پرش به محتوا
خانه » مراحل ثبت شرکت به صورت گام به گام

مراحل ثبت شرکت به صورت گام به گام

  • از

ما در زیر به صورت جداگانه مدارک هر شرکت را برای شما تهیه کرده ایم. میتوانید با مطالعه آن آگاهی کامل نسبت به این مورد پیدا کنید. معنی تضامنی در لغت به کفیل و ضامن همدیگر شدن؛ می باشد و در اصطلاح حقوقی آن یعنی ایجاد تعهد و شراکت مالی به نحوی که هریک از اعضا مسئول پرداخت تمامی بدهی و قروض شخص حقوقی بوده و همینطور هریک از اعضا حق دریافت تمامی مطالبات را داشته باشد. مطابق ماده 116 قانون تجارت تضامنی شخص حقوقی است که در تحت اسم مخصوصی برای امور تجارتی بین دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می‌شود.

  • با مراجعه به سامانه irsherkat.ssaa.ir می توانید درخواست آنلاین پذیرش ثبت شرکت خود را به انجام برسانید و مرحله به مرحله، فرم مربوطه را پر کرده و روند کار خود را تسریع کنید.
  • بنده یک برنامه نویس هستم که مدرک تحصیلی من هم کارشناسی غیر مرتبط با IT هست.
  • در سامانه ثبت شرکتهامتن اساسنامه نیز مورد نیاز است ، پیش از ثبت نام این متن را آماده کنید .
  • حال نوبت به این خواهد رسید که کپی برابر اصل شده ای از اساسنامه را در سامانه اداره ثبت شرکت ها بارگذاری کنید .

ثبت شرکت از اجتماع دو یا چند شخصیت حقیقی یا حقوقی در کنار هم که کسب و کاری را شروع میکنند و این اشخاص در واقع باهم یک شراکتنامه ای امضاء میکنند که اوراق شرکت گفته می شود. و این اوراق باید به تایید اداره ثبت شرکتها برسد که بتوانید شرکتتون رو ثبت کنید. البته بستگی به نوع شرکتی که انتخاب میکنید هم داره بعضیا نمیدونن چه شرکتی برایشان مناسب هستش . لازم نیست نگران ثبت شرکتتون باشید ما صفر تا صد ثبت شرکت شما را انجام میدیم.

تاسیس شرکت با مسئولیت محدود با سرمایه‌ای اندک نیز امکان‌پذیر است اما امکان انتشار اوراق سهام برای آن وجود ندارد. همچنین موضوع فعالیت این کمپانی‌ها صرفاً باید امور تجاری باشد. باید اشاره کرد که حق رای افراد و سود آنها نیز به نسبت سهمی است که در شرکت دارند. در این مقاله، شرایط و نحوه ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت در تهران در ایران به طور کامل توضیح داده شده است. براي این کار کلید را کلیک می نماییم .در این حالت صفحه اي با عنوان باز می شود .” اشخاص حقیقی و حقوقی ” منظور از اشخاص، آن افرادي هستند که در شرکت یا موسسه داراي سمت می باشند . مهم‌ترین تفاوت شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص در تعداد شرکا و نحوه تامین سرمایه است.

مراحل ثبت شرکت مسئولیت محدود:

در “سرمایه این مرحله به صورت خودکار اطالعات وارد شده ذخیره می گردد. در انتها با کلیک بر روي کلید به صفحه بعد می رویم.در این مرحله به صورت خودکار یک شماره پیگیري 19 رقمی دریافت می نمایید و اطالعات وارد شده ذخیره می گردد. علاوه بر اینکه باید در مرحله ثبت، کارمزد و تعرفه خاصی را بپردازید، آماده کردن مدارک لازم برای ثبت و هزینه روزنامه نیز بر عهده مالک یا مالکان شرکت خواهد بود. چون در صورت بروز مشکل در مراحل ثبت، تاجر مجبور خواهد بود که تمام این هزینه ها را از اول بپردازد، داشتن یک وکیل در این موضوع به تاجر کمک می کند که سرمایه خود را از دست ندهد. شرکت ثبت فوری با داشتن مشاوران و وکلای ماهر در زمینه تاسیس شرکت به تاجران کمک می کند.

خدمات ثبتی

برای ما مهم است که آنچه برای چند سال بعد خود در ذهن دارید، به واقعیت بپیوندد. ما در کنار شما خواهیم بود تا با شرایط زندگی و کار در کشورهای مختلف آشنا شوید. افرادی که سوء پیشینه دارند می توانند اقدام به ثبت کنند ومانعی ندارد.

مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک

پس گام نخست را در این خصوص آگاهانه بردارید.از آنجا که مراحل ثبت دارای پیچیدگی های مختلفی می باشد عدم اطلاع دقیق در این خصوص میتواند ثبت یک روزه یک شرکت را تا ماهها به تاخیر بیندازد. ثبت شرکت در تهران به معنای فرصت های بزرگتر و رقابت های شدیدتر است. در تهران هر سال تعداد شرکت های تجاری و غیر تجاری و در نتیجه فعالیت های این شرکت ها بیشتر می شود.

زمانی که نام انتخاب شده برای برند شما در سایت اداره مالیات ثبت شد، باید اظهارنامه شما در روزنامه های رسمی به چاپ برسد. چاپ اظهارنامه به این منظور انجام می شود که اگر کسی به ثبت نام این برند اعتراض داشت، فرصت اعتراض کردن به این اظهارنامه را داشته باشد. اگر سرمایه شرکت برای پرداخت بدهی های شرکت به اندازه کافی نباشد،تمامی شرکا در مقابل پرداخت آن مسئول می باشند.در این شرکت ها هیچ کدام از شرکا نمی توانند سهام خود را به دیگری انتقال دهد.فقط در صورتی که تمامی شرکا رضایت خود را اعلام نمایند. حداقل سرمایه مورد نیاز برای ایجاد شرکت با مسئولیت محدود یک میلیون ریال می باشد.و حداقل اعضای مورد نیاز ۲ نفر می باشد.