پرش به محتوا
خانه » سامانه ثبت شرکت

سامانه ثبت شرکت

  • از

هنگام تشکیل چنین شرکتی باید تمامسرمایهآن در موقع تأسیس توسط مؤسسان تأمین و بخشی از سرمایه در بانک سپرده‌گذاری شده باشد. این کارت توسط اتاق بازرگانی محل تجارتخانه یا شرکت متقاضی زیر نظر وزارت صنایع و معادن ایران صادر شده و باید به تائید وزارت بازرگانی برسد. هرچه به آینده پیش میرویم کار ثبت شرکت آسان تر میشود و از پیچیدگی آن کاسته میشود . یکی از محبوبترین محصولات ماست که شامل هزینه های اولیه ی یک ساله برای یک شرکت محلی،و همچنین همه ملزومات برای اخذ اقامت برای مدیر شرکت میباشد.

همچنین که درصورتی‌که کارشناس اداره، موضوع شرکت را نیازمند کسب مجوز از مرجع خاصی بداند از مرجع ذی صلاح استعلام می‌نماید. بعد از ثبت شرکتها شما برای تشکیل پرونده و بعد از آن تعیین حوزه مالیاتی جهت انجام امور مالیاتی نیاز به اخذ یک کد ۱۲ رقمی به نام کد اقتصادی دارید. از حداقل دو عضو هیئت مدیره تحت نام خاصی تشکیل می شود و تفاوت این شرکت با سایر شرکت ها در آن است که در صورتی که سرمایه شرکت برای پرداخت تعهدات و قروض شرکت کافی نباشد ، شرکاء ملزم به پرداخت تمام و کمال آن می باشند . دو بخش پیگیری درخواست و انصراف درخواست همانطور که از عنوان آن مشخص است این امکان را برای کاربران سامانه جامع ثبت شرکتها فراهم کرده که درخواست ثبت شده خود را در این سامانه پیگیری نموده و در صورت تمایل از آن انصراف دهند. پس از فرستادن مدارک باید منتظر تأیید بازرسان اداره ثبت شرکت‌ها شد.

تاریخچه تاسیس اداره ثبت شرکتها

هدف ما ارئه خدمات VIP و مشاوره رایگان به مدیران محترم شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری با بهره گیری از بهترین فناوری های اطلاعاتی، ارتباطی، اتوماسیون و نیروهای انسانی متخصص و کارآمد است. در این مرحله از آموزش تصویری ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت متن صورت‌جلسه تایپ شده در سامانه باید با متن صورت‌جلسه ای که به اداره ثبت شرکت‌ها تسلیم می‌شود، منطبق باشد. برای صرفه جویی در وقت می‌توان از متنهای پیش فرض که در سامانه قرارداده شده استفاده کرد. این متون بر اساس آنچه در تصمیمات انتخاب شده است تغییر می‌کند. برای این کار روی کلید دریافت متن پیشنهادی رایانه کلیک نمایم. در این مرحله و پس از تکمیل صورتجلسه کلید پذیرش نهایی را کلیک می‌کنیم.

  • ولی فرمی را در صفحه اصلی سایت برای شما قرار داده ایم که می توانید نام های خود را در آن وارد کنید تا کارشناسان استعلام نام پس از بررسی نام های پیشنهادی به شما اعلام کنند که نام های مد نظر شما قابل ثبت است یا خیر.
  • برای ثبت کمپانی خود و دریافت اطلاعات لازم در این خصوص مشاوران در مؤسسه ثبت کلهرآماده خدمت رسانی به شما هستند.
  • امضای مدارک تأییدشده و پرینت شده از طریق سامانه توسط اعضای شرکت.
  • ثبت طرح صنعتی برای جلوگیری از سوء استفاده رقبا و حفظ حقوق ، ظاهر کالا و یا نوع بسته بندی را به عنوان طرح صنعتی ثبت می نماییم .
  • برای ثبت شرکت‌های بازرگانی و فعالیت در زمینۀ واردات و صادرات، ارائه کارت بازرگانی الزامی است.

