پرش به محتوا
خانه » صفر تا صد ثبت شرکت با مسئولیت محدود

صفر تا صد ثبت شرکت با مسئولیت محدود

  • از

شما می توانید تغییرات در اعضای هیات مدیره، اضافه و کم نمودن را داشته باشید. هر ساله نیاز به معرفی اعضاء نیست و تنظیم صورتجلسه و تایید آن نیز نیاز نیست. هیئت نظار شامل سه نفر از شرکاست که عضو هیئت‌مدیره نیستند. اعضای هیئت مدیره نباید هیچ گونه سو ء پیشینه ای داشته باشند.

در واقع اگر می خواهید به تنهایی اقدام به ثبت شرکت کنید؛ بهترین گزینه شرکت با مسئولیت محدود است. می توانند با بهرمندی از مزایای ثبت ارزان نسبت به ثبت شرکت ارزان با مسئولیت محدود اقدام کنن و برنامه های خود را در چهارچوب حقوقی و رسمی تدوین نمایند. هیچکس تمایل ندارد در شرایطِ بحرانی ، بیش از سهمی که در یک مال الشرکه دارد تقاصِ مالی بپردازد و در ضررِ وارده به شرکاء خود نیز سهیم باشد .

همانگونه که اعلام کردیم قانونگذار تصمیم گیری­ها دربارۀ شرکت با مسئولیت محدود را با اکثریت حداقل نصف سرمایه انجام مورد قبول می داند. اگر بار اول این اکثریت حاصل نشه، باید تمام شرکا مجدداٌ دعوت بشن، در اینصورت تصمیمات شرکت با اکثریت عددی شرکا گرفته میشه و پس از ثبت صورتجلسه تغییرات این تصمیم گیری قانونی میگردد. شرکت با مسئولیت محدود هم به لحاظ شکلی و هم ماهوی با شرکت سهامی خاص تفاوت دارد.

  • به همین علت قوانین و ضوابط بسیاری برای آنها در نظر گرفته شده است و رعایت همه ی آن ها برای افرادی که می خواهند شرکای محدودی داشته باشند بسیار دشوار می باشد.
  • این آورده‌ها باید تقویم شوند و در شرکتنامه، ارزش آنها مشخص شود.
  • به واسطه زیان های وارده، نصف یا بیشتر سرمایه شرکت از بین رفته باشد و یکی از شرکاء تقاضای انحلال کرده باشد و دادگاه دلايل او را موجه بداند و سایر شرکاء حاضر به پرداخت سهم او نباشند.
  • ما این را بابت صفر تا صد کلیه خدماتی که باید برای شما انجام دهیم، گرفته و در ادامه کار مبلغ دیگری پرداخت نمی کنید.

جهت اقدام به تبدیل شرکت با مسئولیت محدود به سهامی خاص می توانید با مشاوران باتجربه کرج ثبت در تماس باشید . موسسه حقوقی تکسفیر با سابقه طولانی در زمینه فروش شرکت با مسئولیت محدود در زمینه ها و موضوعات متنوع آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. خیر در ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیازی نیست سرمایه شما نزد بانک لماند و همین امر بباعث میشود که ثبت شرکت با مسئولیت محدود بسیار پر طرفدار باشد. نام شرکت مسئولیت محدود باید حداقل سه بخشی بوده و ریشه فارسی داشته باشد و منافاتی با قوانین و عرف کشور نداشته باشد.

تفاوت شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود

الف – تشکیل مجمع عمومی فوق العاده و تهیه و تنظیم صورت جلسه و امضای آن به وسیله تمامی شرکاء با قید میزان سهم الشرکه آن‌ها . الف – تشکیل مجمع عمومی فوق العاده و تهیه و تنظیم صورت جلسه و امضای پایین آن به وسیله تمامی شرکاء با قید میزان سهم الشرکه خویش . ب – در حالتی که که مجمع با اکثریت شرکا رسمیت یابد ضروری است تشریفات اداری دعوت از شرکاء طبق اساسنامه و قانون تجارت صورت گرفته و مدارک مرتبط ارائه گردد . سرمایه بدون سهام یا قطعات سهام تقسیم شده است و به صورت سهم الشرکه است.

ویژگی مهم شرکت با مسئولیت محدود

در شرکت با مسئولیت محدود سرمایه به سهام تقسیم نشده و به صورت سهم الشرکه می‌باشد و برای آن ورقه‌ای به نام سهم الشرکه صادر نمی‌شود و مثل سهام آزادانه قابل معامله نمی‌باشد و رضایت سایر شرکاء برای انتقال آن شرط می‌باشد. واگذاری سهام در شرکت های با مسئولیت محدود با توافق سه چهارم شرکا و پس از ثبت در دفتر خانه اسناد رسمی انجام می شود اما این امر در شرکت های سهامی به شکل نقل و انتقال عادی سهام انجام می گیرد. ثبت شرکت با مسئولیت محدود) شرکتی است که سرمایه آن از طریق سهم الشرکه اشخاص تامین می شود و مسئولیت هر شریک تنها به نسبت میزان سهم الشرکه ای است که به آن شخص تعلق می گیرد. اعضای هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود ملزم به انتخاب روزنامه کثیرالانتشار نیستند اما انتخاب روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی دعوت شرکت در سهامی خاص الزامی است.

