پرش به محتوا
خانه » نمونه اسم برای ثبت شرکت و برند نام فارسی برای ثبت برند و شرکت اسامی پارسی

نمونه اسم برای ثبت شرکت و برند نام فارسی برای ثبت برند و شرکت اسامی پارسی

  • از

کلیه ی اشخاص حقوقی که به ثبت رساندن نام در خواستی آن ها نیازمند به دریافت جواز از مراجع ذیصلاح می باشد بایستی قبل از آن که در خواست ثبت تأسیس را به مرجع ثبت شرکت ها ارائه دهند ،به منظور در یافت جواز مبادرت کنند و مدارک را تسلیم کنند. هنگامی نام محل در اسم شرکت را اداره ثبت تایید می کند که شرکت در همان حوزه ثبتی به ثبت رسانده شود. را بدون در نظر گرفتن همه جوانب و با عجله انتخاب می کنند و به همین دلیل هم معمولا بعد از مدتی تصمیم به تغییر اسم شرکت می گیرند. جزء اولین مقرارت ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهمترین مراحل تاسیس ثبت شرکت است. مشاوره کسب و کار و برندسازی به صورت تلفنی می باشد.

اسم زیبا برای شرکت

همه این نام ها وارد دفتر اندیکاتور اداره می شود و در قسمت نام مورد بررسی قرار می گیرد، از اسامی انتخابی نام انتخاب و به وسیله نامه برای شهرستان مورد نظر صادر می شود. برای هر نام تقریبا دو ماه اعتبار در نظر گرفته می شود و اسم شرکت و نام شهرستان و شماره دفتر اداره و تاریخ روز در دفاتر وارد می شود. واقعیت این است که تمامی اسامی و عناوین در صورتی که با یک استراتژی بازاریابی مناسب انتخاب شوند می توانند کارآمد و موثر باشند.

جیمز اول اسکاتلند، حامی هنر و یک حاکم پر انرژی بود. استفاده از اسامی ائمه و نامهای متبرکه در موسسات خیریه، فرهنگی و شرکتهای خدمات زیارتی پس از اخذ مجوز و در صورت رعایت سایر موارد ممکن می باشد. استفاده از کلماتی از قبیل ایران، کشور، ملی، ملت و امثال آن در نامهای پیشنهادی به دلیل جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی پذیرفته نمی شود. استفاده از کلماتی از قبیل بنیاد، انجمن، کانون، تشکل، بانک، بهزیستی، بهداشت، گمرک، ارشاد، تبلیغ، تبلیغات، فرهنگی، هنری، صندوق قرض الحسنه، لیزینگ و غیره در نام شرکت یا موسسه مستلزم اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح است. ترکیب ۲ کلمه فارسی نباید بک کلمه ی خارجی و بیگانه را شکل دهد.

بهتر است حتی الامکان از اسم های اصیل ایرانی برای شرکت استفاده شود. اسم انتخابی باید حداقل از 3 بخش تشکیل شده باشد و با موضوع و حوزه فعالیت شرکت همخوانی داشته و مرتبط باشد، علاوه بر آن اسم مورد نظر باید معنا و مفهوم داشته و خوش آهنگ ثبت برند باشد. عاقلانه ترین کار این است که شما به عنوان مدیر یا موسس شرکت قبل از اقدام برای ثبت شرکت یک نام مناسب و مطلوب برای شرکت خود انتخاب کنید. اگر این پروسه در زمان مناسب انجام نشود ممکن است پس از ثبت شرکت تصمیم به تغییر نام شرکت بگیرید.

دستورالعملهای صادره در تعیین نام شرکت هاو موسسات

برای روند شروع صحیح با کارشناسان تماس تلفنی برقرار کنید. شما نیاز به مشاوره و هماهنگی دارید از طریق اطلاعات تماس با ما در ارتباط باشید. اسامی زیبایی در همین مطلب پیگیری ثبت تغییرات شرکت وجود داره در صورت تمایل میتونید استفاده کنید . با کارشناسان فرداد رسا تماس تلفنی برقرار کنید . تماس تلفنی با موسسه برقرار کنید تا راهنمایی کامل دریافت کنید.

به کارگیری کلماتی چون گستر، خاص و… از موارد مربوط به انتخاب نام به حساب نخواهند آمد. شما می توانید هم اکنون با شماره گیری و تماس با کارشناسان حقوقی موسسه از مزایای مشاوره رایگان ما بهره مند شده و نام زیبای خود را انتخاب کنید. یا در ادامه بر اساس نمونه اسم زیبا برای شرکت و موسسه حقوقی این مقاله اسم موسسه و شرکت خود را انتخاب کنید. انتخاب اسم مناسب برای شرکت جزء اولین قدم‌ها در ثبت شرکت است و هم­چنین یکی از مهم­ترین مراحل تأسیس ثبت شرکت هم حساب می‌شود.

اضافه نمودن کلماتی توصیفی مانند اصل، نوین، برتر، برترین، نو به اسامی که در گذشته به ثبت رسیده اند مورد تایید نمی باشند. واژه هایی که به صورت منحرف کننده ای با نام ثبت شده دیگری شباهتی داشته باشند،مورد تایید نمی باشند. در صورتی که وجه تمایز نام پیشنهاد شده با نام ثبت شده فقط در استفاده نمودن از پسوند جمع (نظیر ون، ین، ها و یا جمع مکسر) یا حذف آن باشد به ثبت رساندن آن میسر نمی باشد . نام یا نام مخصوص یا حروفی که به طور رسمی به دولت تعلق داشته باشد مانند ایران، کشور، ناجا، اجازه ثبت را در صورتی که مجوزی از مقام صلاحیت دار دولتی ارائه نمایند ندارند . نام هایی که بر خلاف شرع، نظم عمومی و یا در بر دارنده ی واژه های بی معنا یا الفاظ زشت و نا پسند و خلاف اخلاق نیکو باشند.

