پرش به محتوا
خانه » فراخوان مقاله ” بزرگداشت یکصدمین سال تاسیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور “

فراخوان مقاله ” بزرگداشت یکصدمین سال تاسیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور “

  • از

در صورتی که قصد استعلام و مشاهده اطلاعات عمومی اشخاص حقوقی را دارید، می توانید به سامانه مراجعه نمایید و با وارد کردن شناسه ملی اقدام به دریافت اطلاعات اشخاص حقوقی کنید. امکان مشاهده اطلاعات عمومی شخصیت حقوقی بدون وارد کردن شناسه ملی هم وجود دارد. در این صورت لازم است که افراد اطلاعاتی همچون نوع شرکت، شماره ثبت، واحد ثبتی و …

  • یکپارچه سازی اطلاعات و خدمات نیازمند وجود بستری برای تبادل و به اشتراک گذاری داده ها، اطلاعات و خدمات است.
  • در بخش تعرفه هزینه ها،تعرفه حق التحریر دفاتر اسناد رسمیو دفاتر ازدواج وطلاق، سایر تعرفه هایثبتیو نرخ اوراق و دفاتر بهادارثبتیمانند سندمالکیت، شرکت نامه، اظهارنامهثبتاختراع و گواهینامه ثبت موسسات غیر تجاری، جهت اطلاع کاربرانسایت سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک قرار داده شده است.
  • هر یک از دفاتر طلاقی که زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور فعالیت می کنند، دارای ظرفیت مشخصی برای ثبت واقعه هستند.
  • یکی از مهم ترین بخش هایی که در بخش استعلام ثبتی سامانه ثبت اسناد و املاک کشور درج شده است، بخش تصدیق اصالت سند مالکیت است.
  • تمامی کسانی که قصد آگاهی و یا اطلاع ‌رسانی در زمینه قضایی دادگستری و وکالت را دارند.

البته سامانه آزمون های جهاد دانشگاهی نیز به انتشار این کارت اقدام می کند که در متن مقاله توضیح داده شده است. ✔️ سایت ثبت نام آزمون سردفتری اسناد و املاک به نشانی iripo.ssaa.ir می باشد که لینک ورود به آن در متن مقاله قرار گرفته است. یکی از مهم‌ ترین شرایط برای حضور افراد در جلسه آزمون سردفتری مانند هر امتحان دیگری، دریافت کارت ورود به جلسه است. برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سردفتری، باید از طریق سامانه آنلاین نهاد برگزار کننده آن اقدام کنید.

» دادگاه صالح برای ارائه درخواست اعسار

برای این منظور پس از ورود به “ثبت من”، از قسمت خدمات » املاک » املاک من، می توان املاک ثبت شده به نام خودتان را با دقت و جزئیات مشاهده کنید. یکی از این خدماتِ الکترونیکی، سامانه “ثبت من” به نشانی اینترنتی my.ssaa.ir است. در صورتی که به هر دلیل به تلفن ثابت دسترسی ندارید ما برای مشاوره با شما تماس میگیریم!

چنانچه قصد استفاده از یک وکیل را داشته باشید ، باید اطلاعات هویتی وکیل مربوطه من جمله شماره وکالتنامه ، شماره ملی ، شماره تماس و … را تکمیل نمایید . سازمان ثبت احوال نیز موارد دیگری را برای استعلام پیش بینی کرده پیگیری ثبت تغییرات شرکت که از طریق فضای مجازی بتوان به آن دسترسی داشت که در بالا به یک مورد آن مثل پیگیری معامله اشاره شد. یکپارچه سازی اطلاعات و خدمات نیازمند وجود بستری برای تبادل و به اشتراک گذاری داده ها، اطلاعات و خدمات است.

www.ssaa.ir

در بخش تصدیق اصالت سند مالکیت، افراد می توانند با وارد کردن اطلاعات مربوط به سند ملکی، استعلام آن را از سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک گرفته و از اصالت سند مربوطه و عدم جعل آن مطمئن شوند. ۳- آموزش اصولی پرسنل ما با آموزش اصولی نیروهای اداری تمامی خدمات اداری شما را دقیق و اصولی و گام به گام انجام مینمائیم. در سامانه ثبت شرکت نیک راهنمای انجام پذیرش درخواستهای انواع ثبت، تأسیس و تغییر و … اداره ثبت شرکت با معرفی سامانه ای هوشمند توانسته است انجام امور ثبت شرکت را برای تمامی افراد امکان پذیر نماید. داشتن نشانی اهمیت زیادی دارد و تمامی نامههای اداری و قضایی به آدرس شرکت ارسال میشوند. کلیه اطلاعات لازم اعم از اطهارنامه ها و تعیین سهم را در این سامانه همراه با اسامی پیشنهادی ارسال می شود.

آموزش تبدیل عکس به متن برای استفاده در سامانه ثبت آنی دفترخانه اسناد رسمی

متقاضی ثبت شرکت باید برای ثبت شرکت اطلاعات خود را از طریق این سامانه ارسال نماید. در گام دوم پس از ارسال اطلاعات متقاضی ثبت لازم است نام های پیشنهادی ارسال گردد. به منظور ثبت برند ارائه خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور راه اندازی شده است. سامانه ثبت من ، دارای بخش های مختلفی می باشد و خدمات گوناگونی را برای کاربران ارائه داده است.

وقتی شما معامله ای را انجام داده اید و می خواهید آن را به صورت سند رسمی تنظیم کنید قبل از تنظیم سند انتقال باید توسط دفتر اسناد رسمی یک سری استعلامات انجام بشود. من فقط یادمه یک وکالت نامه داشتم ، شماره سندی یا چیزی ندارم امکان داره فقط از طریق کد ملی پیدا کرد. همچنین می توانید املاکی که در سازمان ثبت به نام شما ثبت شده است را با جزئیات مشاهده کنید. متقاضیان (اشخاص حقیقی و حقوقی) جهت فعالیت در طرح مذکور باید توانایی انجام کار را داشته و بتوانند تجهیزات فنی لازم را فراهم نمایند. همچنین پنج نام پیشنهادی نیز باید برای شخصیت حقوقی با توجه به قواعد تعیین نام شرکت های تجاری در نظر بگیرید که به ترتیب اولویت تان در سامانه بنویسید .

My Ssaair

اکنون همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می فرمایید، وارد صفحه اصلی سایت سازمان ثبت اسناد و املاک شده اید و می توانید از امکانات و خدمات سامانه اداره ثبت اسناد و املاکدر رابطه با سند رسمی، ثبت املاک، ثبت شرکت و مالکیت معنوی استفاده نمایید. برای اطلاع از خدمات و امکانات سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک، بخش بعدی مقاله را مطالعه نمایید. سامانه ثبت اسناد و املاک امکاناتگسترده ای را در رابطه با امورثبتیبرای کاربران خود فراهم کرده است.

تعیین مدت شرکت نیز متناسب با نوع آن متغیر است چنانچه مدت زمان هیئت مدیره در شرکت های مسئولیت محدود به مدت نا محدود است ولی در ثبت شرکت سهامی خاص به مدت 2 سال است . در این گام باید نوع شرکت را انتخاب نمایید و سپس نام های پیشنهادی را به ترتیب اولویت از اول تا پنجم را باید به درستی در سامانه وارد نمایید . درصورت نیاز به مشاوره فوری حقوقی میتوانید از این لینک نسبت به پرسش سوال خود اقدام کنید. در این استعلامات مشخص می شود که آیا این ملک در رهن بانک یا جای دیگری است یا خیر آیا این ملک در طرح شهری شهرداری قرار گرفته یا خیر و مواردی از این قبیل که نیازمند استعلام است.

در زمان انتخاب تاریخ دقت فرمائید روز انتخاب شده مصادف با تعطیلات رسمی نباشد. تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع ثبت شرکت در تهران قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. سامانه بسیار خوبی است فقط تنها اشکال آن این است که خیلی زود (زیر ۱ دقیقه) پیام “زمان شما منقضی شده است” میدهد و باید دوباره با رمز جدید وارد شویم.

گفتنی است که نحوه تقسیم سود و زیان و شرایط انحلال شرکت نیز جزو مندرجات همین سند است. به موجب ماده ی ۴۷ قانون ثبت اسناد و املاک، شرکت نامه باید در دفتر اسناد رسمی به ثبت برسد در غیر اینصورت طبق دستور ماده ی ۴۸ همان قانون، در هیچ یک از ادارات و محاکم پذیرفته نخواهد شد. سازمان ثبت اسناد و املاک کشورهمچون سایر نهادهای دولتی دارایسایتاختصاصی بوده که آدرس اینسایت می باشد. در سال های اخیر،امکانات سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک مرتبا افزایش یافته به نحوی که امروز می توانیم بگوییمسایت اداره ثبت اسناد و املاک کشور،یکسامانهجامع بوده که درخواست و انجام بسیاری از امورثبتیرا به صورت اینترنتی و غیر حضوری، امکان پذیر ساخته است.