیره کوتاه در ساختار شیمیایی رنگ پلی اورتان استفاده کرد.

#رنگ_اپوکسی #رنگ_پلی_یورتان #رنگ_پلی_اورتان #کفپوش_پلی_اورتان #کفپوش_پلی_یورتان #رنگاپوکسی #کفپوشاپوکسی #کفپوش_اپوکسی_ضداسید #کفپوش_اپوکسی_آنتی_استاتیک #کفپوش_اپوکسی_بهداشتی #کفپوش_اپوکسی #کفپوش #اجرای_کفپوش_اپوکسی

کفپوش صنعتی از انواع مقاوم کفپوش ها محسوب می شود و بیشتر در مکان هایی که در معرض مواد شیمیایی و اسیدی قرار دارند، بکار می رود.

سفارش انواع طرحها و رنگهای پارکت،لمینت،کفپوش خارجی و ایرانی

۱. با توجه به شیوه های نوین ساخت ساختمان و اهمیت استفاده از متریال‌های سبک ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان جایگزین مناسبی برای گچ‌بری‌های سنتی هستند زیرا همانطور که پیش از این نیز اشاره شد این مواد دارای خواص چند منظوره، پرکاربرد و ایمن می‌باشند.