پرش به محتوا
خانه » لیست اسامی خاص برای انتخاب اسم برند

لیست اسامی خاص برای انتخاب اسم برند

  • از

ما در این زمینه تخصص بیشتری داریم و بهتر می توانیم جواب دقیق و سریع را دریافت کنیم. تجزیه و تحلیل و کار بر روی این پرونده ها، مسیر مشخصی از هر کار برایمان روشن ساخته که به سادگی و در اسرع وقت می توانیم پرونده ها را به نتیجه برسانیم. پس از این که استعلام را گرفتید در صورتی که نتیجه مثبت است باید ادامه مراحل را انجام دهید. اما در صورتی که نام های انتخابی شما رد شود باید به فکر نام جدید باشید. برای استعلام نام برند قبل از ثبت کردن و جلوگیری از اشتباهات احتمالی باید به برخی نکات توجه داشته باشید مه در ذیل به برخی از مهمترین آن اشاره می کنیم. همه این موارد بدین معنی است که پیگیری حضوری این موضوع زمان و هزینه زیادی از شما خواهد گرفت.

  • برای روند شروع کسب و کار آنلاین و برند سازی نیاز به مشاوره است .
  • برای دریافت مشاوره و باید و نباید های زمینه فعالیت شما پیشنهاد می شود با کارشناسان فرداد رسا تماس حاصل کنید .
  • مواد غذایی که در لفاف و یا ظروف و به اسم مشخصی باشند مانند کنسرو مواد غذایی، آردهای مخصوص ، چای های مختلف ، کاکائو ، شکلات ، آب نبات ، پنیر ، شیر ، مربا ، ترشی ، کره و روغن های مختلف و غیره.
  • ما در این زمینه تخصص بیشتری داریم و بهتر می توانیم جواب دقیق و سریع را دریافت کنیم.
  • قسمت راست مغز مشغول عشق و حال و تصور و رویاهای خودش می باشد.

طبقه 4 – روغن‌ها و گريس‌هاي صنعتي؛ روان‌كننده‌ها، تركيبات گردگيري، مرطوب كردن و جذب رطوبت؛ انواع سوخت (شامل سوخت موتور) و مواد روشنايي؛ انواع شمع و فتيله چراغ. طبقه 2 – رنگ، روغن؛ جلا؛ لاك؛ موادضدرنگ زدگي و جلوگيري كننده از فاسد شدن چوب؛ مواد رنگي؛ مواد تثبيت رنگ، رزين يا صمغ‌هاي خام طبيعي؛ فلزات به صورت پودر يا ورق براي نقاشان ساختمان، چاپگرها و هنرمندان. در صورت تشابه زیاد علامت و برند دو موسسه به طوری که کالا و خدمات دو موسسه از هم قابل تمایز نباشند. 11 ثبت برند تجاری – اعداد چه به صورت فارسی و چه به صورت لاتین به تنهایی به هیچ وجه امکان ثبت ندارند. 10- عنوان یا نام علامت می تواند فارسی ، لاتین و یا ترکیبی از کلمات و حروف فارسی و لاتین باشد. 2 – اسامی غیر معقول، غیر اسلامی و مخالف با موازین اخلاقی و شئونات اسلامی قابلیت ثبت ندارند.

ببینید شما اگر کمی اطلاعات آی تی و حقوقی داشته باشید می توانید به راحتی خودتان هر برندی را که می خواهید در داخل کشور استعلام بگیرید. اما در خصوص استعلام برند جهانی و بین المللی باید از یک کارشناس مجرب کمک بگیرید. شما هزینه های زیادی رادر خصوص برند بین المللی به صورت ارزی باید پرداخت کنید. اولین موضوعی که باید به آن بپردازیم معنی و مفهوم استعلام برند است که اصلا این کلمه به چه معنی ست. به این موضوع توجه داشته باشید که برای ثبت برند خود باید یک نام منحصر به فرد را انتخاب کنید.

ثبت برند تجاری لاتین

همین دلیل استعلام برند لاتین ثبت برند لاتین زمان بیشتری نیاز دارد. از مهمترین وظایف بازاریابی یک محصول جدید انتخاب اسم مناسب برای محصول است. جهت ثبت شرکت میتوانید از اسم های زیر برای انتخاب نام شرکت استفاده نمایید. فرآیند انتخاب اسم برند بسیار مهم و حساس هستش با کارشناسان تماس تلفنی برقرار کنید.

