پرش به محتوا
خانه » پیگیری ثبت شرکت؛ سامانه ثبت شرکتها پیگیری درخواست️

پیگیری ثبت شرکت؛ سامانه ثبت شرکتها پیگیری درخواست️

  • از

(منظور از شروع سال، ماه و روز مالی انتخاب آنها بر اساس مراتب مشخص شده در اساسنامه شخصیت حقوقی که ثبت گردیده می باشد. در مرحله دوم، تابعیت، شناسه ملی، شماره تلفن ثابت و کد پستی شخص حقوقی را در سامانه وارد نمایید. لازم به ذکر است که با توجه به متفاوت‌بودن هزینه‌های پلمپ در موسسات حقوقی، شما می‌توانید از طریق تماس با موسسات حقوقی از مشاوران بپرسید که هزینه پلمپ دفاتر چقدر است. فعالیت اشخاص حقیقی گروه اول نظیر بازرگانان، صاحبان کارخانه، هتل، بیمارستان، فروشگاه زنجیره‌ای، صرافان و نیز اشخاص حقوقی ملزم به پلمپ دفتر روزنامه و دفتر کل هستند. سامانه در فرم اطلاعات شخصیت حقوقی، صحت اطلاعات درج شده در شناسه ملی که مشخصات شرکت به‌صورت خودکار در آن ثبت شده است را می‌خواهد که پس از تایید به مرحله سوم می‌روید.

در صورتی که صورتجلسه ی شما مورد پذیرش واقع شود؛نهایتا برای صدور آگهی به روزنامه ارسال خواهد شد که در این صورت باید فرد درخواست کننده یا وکیل ثبت شرکت جهت دریافت مدارک ثبتی و امضاء ذیل دفاتر به اداره ثبت شرکت ها مراجعه نماید. آخرین ‌مهلت ثبت برند تجاری ارائه درخواست برای پلمپ دفاتر قانونی سال مالی بعد، اسفند سال قبل است. همچنین شرکت‌هایی که هنوز شروع به فعالیت نکرده‌اند نیز مشمول این قانون‌اند چون عدم فعالیت شرکت، مربوط به گذشته است و نمی‌توان در مورد آینده شرکت، اعلام عدم فعالیت کرد.

  • حتی زمانی که شرکت فعالیتی را ندارد و یا آن‌که عدم فعالیت خود را ثبت نموده است.
  • ارائه رونوشت آخرین تغییرات ثبتی شرکت در روزنامه رسمی در صورتی که تغییراتی صورت گرفته است.
  • داشتن راهنما در این مراحل پر از تناقض، ساده اما دشوار، به تاجر اطمینان می دهد که تاسیس شرکت طبق انتظار پیش خواهد رفت و تاجر در زمان معین مدارک شرکتش را به دست خواهد آورد.
  • ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها در کمترین زمان و با بهترین قیمت شامل سهامی خاص و عام، مسئولیت محدود و تعاونی و مشاوره 100% رایگان با کارشناسان حرفه ای.
  • در صورتیکه شما خواهان ثبت شرکت در شهر تهران، کرج یا حتی دیگر شهرهای ایران هستید و می‌خواهید دفاتر پلمپ برای رسیدگی به امور مالیاتی خود اخذ کنید، با مؤسسه حقوقی ما در سروش عدل همگام شوید.

این یعنی شرکت یا فرد حقیقی دیگری نخواهد توانست از اسم تجاری و فعالیت های شما استفاده ی سوء کند و شما مالک بی قید و شرط کمپانی خود خواهید بود. البته در کنار ثبت کمپانی باید به ثبت برند هم بپردازید که در مقاله دیگری به آن پرداخته خواهد شد. سپس، تابعیت و شناسه ملی و شماره تلفن ثابت و کد پستی خود را در سامانه وارد کنید. (پیامک های مربوط به مراحل انجام کار به شماره همراه درج شده ارسال خواهد شد).