توجه نمایید که پرداخت هزینه روزنامه گثیر الانتشار برای تغییرات بعدی شرکت اجباری نمی باشد. در موسسه حقوقی مشهور به صورت کاملاً تخصصی و در سریع ترین زمان ممکن به انجام میرسد، برای کسب مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه ثبت انواع شرکت می توانید با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید. به زبان ساده‌تر در صورتی که شرکت ورشکسته شود و نتواند جوابگوی طلبکاران باشد تنها سرمایه سهامداران از بین می‌رود و طلبکاران نمی‌توانند باقی‌مانده مطالبات خود را از اموال شرکای شرکت مطالبه کنند. شما می توانید قرارداد «ثبت شرکت مسئولیت محدود» خود را به صورت تلفنی و حضوری منعقد نمایید. راه­های افزایش سرمایه در این نوع شرکت­ ها پیش بینی نشده، و به نظر میرسه افزایش سرمایه ازهر طریق، از جمله تبدیل سود تقسیم نشده و یا مطالبات حال شده و پرداخت نقدی و مازاد تجدید ارزیابی، امکان پذیر باشه.

تایید آدرس و کدپستی که به عنوان اقامتگاه شرکت معرفی می شود. تا اینجای کار نکته ی طلایی نام شرکت برای مدیر عامل آینده حائز اهمیت است. چشم انداز ما تبدیل شدن به بزرگترین موسسه ثبتی در کشور است و ماموریت ما ارائه خدمات تخصصی با بهترین کیفیت است. اساسنامه در 2 جلد کامل شود و امضا زیر همه صفحات آن توسط تمامی سهامداران به امضا برسد. ارائه ۲ نسخه اساسنامه که تمامی صفحات آن توسط کلیه سهامداران امضا گردیده است. که شخصی که به عنوان سهامدار انتخاب شده است نیازی به اخذ گواهی عدم سو ء پیشینه ندارد.

اطلاعات مفید و کاربردی ثبت شرکت

کارت شناسایی متقاضیان را اخذ کرده و آن را با مشخصات مندرج در شرکت نامه تطبیق می‌دهد. احراز هویت متقاضیان، اخذ امضا از متقاضیان در زیر ثبت در دفتر، تصدیق متقاضیان تحت عنوان ثبت با سند برابر است، نوشتن شماره ثبت در اظهارنامه و شرکتنامه شرکت، از جمله اقدامات مسئول دفتر هستند. پس از آن، مسئول دفتر تشکیل پرونده داده و بر روی آن از لحاظ تکمیل امضا گواهی می‌کند.

با توجه به اختیاراتی که در اساسنامه شرکت برای آنها درنظر گرفته شده، شرکت را اداره می‌نمایند. آخرین مرحله از صفر تا صد ثبت شرکت با مسئولیت محدود، درج آگهی در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران است. ۳ـ شرایط احراز حدنصاب درمجامع عمومی درشرکت سهامی خاص سهل تر ودر شرکت در مسئولیت محدود با توجه به نوع شرکت مشکل تر می باشد . درهرشركت با مسئولیت محدود با اعضای بیش از 12 نفر وجود هیات نظار ضروری است وهیات نظار لااقل سالی یك مرتبه مجمع عمومی شركا را تشكیل می دهد. هیات نظار متشکل از ٣ نفر بوده كه از بین شركا برای مدت یك سال انتخاب می شوند و این افراد نبایستی عضو هیات مدیره شركت باشند.

مثلاَ با فرض وجود 4 شریک و a hundred میلیون سرمایه برای هر شریک ، شرکت یک میلیارد بدهی داشته باشد، مسئولیت شرکا فقط تا میزانی است که در شرکت وارد کرده اند و نسبت به مازاد آن مسئولیتی ندارند و امکان مراجعه طلبکاران به شرکا وجود ندارد. برخلاف شرکت های سهامی که انتقال سهام با تحویل اوراق سهام و نهایتاَ در مورد سهام بانام با ثبت در دفتر شرکت به عمل می آید، انتقال سهم الشرکه فقط از طریق سند رسمی صورت می گیرد. چنانچه ثبت شرکت سهامداران سمت بازرسی را به عهده نداشته باشند، رونوشت مدارک شناسایی آنها به انضمام صورت جلسه باید به اداره ثبت شرکت ها تسلیم شود. با ما همراه باشید و سعی کنید پیش از ثبت آسان و سریع شرکت های مسئولیت محدود، قانون تجارت را به خوبی مطالعه کرده و محدودیت های این نوع شرکت و شیوه شرکت داری را بیاموزید. 8-سپس مدارک امضا شده را در پاکت ثبت شرکتهای مسئولیت محدود به رنگ قرمز در باجه های پستی معتبر به اداره ثبت شرکتهای شهر خود ارسال کنید.