پرش به محتوا
خانه » صورتجلسه چیست ؟ چگونگی تهیه و تدوین صورتجلسات شرکت ها به چه صورت می باشد؟

صورتجلسه چیست ؟ چگونگی تهیه و تدوین صورتجلسات شرکت ها به چه صورت می باشد؟

  • از

اگر قصد هر یک از این تغییرات را داشته باشید باید بصورت قانونی اقدام نمایید بنابراین اگر نمی دانید تغییرات شرکت به چند حالت تنظیم می شود توصیه می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. شاید برایتان سوال باشد که هزینه ثبت تغییرات شرکت چه میزان است و به چه شکلی تعیین می‌شود؟ در ادامه این مطلب شما می‌توانید با در نظر گرفتن نوع تغییرات، به راحتی هزینه ثبت تغییرات شرکت را محاسبه کنید. تنظیم صورتجلسات تغییرات شرکت گامی اساسی برای ثبت تغییرات شرکت به حساب می‌آید. به همین خاطر باید در انتخاب نوع درست فرم صورتجلسه و عنوان آن و تنظیم دقیق صورتجلسه نهایت دقت را داشت. در مبحث منحل شدن شرکت در کرج ،تمامی اعضاء بایستی صورتجلسه را به امضاء برسانند و در صورتی که عضوی از شرکت به منحل شدن رضایتی نداشته باشد دیگر اعضاء این توانایی را ندارند تا شرکت را منحل کنند.

  • در صورتی که دعوت اعضا مجمع از طریق روزنامه انجام شده باشد درج اطلاعات و مفاد روزنامه و تاریخ دعوت الزامی می باشد.
  • سایت درج آگهی رایگان و تبلیغات رایگان بقیمت با هدف معرفی فروشگاه ها، کالاهای نو و دست دوم، صاحبان مشاغل وکالا، صاحبان برند، وارد کنندگان، تولید کنندگان، ارائه کنندگان خدمات و رونق خرید و فروش راه اندازی گردید.
  • در نتیجه در صورت انحلال و عدم کفاف دارایی شرکت مقابل اشخاص ثالث، هر شریک ضامن مسئول پرداخت کل بدهیها از اموال شخصی خود است.
  • به سامانه تنظیم صورت‌جلسات وارد شوید و استان و واحد ثبتی خود را انتخاب کنید.
  • بعضی تغییرات شرکت ها در مجمع عمومی فوق العاده و برخی دیگر از آن ها در مجمع عمومی عادی انجام می گیرد.

ضمنا اساساسنامه شرکت را نیز مطالعه نموده و قوانین مربوط به تائین سمت برای اعضای هیئت رئیسه را بررسی نمایید. چون فقط دو نفر صاحب سهم الشرکه می باشند، و یکی از افراد غایب می باشد فقط می توانید از طریق دادگاه شکایت و شرکت را منحل نمایید. یه صورتجلسه ثبت اینترنتی کردم که موضوعش دو تا بند بود، یکی افرایش سرمایه از طریق افزایش سهم شزکه شرکای قبلی، یکی هم افزایش سرمایه با ورود شریک جدید. پس از پرداخت هزینه ی چاپ در روزنامه می توانید برای تغییرات جدید اقدام نمایید.

5- چناچه از تاریخ تشکیل آخرین جلسه هیات مدیره حداقل یک ماه گذشته باشد و رئیس هیات مدیره، هیات مدیره را به تشکیل جلسه دعوت ننماید. اقلا یک سوم اعضای هیات مدیره می تواند با ذکر دستور جلسه ، هیات مدیره را دعوت به تشکیل جلسه نماید. که البته تنظیم و اعلام این تغییرات دارای ضوابطی خاص می باشد، که در قالب تنظیم و ثبت صورتجلسات شرکت ها اجرا می گردد.

اصل روزنامه ای که حاوی آگهی دعوت است و نیز مجوز اخذ شده باید به اداره تحویل داده شود. حق الثبت مربوط به تغییر نام پرداخت شده و فیش واریزی به اداره تحویل داده می شود. در صورتی که نیاز به مجوز باشد، باید این مجوزها از سوی مراجع مربوطه ارائه گردد. با توجه به نوع صورتجلسه و تصمیمات اخذ شده، مدارک لازم را در سامانه بارگذاری نمایید.

نحوه ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت سهامی خاص

نام شرکت به صورت کامل به همراه نوع شخصیت حقوقی و شماره ثبت و شناسه ملی شرکت باید در صورتجلسه ذکر شود. 14 – بر کناری مدیر عامل شرکت نیز با تنظیم صورتجلسه بوسیله هیات مدیره انجام می گیرد . 8-برای هر یک جلسات هیات مدیره باید صورتجلسهای تدوین شده و به امضای اکثریت مدیران حاضر در جلسه هیات مدیره برسد . از بین ثبت شرکت گزینه ها یک یا چند گزینه را بسته به تغییرات شرکت انتخاب کنید. این تغییرات شامل هر تغییری در اساسنامه ( موضوع فعالیت ، آدرس ، سرمایه و … ) و تغییر در سهامداران/شرکاء و همچنین مدیران و بازرسین شرکت می باشد. مطابق فرم کلیه اطلاعات شرکت را وارد نمایید از جمله شناسه ملی و شماره ثبت شرکت و نوع حقوقی شرکت.