سوالات متداول ثبت شرکت

کلیه این امور به صورت اینترنتی و از طریق این سامانه صورت می گیرد و به مراجعه حضوری شما نیازی ندارد . خدماتی که در این سامانه ارائه می گردد کلی و همه جانبه است و اگر با قوانین و دستورالعمل های اجرایی در این سامانه آشنایی کافی داشته باشید می توانید امور ثبتی خود را به راحتی پیش ببرید . در گذشته امور مربوط به ثبت شرکت ها به صورت ابتدایی و دستی صورت می گرفته است . انتخاب نمایید آگهی های شرکت در چه نوع روزنامه ای درج گردد ، چنانچه روزنامه ابرار کم هزینه ترین نوع روزنامه است . در این مرحله باید سمت اعضاء هیئت مدیره من جمله مدیر عامل ، رئیس هیئت مدیره ، سهام دارن و … مشخص گردد . با توجه به حوزه فعالیتی موضوعی دقیق باید تنظیم گردد و در نظر داشته باشید برخی از موضوعات نیازمند به ارائه مجوز می باشند .

irsherkat.ssaa.ir ir

Rating 5,zero مراحل ثبت شرکت از ابتدا تا انتها را بصورت کامل در این مقاله دنبال کنید و همچنین برای مشاوره … با این حال در پذیرش افراد واجد شرایط محدودیتی وجود ندارد. دارا بودن یکی از شخصیت‌های حقوقی قابل ثبت در نظام قانونی کشور. سپس گزینه اظهارنامه پلمپ دفاتر انتخاب و مشخصات کامل شرکت ازجمله تابعیت، شناسه و آدرس ثبت می‌شود. آخرین مهلت پلمپ دفاتر قانونی سال ninety nine پایان اسفند ماه سال 98 است.

ویژگی ها و مدارک لازم برای ثبت طرح صنعتی چیست؟

پلمپ دفاتر قانونی شرکت از جمله موارد مهمی می باشد که شرکت ها و تجار باید قبل از شروع هر سال مالی به آن توجه داشته باشند. مطابق قانون تجارت هر تاجری به جز کسبه باید پلمپ دفاتر خودش را قبل از آغاز سال مالی جدید که از اول فروردین همان سال تا 29 اسفند می باشد را اخذ کنند. در امتداد مسیر قسمتی وجود دارد که حاوی دفتر مورد درخواست شخص حقوقی است، ضمن آن میبایست نوع دفاتر پلمپ از دفاتر روزنامه کل همچنین روزنامه نیز تعداد برگ‌های آن و نهایتاً جلد آن را معین نموده و اطلاعات قید گردیده را ذخیره نمایید.

آدرس سامانه جامع ثبت شرکتها irsherkat.ssaa.ir بوده و امکانات متعددی را از جمله تاسیس و ثبت شخصیت حقوقی، ثبت تغییرات، پذیرش اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی تجاری و درخواست کد فراگیر برای کابران خود فراهم کرده است. امکانات سامانه جامع ثبت شرکتها irsherkat.ssaa.ir شامل تاسیس و ثبت شخصیت حقوقی ثبت شرکت در تهران ثبت تغییرات پذیرش اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی ثبت نام اظهارنامه دفتر ثبت تجاری و درخواست کد فراگیر بوده و برای اطلاع از جزییات متن مقاله را مطالعه نمایید. ثبت درخواست پذیرش اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی، از جمله خدماتی است که در سایت ثبت شرکت هابه نشانی irsherkat.ssaa.ir وجود دارد.

شرایط و مراحل تغییر نام شرکت با مسئولیت محدود

برای تاسیس این نوع شرکت می توانید در هر سنی و با هر مقدار تحصیلات اقدام کنید. همینطور می توان مطمئن بود که شرکت هایی که با هدف سرویس دهی به دیگران ایجاد می شوند، به سادگی سود قابل توجهی به موسس پرداخت می کنند. در مرحله ی بعد اسامی دیگر اعضاء هیات مدیره را به همراه اطلاعات مربوط به آن ها نظیر نام ، نام خانوادگی ، نام پدر ، تاریخ تولد و …وارد نمایید و در انتها با کلیک بر روی گزینه ی گام بعدی وارد مرحله ی بعد شوید. مسئولیت و ضمانت شرکاء در شرکت با مسئولیت محدود تا سقف میزان سرمایه است.

سهامدارهای شرکت با همکاری هم تمام مراحل ثبت را پشت سر می گذارند. بعد از انتخاب موسسه ثبتی معتبر، باید مدارک خود را تکمیل کرده و در اختیار موسسه برای انجام مراحل قرار دهید. سپس به سراغ تکمیل ” اطلاعات آدرس محل دریافت دفاتر پلمپ شده ” بروید.