  • همیشه پیامدهای بین المللی باید بررسی شود.
  • برای ثبت‌ اسم برندتان نیازی به مراجعۀ حضوری نیست و می‌توانید به‌صورت اینترنتی به سایت مرکز مالکیت معنوی بروید و تمام کارهایتان را از ثبت اظهارنامه تا پیگیری و …
  • پس نام لوکس را هم اکنون از طریق بخش چت انلاین همین صفحه دریافت کنید.
  • اگر نام سایت شما مفهوم ناخوشایندی را در ذهن مخاطب تداعی کند، مطمئن باشید که نام خوبی نخواهد بود.
  • همانطور که گفتیم انتخاب اسم مناسب بسیار حائذ اهمیت است.

و- در مورد تاسیس شركتهای تعاونی در مرحله نهائی این گونه پرونده ها به قسمت تعیین نام فرستاده می شود كه در این قسمت نام شركت تعاونی و شماره ثبت و تاریخ ثبت آنها در دفاتر مربوطه وارد و به قسمت بایگانی شدن فرستاده می شود. اشخاصی كه در شهرستان ثبت شرکت ها قصد تاسیس شركت را دارند، بایستی حتماً برای تعیین نام شركت خود از مركز كسب تكلیف نمایند. اینكار بوسیله نامه یا تلگرافی از ادارات ثبت استعلام می شود و یا متقاضی خود مستقیماً با درخواست كتبی مراجعه نموده و تقاضای نام می نماید.

متیو فرمی از نام مبلغ مسیحی، نویسنده انجیل برای اولین بار در عهد جدید است. نام او از کلمه عبری Mattathia به معنای هدیه الهی گرفته شده است. دانیل یک نام مقدس به معنای ” خدا قاضی من است” می باشد. داستان دانیل در قرون وسطی بسیار محبوب بود و در نمایشنامه‌های بسیاری مورد استفاده قرار می گرفت.

اسم زیبا برای شرکت

در پادکست 888-Barbara با میزبانی باربارا کورکوران به سؤالات مربوط به زندگی، تجارت و روابط پاسخ داده می‌شود. در اینجا نام پادکست به‌صورت شماره تلفن بیان‌شده است و شما می‌توانید برای طرح سؤالات خود با این شماره تماس بگیرید. در حقیقت انجام این کار یک راه‌حل هوشمندانه برای نفوذ در مخاطب و تبلیغ نمایش شما است. یک نام پادکست باید فقط با تعداد انگشت‌شماری از کلمات که نشان‌دهنده پادکست شما و شخصیت شما است انتخاب شود.

انتخاب اسم های زیبا برای سایت | راهنمای انتخاب اسم جذاب برای … Mehr 2, 1396 AP — یکی از آن تصمیم هایی که بر روی تمام سال های فعالیت کسب و کار شما اثرگذار است، دامنه یا Domain وبسایتتان خواهد بود که اسم سایت شما را مشخص … بنابراین انتخاب نام های تجاری زیبا امری ساده نمی باشد زیرا اسم تجاری زیباست که … به سایتمراجعه و نام پیشنهادی را جستجو نمایید توجه کنید که دو کلمه … معنی اسم آیشین (آی شین) یعنی (ترکی) 1- به معنی مثل و مانند ماه و ماهوار، شبیه ماه؛ 2- (به مجاز) زیبا.

بنابراین علاوه به بررسی اسم مورد نظر در وب سایت ها، شبکه های اجتماعی را نیز چک کنید. شما می توانید برای انتخاب نام سایت از اسامی حیوانات استفاده کنید، برای مثال hodhod.comمی تواند یک نام متفاوت و خلاق برای سایت باشد. همچنین می توانید از نام اشیا مانند divar، گل و یا نام های قدیمی مثلamirza.ir استفاده کنید.

همچنین در حوزه ثبت برند نیز چنین مشکلی دارند.انتخاب اسم تجاری چه برای نام شرکت و یا نام برند می بایست از یک سری قوانین مشخص تبعیت نماید. اسم شرکت باید حداقل دارای سه سیلاب باشد. در تعیین نام شرکت، اداره ثبت شرکتها به تازگی سامانه ی استعلام اسم شرکتها را راه اندازی نموده است. این سامانه توانسته نیازهای افراد را به راحتی برای بررسی اسامی شرکتها رفع نماید. البته استعلام اسم شرکت ها راههای دیگری هم دارد که تخصص کارشناسان موسسه حقوقی پایش می باشد.

• در هنگام انتخاب نام شرکت، حتما باید از “اسم خاص” استفاده شود. استفاده از کلمه‌های زیر در اسم شرکت مجاز نمی‌باشد و یا برای استفاده نیازمند مجوز از مراجع خاصی هستند. پس برای انتخاب نام آن ها باید دقت کافی را به عمل آورد تا بتوان با چند کلمه ، فعالیت های شرکت و موسسه را بیان کرد.