باید سند صلح تنظیم شده و در اداره ثبت شرکتها تائید و توسط روزنامه رسمی آگهی گردد. بله، تمامی تغییرات باید به اداره ثبت شرکتها اعلام و در روزنامه رسمی درج گردند. کد پستی شرکت ما در سامانه ثبت شرکت ها اشتباه درج شده و می خواستم اونو اصلاح کنم تا بتونم اظهارنامه ارسال دفاتر رو پر کنم چون می زنه کد پستی موجود نیست.

به اعضای حقیقی یا حقوقی که بر روی ایده های عمرانی یا طرح های تعیین شده از جانب کار فرما با منعقد نمودن قرارداد کار و فعالیت ، مهندسان مشاور می گویند. ابتدا توسطلینک ثبت نام در منوهای اصلی سایت فرم عضویت را تکمیل نمایید و سپس آگهی خود را بعد از مطالعه قوانین توسط لینک درج آگهی ثبت نمایید. جهت کسب اطلاعات در مورد تفاوت آگهی های ویژه و رایگان ، لیست قیمت ها و تخفیف ها به صفحه تعرفه در منوهای اصلی سایت رجوع نمایید.

مشخص کردن زمان شروع و پایان جلسه از موضوعاتی‌ست که برای تنظیم صورتجلسه واجب است. در هر جلسه‌ای فهرستی از موضوعات در جریان مطرح می‌شود که باید در صورتجلسه به طور دقیق و کامل قید شود. اصلاح ماده اساسنامه مربوط به سرمایه و سهام شرکت باید در صورت‌جلسه آورده شود.

عدم تنظیم صحیح صورتجلسه مطابق با مفاد قانون باعث عدم پذیرش تغییرات و اعمال انها خواهد شد و تا زمانیکه این تغییرات در اداره ثبت شرکت ها وارد نشود تغییرات شرکت پذیرفته نخواهد بود و اگهی نمی تواند بشود. یا باید تغییرات شرکتمان را به تصویب مجمع عمومی عادی برسانیم و یا در مجمع عمومی فوق العاده آن ها را مورد بررسی قرار دهیم. آیا امکان ثبت تغییرات در همه انواع شرکت ها وجود دارد؟ هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در موسسه میزان نیز پایین ترین قیمت در تهران می باشد که غیر از این هزینه هیچ هزینه ی دیگری را پرداخت نخواهید کرد. همکاران ما در صورت تغییر در تعرفه خدمات ثبتی این موارد را به شما اطلاع رسانی خواهند کرد.

هزینه ثبت صورتجلسه :

در این مرحله نوع ارتباط شخص حقوقی و نماینده تکمیل خواهد شد. به عنوان مثال چنانچه شخصی در جلسه حضور داشته باشد و دارای سن پایین باشد پدر او باید صورتجلسه را به عنوان ولی قانونی امضا کند. در این صورت گزینه نماینده قانونی برای تکمیل نوع ارتباط دو شخص انتخاب می شود. این قسمت مختص زمانی است که دستور جلسه شما افزایش، کاهش، نقل و انتقال یا تغییرات کلی در سرمایه شرکت باشد. فراموش نکنید که در این قسمت سرمایه جدید یا سرمایه های تغییر یافته را وارد نمایید.

درخواست خدمات

1-در مورد وضعیت حقوقی شرکت بحث و مذاکره شد و نوع شرکت از مسئولیت محدود به سهامی خاص تبدیل گردید. کلیه اوراق و اسناد تعهد آور و چک ها و سفته ها و بروات و قراردادها و وغیر و با امضاء متفق مدیر عامل و یکی از اعضاء هیات مدیره و با مهر شرکت(یا با امضاء دو عضو هیات مدیره و ممهور به مهر شرکت)معتبر می باشد. برای ثبت درخواست تماس کافیست اطلاعات خود را از طریق فرم ذیل ارسال نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم. 3.در بخش بعدی باید اطلاعات مربوط به جلسه وارد شود مانند تاریخ جلسه، ساعت شروع و پایان، نوع صورتجلسه، نام متقاضی، تابعیت و اطلاعات کارت ملی متقاضی، نام امضا کننده و تابعیت آن، شماره ملی امضا کننده و کد پستی شخصیت حقوقی وارد شده و وارد مرحله بعد شوید. از طریق این مجمع هم می توان، تغییرات شرکت را ثبت کرد. کپی برابر با اصل از مدارک شناسایی اعضای هیات مدیره باید ارائه شود.