پرش به محتوا
خانه » ورود به سایت ثبت شرکت Irsherkat Ssaair+راهنما سامانه ثبت شرکتها

ورود به سایت ثبت شرکت Irsherkat Ssaair+راهنما سامانه ثبت شرکتها

  • از

به منظور جلوگیری از این اتفاق بهتر است از کارشناسان و متخصصان کمک بگیرید. اشخاصی که قصد به ثبت رساندن شرکتی را دارند باید توجه داشته باشند که پیش از به ثبت رسیدن یک شرکت، باید مراحل زیادی سپری شود. شرکت خارجی هنگامی می تواند در کشور ایران ثبت شرکت یا شعبه داشته باشد که در ممکلت خود، ثبت قانونی شده باشد. ثبت شرکت موجب می شود میزان سهام و سود و سمت مشخص شود و از این طریق سهام داران، مؤسسین و شرکا از شرکت و کلیه قراردادهای شرکت اطمینان حاصل کنند. ثبت شرکت موجب می شود که کلیه فعالیت های شرکت، اعم از فعالیت های مالی، حقوقی، اجرایی، بیمه ای و غیره، جنبه قانونی پیدا کند. با پیوستن به جمع رانندگان اسنپ، می‌توانید در هر ساعتی که تمایل دارید فعالیت و کسب درآمد کنید.

ثبت شرکت

تقاضانامه برای اخذ پروانه تاسیس که به عنوان اداره تعاون نوشته شده است. باید کمترین مقدار سهامی که در اساسنامه مشخص شده را خرید کنند. جهت صادرات و واردات به کشور نیاز به اخذ کارت بازرگانی دارید.

ثبت شرکت ، اخذ رتبه نیک پارس ثبت شرکت و ثبت برند ، اخذ رتبه ، تغییرات شرکت پارس

هر شرکتی که تصمیم به آغاز فعالیت می گیرد لازم است که نام شرکت خود را ثبت کند. [newline]بعد از ثبت شرکت، شرکت دارای شخصیت حقوقی می شود و دولت می تواند بر عملکرد آن نظارت داشته باشد. در صورت رضایت کلیه اعضا باید ۵ روز پس از امضای صورت جلسه،مدارک مورد نیاز را به اداره ثبت شرکت ها ارائه نمایید.پس از ارائه مدارک ۱۰ تا ۱۵ روز مهلت وجود دارد تا آگهی انحلال شرکت در روزنامه رسمی شرکت چاپ شود.و در صورتی که آگهی منتشر نشود هنوز شرکت رسما منحل نشده است. تاسیس یک شرکت سهامی خاص، به حداقل سرمایه اولیه یک میلیون ریال نیاز بوده که ۳۵ درصد از آن باید در یک حساب بانکی به نام شرکت، بلوکه شده و تنها پس از ثبت شرکت، قابل برداشت است. در این نوع ثبت شرکت، خرید و فروش سهام شرکت در بازار بورس ممکن نبوده و انتقال آن تنها با موافقت مدیران و سهامداران امکان پذیر می باشد. یکی از مهم ترین نکات در این خصوص این است که به هیچ عنوان اسم شرکت شما با اسم برند شما یکسان نباشد، اما مشابه می تواند باشد. اگر از ما می خواهید مشاوره بگیرید بلافاصله بعد از تاسیس شرکت می توانید برای مراحل ثبت برند خود اقدام کنید تا فرد دیگری آن را انتخاب نکند.

اگر شرکتی را خودتان ثبت کنید، واضح است که در بدو تاسیس رزومه یا سابقه ای برای شرکت وجود ندارد، اما اگر به سراغ خرید شرکت بروید، پروژه های انجام شده و رتبه بندی اخذ شده به کام شما خواهد بود. در زمان انحلال شرکت تمامی سمت های کاری افراد سلب می شود و آنها نمی توانند فعالیت اجرایی داشته باشند.پس از اعلام انحلال،شرکت باید پروژه های اجرایی که در دست دارد را تکمیل نماید.و بعد از انحلال نمی تواند پروژه جدید بگیرد. بعد از آن موضوع شرکت را با توجه به نوع فعالیت و مدت آن معین نمایید.مدت فعالیت می تواند محدود یا نامحدود باشد.در صورتی که محدود باشد حداکثر مدت فعالیت را به ماه مشخص نمایید. اعضا و شرکای شرکت براساس نوع فعالیت شرکت و مدت آن تصمیم می گیرند که چه موضوعی را انتخاب نمایند.در برخی از موضوعات نیاز به اخذ مجوز از ارگان های مربوطه می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت

✔️ با استفاده از 1 ) سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور 2) سامانه روزنامه رسمی 3) سامانه اینترنتی اداره ثبت شرکت در تهران که در متن مقاله توضیح داده شده است . نفر است، حداقلی برای میزان سرمایه در هنگام تاسیس اینشرکتوجود ندارد، تعداد اعضای هیات مدیره یا مدیرانشرکتمی تواند یک نفر یا بیشتر باشد، مسئولیت شرکا و موسسین اینشرکتدر برابر اشخاص ثالت، به میزان کل بدهی شرکت بوده و از نوع تضامنی می باشد. دلیل دیگری که ثبت شرکت را اجباری می سازد، حضور و فعالیت شرکت در مراجع رسمی مانند دادگاه ها و ادارات دولتی و شرکت در معاملات این مراجع مانند مزایده ها و مناقصه ها بوده که قطعا بدون ثبت شرکت امکان پذیر نمی باشد. مجتمع ایلیا با بهره مندی از تیم حقوقی مجرب ثبتی خود در راستای ارائه خدمات با باورنکردنی ترین هزینه های ثبتی و نیز در کوتاه ترین زمان ممکن و کاملاً قانونی راهنمای شما خواهند بود. ایلیا با ارائه خدمات منحصر بفرد و باورنکردنی در طول این 18 سال افتخار دارد که در موفقیت بسیاری از همراهان خود سهیم بوده.

  • ۱- در ابتدا باید گذرنامه های شرکا را برای ثبت شرکت ترجمه کنید.
  • این نوع ثبت شرکت محدودیت خاصی بابت نوع فعالیت نداشته و سهم الشرکه آن به راحتی قابل انتقال به دیگری نمی باشد.
  • بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم تا شرکت مسئولیت محدود و یا تضامنی را انتخاب نمایید.

uncategorized