پرش به محتوا
خانه » مراحل تشکیل و ثبت شرکت

مراحل تشکیل و ثبت شرکت

  • از

برای ثبت شرکت در کانادا به دلیل پیچیدگی های قانونی در هر منطقه بهتر است از شرکت ها و اشخاص حقوقی معتبر و کار بلد بهره بگیرید. افرادی که خواهان ثبت شرکت در کانادا می باشند باید حداقل 3 سال سابقه فعالیت و مدیریت در یک شرکت را داشته باشند که این نشان دهنده سابقه مدیریت و تجاری فرد می باشد. این مدارک اعم از کپی کارت ملی تمامی سهام‌ داران شرکت، ۲ برگ اصل اظهارنامه شرکت‌ های سهامی خاص که به امضای تمام سهام‌ داران رسیده باشد، لازم است که ۲ جلد اساسنامه شرکت را به امضای کلیه سهام‌ داران تحویل دهید. فتوکپی از شناسنامه شرکا و بازرسین، ۲ نسخه از صورت‌ جلسه ای که حتما به امضای مدیران شرکت رسیده باشد، مجوز حتما باید ارائه شود، گواهی اعم از پرداخت حداقل ۳۵ درصد از سرمایه شرکت باید ارائه گردد. در این مطلب قصد داریم درباره ثبت شرکت سهامی خاص با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را در این زمینه برای شما گردآوری و در اختیارتان قرار دهیم.

  • شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی که امور تجاری و بازرگانی را انجام می دهد اما مسئولیت هیأت مدیره آن نامحدود و برای حداقل شرکا، یعنی ۲ نفر، قابلیت ثبت دارد.
  • در نهایت هزینه ثبت شرکت در ایران به دو دسته هزینه های اداره ثبت شرکتها و هزینه های جاری ثبت شرکت توسط موسسه می باشد.
  • در صورت حضور سهامدار خارجی در صورتی که شخص حقیقی باشد کپی برابر اصل پاسپورت و ترجمه ی رسمی آن،در صورتیکه شخص حقوقی باشد ارائه ی گواهی ثبت شرکت در مرجع ثبت شده ی آن کشور که مبین آخرین وضعیت شرکت و ترجمه ی رسمی آن،همینطور اصل و ترجمه ی وکالت نامه.
  • میزان سرمایه مورد نظر برای تاسیس شرکت و سهام مالیاتی را تعیین نمایید ،برای این بخش به یاد داشته باشید که باید اطلاعات مربوط به سرمایه و سهام همان شخصی که در صفحه ی اشخاص وارد نمودید را در کادر مربوطه پر کنید.

مسئول ثبت دفتر، تشکیل پرونده داده و در روی آن از لحاظ تکمیل امضاگواهی می نماید. یک نسخه اساسنامه و شرکتنامه و اظهارنامه، تحویل موسسین می گردد و نسخه ی دیگر اظهارنامه و اساسنامه و شرکتنامه و پیش نویس آگهی را که تشکیل پرونده گردیده، جهت تحریر به اتاق تایپ ارسال می دارد.اقدام آخر، تحریر و صدور آگهی تاسیس شرکت است. خیر در حال حاضر برای ثبت شرکت نیاز به سوء پیشینه ندارید و کلیه مراحل از zero ثبت شرکت تا 100 مراحل توسط موسسه ما انجام میشه و شما کار رو آماده تحویل می گیرید. خیر، شما در زمان ثبت شرکت خود اجباری برای ارائه آدرس اداری تجاری ندارید. درواقع در این بخش کسی از شما آدرسی که قابل بازدید باشد را طلب نمی کند. اما در ادامه برای تشکیل پرونده ای مالیاتی ممکن است کارشناسان مالیاتی از شما دفتر آماده شده بخواهند.

مراحل ثبت شرکت نسبی:

به خصوص اگر از طریق یک فرد حقیقی اقدام به ثبت شرکت نمایید. اگر شرکت شما ثبت نشده باشد، ممکن است هنگام تقسیم سود بدست آمده از انجام یک پروژه با شرکای دیگر به مشکل بر بخورید. نرخ مالیات شرکت‌ها برای یک شرکت محدود اروپا، در حال حاضر ۱۲.۵٪ است که از پایین‌ترین نرخ در اروپا است.

قصد دارم یک شرکت تاسیس کنم .کار من تولید بازیهای کامپیوتری هست. ز)فهرست اسامی حاضران در اولین مجمع عمومی عادی که حاوی امضای آن ها باشد. 8.ارائه تقویم نامه کارشناس رسمی دادگستری(اگر آورده شرکت غیر نقدی منقول و یا غیر منقول باشد). ۴- اوراق چاپی را از سامانه پرینت گرفته و به امضاء کلیه اعضاء شرکت برسد. 4- دو نسخه صورتجلسه ی مجمع عمومی موسس که به امضا سهامداران و بازرسین رسیده باشد. برای ارتباط با کارشناسان متخصص موسسه و مشورت در رابطه با طراحی ایده و شناخت بازار کشورها، با شماره‌ ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱ تماس بگیرید.

مراحل ثبت شرکت مسئولیت محدود

برای اینکه لیست شرکت هایی که برای ثبت نیاز به دریافت مجوز دارد بسیار طولانی می باشد برای اینکه متوجه شوید آیا فعالیت مد نظر شما قبل از ثبت نیاز به دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح را دارد یا خیر به این صفحه مراجعه نمایید. در صورت از بین رفتن و یا مفقود شدن مدارک ثبتی شرکت ، می توان برای اخذ المثنی مدارک ثبتی از طریق اداره ثبت شرکت ها اقدام نمود. لازم به تذکر است که امر تعیین نام، فقط در تهران انجام می‌شود و شرکت‌هایی که در سایر شهرها ثبت می‌شوند؛ نیز جهت تعیین نام به تهران معرفی می‌شوند. در صورت کامل بودن مدارک تقدیمی، کارشناس اداره‌ی ثبت شرکت‌ها اقدام به تهیه‌ی پیش‌نویس آگهی ثبت نموده و به متقاضیان ثبت یا یکی از شرکا یا وکیل رسمی شرکت تحویل می‌شود. شرکتی است که برای انجام امور تجاری تحت نام مخصوصی بین 2 یا چند نفر تشکیل می گردد و مسئولیت هریک از شرکاء به میزان سرمایه ی آنها در شرکت می باشد.

مراحل ثبت شرکت

پروسه ثبت شرکت سختی های خاص خود را دارد حال اینکه ندانیم شرکت با مسئولیت محدود بهتر است یا شرکت سهامی خاص کار را دشوارتر می کند. به هر صورت انتخاب نوع شرکت از مواردی است که می بایست به دقت بررسی شود. نیاز است که اهداف اعضا مشخص شود، سطح مسئولیت هر یک از شرکا بررسی شود و همینطور تعداد افراد عضو و موضوع فعالیت نیز بررسی شود. در شرکت با مسئولیت محدود باید کل سرمایه تحویل مدیر عامل شرکت شده و مدیر عامل اقرار به دریافت نماید وارائه گواهی بانکی دال بر انجام این امر ضرورت ندارد.

شرکت های موضوع فعالیت شان الزامی برای ثبت پیش از اقدام ندارد برای آغاز فعالیت بایستی از نهاد یا سازمان خاصی مجوز دریافت کند. شرکت‌های مختلط ثبت شرکت در تهران سهامی، ترکیبی از شرکت سهامی و تضامنی هستند. به این صورت که در شرکت مختلط سهامی برخی از شرکا، سهامدار و برخی دیگر شریک ضامن هستند.

other