در کشور ما انتخاب اسم برند امر مهمی محسوب می شود خصوصاً الان که با پیشرفت جوامع روبرو هستیم و اشخاص زیادی تمایل به ثبت شرکت و آغاز کسب و کار و فعالیت هستند داشتن اسم برند خوب و ثبت آن امر با اهمیتی شمرده می شود. از زمانی که اظهارنامه به این مرکز ارسال می‌شود، 30 تا 45 روز کاری برای صدور آگهی تقاضا زمان نیاز است. سپس آگهی اول در روزنامه رسمی کشور انتشار می‌یابد و از همه‌ی مردم تقاضا می‌شود که در مهلت یک ماه اگر با این نام و نشان ارتباط یا تعارضی ندارند، آن را اعلام کنند. پس از این دوره، حدود چهار هفته دیگر هم زمان لازم است تا گواهی ثبت برند لاتین صادر شود. اولین گام برای ثبت کردن قانونی علائم تجاری، استعلام برند است. با این کار از ثبت نشدن برندی که مشابه اسم برند شما است، مطمئن خواهید شد.

در نظر داشته باشید که اگر اسمی صرفا جذاب است لزوما نام مناسب شرکت برای برند شما نیست. به‌طور خلاصه نام مناسب شرکت شما باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد. با رعایت این قوانینی که در قسمت قبلی خدمت شما عنوان شد؛ خواهید توانست نام صحیحی برای برند خود انتخاب کنید. اما اکتفا به این قوانین برای انتخاب نام برند کافی نمی باشد. برای این که بتوانید برندی خلاقانه برای مجموعه خود ثبت کنید، لازم است به نکات زیر نیز توجه داشته باشید.

اسم برند لاتین

با توجه به این نیاز هر روزه و نقش مهم آن در حفظ سلامت، مردم به دنبالبرند های مواد غذاییمعتبر و با کیفیت هستند چون به سلامتی خود و خانواده شان اهمیت می دهند. برند های مواد غذایی شامل زیرشاخه‌های متعددی هستند و لیستی طولانی را شامل می‌شوند. پس از تکمیل مدارک مشخصات علامت تجاری در سامانه ثبت علامت تجاری ثبت میگردد پیگیری ثبت تغییرات شرکت . سپس به هر اظهارنامه ثبت علامت یک کد رهگیری ثبت علامت تخصیص داده میشود که در سامانه قابل پیگیری باشد . در صورتی که شما به نحوه کارشناسی و رد نام شرکت خود اعتراض دارید می توانید اعتراض خود را در قالب یک فرم اعتراضی به سازمان ثبت شرکت­ها ارسال کنید. پس ازآن کارشناسی مجدد برای اسم درخواستی شما صورت می­پذیرد.

تولید کنندگان و صاحبان مشاغل همواره برای محصولات خود، اسمی را انتخاب می کنند که بعد از شناخته شدن توسط بازار هدف (مشتریان ) ، شناخته و مطرح می شود. نشانه های جغرافیایی می توانند برای انواع زیادی از محصولات تولید شده ثبت شرکت در تهران در منطقه خاص به کار روند. در این مرحله باید روزنامه رسمی انجام شود، یعنی درخواست تایید شده پرونده شما در روزنامه های کثیرالانشار چاپ می شود. توجه داشته باشید صدور روزنامه رسمی حدود ۱۰ الی ۱۵ روز کاری زمان خواهد برد.

مدارک لازم برای اشخاص حقوقی :

حال این منحصر به فرد بودن را چطوری می توان مشخص کرد؟ با استعلام برند! یعنی قبل از آن که برای ثبت برند خود اقدام کنید، باید از نام هایی که مشخص کرده اید، استعلام بگیرید و مطمئن شوید که در گذشته برندی با این نام به ثبت نرسیده باشد. البته توجه داشته باشید که مشابه بودن نام ها در برندهای یک طبقه مشکل ساز است.

سایت ایران تجارت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. مشاوره خرید و واگذاری رتبه پیمانکاری راه ، ابنیه ، آب ، نیروجهت مشاوره در زمینه خرید و واگذاری رتبه های پیمانکاری در خدمت شما پیمانکاران عزیز هستیم . ارائه رتبه های آماده آب ، ابنیه ، راه ، نیرو ، کشاورزی… منابع تعیین نام و چگونگی ساخت برند جدید در تجربه و مهارت مشاور برند است. برای چک کردن اینکه آیا یک نام توسط فرد دیگری قبلا ثبت شده است یا خیر ، در خارج از ایران هیچ مشکلی وجود ندارد و تمام اطلاعات به لحظه در دسترس است.