مطابق همین امر چنانچه شرکتی دفاتر پلمپ خود را در وقت تعیین شده اخذ نکند باید جریمه را پرداخت کند توجه داشته باشید که این جریمه بخشودگی ندارد و مستلزم پرداخت آن در اداره مالیات هستید. ۱.کلیه اشخاص حقوقی که در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری به ثبت رسیده اند . قسمت تعیین نام در سامانه ثبت شرکتها مشتمل بر چندین شاخه می باشد . پس از تایید نام و ارسال تمامی مدارک به اداره از طریق پست ، پرونده توسط کارشناس مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که از همه جهت نقصی نداشته باشد ، در دفاتر ثبت شرکت یادداشت می شود و برای اطلاع سایرین در روزنامه رسمی و کثیر الانتشار نیز آگهی می شود . اصلی ترین خدمت یعنی ثبت شرکت در این قسمت از سامانه صورت می پذیرد متقاضیان جهت ثبت انواع شرکت ها ( هفت نوع شرکتی که در قانون تجارت مشخص شده است ) ، ثبت شعبه و نمایندگی خارجی ، ثبت موسسه و صندوق سرمایه گذاری باید به این قسمت از سامانه مراجعه نمایند . در مرحله نهایی، لازم است که شعبه و روزنامه کثیر الانتشار شرکت را مشخص کنید و در نهایت بر روی گزینه ثبت کلیک کنید تا تمامی مراحل ثبت شرکت از طریق این سامانه به انجام رسد.

چنانچه شرکت فعالیتی هم نداشته باشد به منظور ابلاغ عدم فعالیت خود به دارایی، باید دفاتر پلمپ شده خود را به صورت سفید و یا خالی به حوزه دارایی شرکت ارائه دهند. مسئولیت حفظ و نگهداری دفاتر تجاری به منظور تشخیص مقدار مالیات به درآمد و معین نمودن مرور زمان مالیاتی ۵ ساله می‌باشد. حتی زمانی که شرکت فعالیتی را ندارد و یا آن‌که عدم فعالیت خود را ثبت نموده است. اقدام نهایی، تحریر و صدور آگهی تاسیس شرکت می باشد که آخرین گام جهت ثبت شرکت تلقی می شود. مسئول ثبت دفتر، تشکیل پرونده داده و در روی آن از لحاظ تکمیل امضا گواهی می نماید.

دفاتر قانونی شامل دفاتر روزنامه و کل و در برخی موارد دفاتر دارایی و کپیه است که در دفتر روزنامه لیست هزینه‌های روزانه و در دفتر کل هزینه‌های هفتگی، ماهیانه یا فصلی وارد می‌شود. تعداد صفحات این دفاتر مطابق کارکرد 50، 100 و one hundred fifty و 200 برگی است. هرگاه شرکتی به ثبت برسد، باید براساس قوانین دفاتری را اتخاذ کنند که در آن هزینه ها و درآمدهای شرکت را به ثبت برساند .

در مرحله‌ی بعد مشخصات اعضای هیئت مدیره حاوی؛ نام، نام خانوادگی آن‌ها، کلّیه‌ی اسناد و مدارک شناسایی اعضاء را درج کنید. سپس در مرحله‌ی پس از آن ثبت پلمپ دفاتر اعضای هیئت مدیره را در شرکت معین نمایید. سِمت هر یک از اعضاء و مسئولیت آن‌ها اعم از نامحدود و محدود را معین نمایید.

ما در این مقاله قصد بر آن داریم تا شما متقاضیان گرامی را بیشتر با سامانه ثبت شرکتها ، بخش های مختلف این سامانه و خدماتی که در آن ارائه می شود آشنا کنیم . سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری متشکل از 8 قسمت است که متناسب با خدمت درخواستی باید انتخاب گردد . در این مطلب قصد داریم در مورد سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری ، طریقه کار با سامانه ، بخش های متنوع سامانه ثبت شرکت ها ثبت تغییرات و موسسات غیر تجاری ، مزایا استفاده از این سامانه و موارد مربوط به آن بپردازیم . لازم به ذکر است اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی یکی از مدارک اصلی جهت اخذ کارت بازرگانی حقیقی و چه حقوقی است . در مرحله سوم، فرمی به شما نمایش داده می شود که در این فرم می بایست که اطلاعات مربوط به شرکت خود مانند مدت فعالیت، شماره تلفن و ایمیل را وارد کنید و سپس، کد پستی محل شرکت را در قسمت مشخص شده وارد نمایید.