و مزایای بسیار دیگری که در این نوشته نمی گنجد (ولی با تماس با کارشناسان مجموعه به طور کامل می توانید به صورت رایگان مشاوره یگیرید) . در شرکت ها ( اشخاص حقوقی) نیز نام شرکت را باید متناسب با معیار های مختلفی انتخاب نمود. برای افزودن دکمه ثبت شرکت در این صفحه، ابتدا بر روی دکمه افزودن خدمت کلیک کنید. در صورتی که پرونده از لحاظ قانونی و مدارک ارسالی توسط کارشناسان اداره دارای ایراد باشد پرونده رد می شود و متقاضی موظف می باشد نسبت به تنظیم و ثبت مجدد اوراق و طی شدن مراحل از ابتدا اقدام نماید.

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص

متقاضی می‌بایست از سایت روزنامه رسمی کشور اقدام به پرداخت هزینه، چاپ و گرفتن نسخه ای از آن در زمان مقرر نماید. حدودا در اوایل دهه 90 بود که بنا به تصمیمات دولت جمهوری اسلامی ایران در خصوص دولت الکترونیک و استفاده بیشتر از قابلیت های فناوری های نوین ، اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری ، سامانه ثبت شرکت ها را طراحی و راه اندازی نمود . ثبت شرکت سهامی خاص دارای قوانین و پیچیدگی های زیادی می باشد که موسسه ثبت شرکت آرمانی با تجربه فراوان در زمینه ثبت انواع شرکت ها میتواند مشاور خوبی در کنار شما باشد. با آرمانی به راحتی و با خیالی آسوده شرکت سهامی خاص خود را ثبت کنید. بر اساس قوانین وضع شده هرگونه فعالیت اقتصادی در حال انجام به صورت شراکتی نیازمند ثبت شخصیت حقوقی است.

ویدئو آموزشی تعریف شرکت 1

تعریف شرکت قسمت 1 از زبان مهدی شعبانی کارشناس ارشد ثبت شرکت ونک

Posted: Tue, 27 Jul 2021 11:16:22 +0000 [source]

هر کسی که طرح جدیدی را خلق کند یا توسط قرارداد استخدام به کارفرما متعلق باشد، می‌تواند متقاضی طرح صنعتی باشد. شخص حقیقی و شخص حقوقی می‌توانند درخواست ثبت طرح صنعتی را داشته باشند. نابتدا با تنظیم صورت جلسه و سپس با صدور آگهی تغییرات در روزنامه رسی کشور باید اقدام به ثبت تغییرات کرد. برای سرمایه‌ی اولیه محدودیتی وجود ندارد اما بالغ بر ۵۰ درصد از سرمایه‌ی آن باید توسط اعضا در اختیار شرکت قرار گیرد.

تنظیم نمونه دادخواست اثبات مالکیت رایگان و آنلاین

همچنین اطلاعات دیگری هم چون میزان سهام و مسئولیت هر یک از آنان تعیین می گردد. صورتجلسه موسسین هر شرکت در این قسمت می بایست ذکر گردد که در آن هیئت مدیره شرکت مشخص می شود. شما میتوانید جهت اطلاع بیشتر از نحوه ثبت شرکتهاو همچنین مشاوره در زمینه هایثبت شرکت،ثبت برند تجاری، ثبت تغییرات شرکت و دیگر امور ثبتی ، با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۸۸۲۲ تماس حاصل فرمایید. برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت ، کلیه امور ثبتی و مشاوره رایگان با کارشناسان حقوقی از طریق راه های ارتباطی که در سایت وجود دارد ، در ارتباط باشید . به گزارش ایسنا، بنابر اعلام والا نیک کیمیا، در این سامانه انجام تمامی امور ثبت شرکت برای همه افراد امکان‌پذیر می‌باشد. برای آشنای بیشتر با خدمات این سامانه تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سهامی خاص: