پرش به محتوا
خانه » علامت تجاری

علامت تجاری

  • از

ما در حوزه طب کار و آزمایشگاه های طب کار و ایمنی فعالیت می کنیم، برای ثبت برند آزمایشگاه از کجا باید شروع کنیم؟ من با چندتا از همکارهاتون تماس گرفتم برای ثبت علامت و لوگوی شرکت هر کدوم قیمت های متفاوتی دادند و از ما جواز خواستن، لطف می کنید مراحل ثبت و هزینه ها رو اعلام کنید. پس از آماده سازی مدارک لازم در حقیقت آغاز پروسه ثبت برند تجاری از اینجا شروع می شود که وارد وب سایت مالکیت معنوی کشور می شوید. با ورود به بخش ثبت نام باید اقدام به ثبت نام با وارد کردن مشخصات اولیه نمایید. لازم به ذکر است بعد از تهیه ی مدارک و ثبت در سامانه، باید درخواست خود را از طریق سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور پی گیری کرد. علاوه بر سامانه، فرایند پیگیری و تکمیل در سامانه از طریق پیامک و ایمیل نیز انجام می شود. لذا باید آدرس ایمیل و شماره همراه معتبر باشد و متعلق به رابط پیگیری باشد تا متقاضی در پیگیری اداری با مشکل روبرو نگردد.

  • شرکت‌ها را قادر می‌سازد محصولات‌شان را از یکدیگر متمایز سازند.
  • امّا حدوداً ۱۵ روز بررسی‌های اولیه طول می‌کشد و بعد از تایید نیز، پروسه نهایی کار حدوداً ۴۵ روز زمان می‌برد.
  • تولید کنندگان و صاحبان مشاغل همواره برای محصولات خود، اسمی را انتخاب می کنند که بعد از شناخته شدن توسط بازار هدف (مشتریان ) ، شناخته و مطرح می شود.
  • باید خاطر نشان کرد که نام و علامت تجاری (لوگو) با هم، همسو بوده و ارتباط مستقیمی دارند.

رضایت مشتری در هر صنفی بزرگترین تبلیغ برای آن محسوب می شود، با تلاش در جهت افزایش کیفیت محصول در حقیقت درصد رضایت مشتریان را بالا برده و از این رو نوعی تبلیغ فرد به فرد ایجاد میکنید؛ تبلیغی که نتیجه آن جز سود کلان برای شرکت چیز دیگری نیست. [newline]در اینجا در eleven مرحله ما تمامی مراحل ثبت برند را برای شما خیلی واضح توضیح می دهیم. به دعاوی حقوقی و جزایی مربوط به علائم تجاری در محاکم تهران رسیدگی می گردد.( ماده 46 قانون ثبت علائم و اختراعات). شارژ حساب ویژه برای شماره همراه معرفی شده در حساب کاربری متقاضیان محترمی که در سامانه مرکز مالکیت معنوی، حساب کاربری ایجاد نموده اند ضروری است جهت بهره مندی از خدمات اطلاع رسانی پیامکی، حساب ویژه مرتبط با خدمات مبتنی بر محتوا در اپراتور مربوطه را شارژ نمایند. فرآیند ثبت برند کاملا به‌‌صورت الکترونیکی و از طریق وبسایت این سازمان به آدرس ipm.ssaa.ir انجام می‌شود.

پخش سریال دادگاهی «آقای قاضی» بر اساس داستان‌های واقعی

در ارتباط با بندهای و فوق مکلف است گواهی مقام صلاحیتدار، اتحادیه‌ یا دستگاه مرتبط را اخذ و به مرجع ثبت تسلیم نماید. تبصره3ـ چنانچه معترض مقیم ایران نباشد،‌ مهلت‌های مذکور در این ماده به دو برابر افزایش می‌یابد. 9ـ مدارک نمایندگی قانونی، در صورتی که تقاضا توسط نماینده قانونی به عمل آید. ج ـ مراکز تجاری یا عمومی ثبت شرکت در تهران را به ویژه درمورد مبدا جغرافیایی کالاها یا خدمات یا خصوصیات آنها گمراه کند. الف ـ نتواند کالاها یا خدمات یک موسسه را از کالاها و خدمات موسسه دیگر متمایز سازد. هــ عين يا به طرز گمراه‌ كننده‌ای شبيه يا ترجمه يك علامت يا نام تجاری باشد كه براي همان كالاها يا خدمات مشابه متعلق به مؤسسه ديگري در ايران معروف است‌.

جریان وام ۵۵میلیون یورویی برای کرونا

ماده 156 ـ چنانچه براساس اطلاعیه واصله از دفتر بین المللی، ایران به عنوان یکی از کشورهای تعیین شده در اظهارنامه ثبت بین‌المللی باشد، مرجع ثبت ضمن رعایت تشریفات مقرر در موافقت‌نامه و پروتکل مادرید، اظهارنامه مذکور را طبق قانون و این آیین‌نامه از لحاظ ماهوی مورد بررسی قرار می‌دهد. بررسی تغییرات بعدی علامت پذیرفته شده نیز مشمول همین ترتیبات است. ماده152 ـ اظهارنامه ثبت بین‌المللی علامت در فرم رسمی و حسب مورد به زبان‌های تعیین شده، در سه نسخه تهیه و تسلیم مرجع ثبت خواهد شد. تبصره ـ اظهارنامه ثبت بین المللی توسط مرجع ثبت و متقاضی امضاء می‌شود. تبصره ۱– در صورتی که اظهارنامه تسلیمی به هر دلیلی منتهی به ثبت علامت نشود مبالغ پرداختی از این بابت، قابل استرداد نخواهد بود. علامت تجاری وسیله ای است که به تاجر یا تولید کننده جنس اجازه می دهد اجناس خود را از اجناس سایرین مشخص سازد.

شباهت با علامت ثبت شده ی قبلی معلوم نگردد یا اینکه صاحب علامت قبلی راجع به درجه ی شباهت با اداره ی ثبت برند موافق نباشد. داشتن یک برند به صاحب آن کمک می کند تا جلوی استفاده دیگران از کالای خود را بگیرید. متخصصان شرکت الی ثبت به نحوه اتمام این پروسه تسلط کامل دارند و با راه های ارتباطی با مشاوران خود را در سایت elisabt.ir قرار داده اند.