پرش به محتوا
خانه » راهنمای ثبت شرکت با مسئولیت محدود 1400【راهنمای ویدیویی】️️

راهنمای ثبت شرکت با مسئولیت محدود 1400【راهنمای ویدیویی】️️

  • از

در نهایت باید به سایت روزنامه رسمی شرکت مراجعه کنید و بعد از پرداخت هزینه‌ های مربوطه، آگهی تأسیس خود را در روزنامه رسمی کل کشور ثبت کنید. در این مرحله می بایست به تکمیل اطلاعات مربوط به نماینده ‌ی شرکت و اختیارات آن بپردازید. در شرکت‌های سهامی عام، نقل و انتقال سهام به موافقت سهامداران نیازی ندارد اما در شرکت های سهامی خاص، نقل و انتقال بسته به توافق مدیران یا مجامع شرکت می باشد. لازم به تذکر است که امر تعیین نام ، فقط در تهران انجام می‌شود و شرکت‌هایی که در سایر شهرها ثبت می‌شوند؛ نیز جهت تعیین نام به تهران معرفی می‌شوند.

  • پس از عقد قرارداد با مؤسسه ، مدارک مربوطه و مورد نیاز از طرف نخستین ثبت به شما اعلام می گردد و شما می بایست مدارک مربوطه را در اسرع وقت به صورت کامل تهیه نموده و تحویل مؤسسه دهید.
  • پس از ۵ روز از زمان این جلسه بایستی با در دست داشتن مدارک لازم به اداره ثبت مراجعه کنید و درخواست خود را ارائه دهید.
  • بعد از آن موضوع شرکت را با توجه به نوع فعالیت و مدت آن معین نمایید.مدت فعالیت می تواند محدود یا نامحدود باشد.در صورتی که محدود باشد حداکثر مدت فعالیت را به ماه مشخص نمایید.
  • جهت انتخاب موضوع فعالیت باید روی گزینه افزودن موضوع فعالیت کلیک کنید.

در کل وظیفه مدیرعامل بسیار مهم و بار مسئولیت دارد و اگر به شرکای خود اطمینان کامل ندارید هرگز این کار را انجام ندهید. بنده موسسه کاریابی با مجوز از وازرت تعاون کار و رفاه اجتماعی دارم .یک شریک دارم و میخواهم شرکتی به ثبت برسانم و شریکم را بعنوان مدیر عامل معرفی کنم . به جهت اینکه مقاله فعلی با مقاله قبلی از نظر کیفی قابل تشخیص باشد، مقاله قبلی را نیز در انتهای صفحه مجدد قرار داده ایم و تشخیص کیفیت نوشته فعلی را با نوشته های پیشین یا سایر نوشته های موجود در اینترنت بر عهده کاربران گرامی گذاشته ایم. قیمتی واحد برای برند وجود ندارد چراکه به عوامل متعددی من جمله طبقات برند ، شهرت و … بستگی دارد ، برای اطلاع بیشتر از تعرفه های انتقال برند با کارشناسان ما در ارتباط باشید . تجمع تخصص‌‌‌‌های گوناگون برای دستیابی به هدفی واحد نیز از مزایای ثبت شرکت است. هدف کلی ثبت شرکت استفاده از امکانات و امتیازات بعد از ثبت به منظور ارتقای سطح کیفی محصولات و خدمات و البته پیشبرد اوضاع اقتصادی و انتفاعی مجموعه است.

مرحله ‌ی سوم: انتخاب نام مناسب برای شرکت

بعد از آن اسناد شرکت را گرفته و بعد از تکمیل کردن و امضای آن ها، اسناد را برای اداره ثبت شرکت ها خواهید فرستاد. مدارکی که از طرف شما ارسال شده است توسط کارشناسان اداره ثبت بررسی می شود و نظر آن ها در این مورد مشخص می گردد. در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد، کارشناسان نسبت به رفع مشکل اقدام می کنند. اما آیا لزومی دارد که این قوانین و نام شرکت همواره ثابت باشد یا امکان تغییر آن وجود دارد؟؟ جواب این سوال این است که هر تغییری که در شرکت صورت می گیرد بایستی به صورت کامل و جامع ثبت شود. چنانچه موضوع مورد نظر شما نیاز به موافقت مراجع خاصی باشد، حتما لازم است که قبل از ثبت شرکت، مجوزهای لازم اخذ گردد. این موضوعات شامل 23 مورد کلی می باشند که هریک از این 23 مورد خود شامل چند موضوع مرتبط به هم می باشد.

در این صورت در هیچ یک از مراحل ثبت پاسخگوی شما نخواهند بود. ثبت شرکت سهامی خاص که در چارچوب فعالیت بازرگانی است پیشنهاد می گردد چناچه برای آگاهی از پروسه ثبت شرکت و اخذ کارت بازرگانی با کارشناسان ما در تماس باشید . انتخاب نوع و قالب شرکت به اهداف اعضا در آینده و نوع فعالیت افراد،میزان مسئولیت هر یک از شرکا و تعداد افراد عضو بستگی دارد. برای اطلاع از شرایط و ضوابط هر یک از انواع شرکت ها نیاز سامانه ثبت شرکت به دریافت مشاوره از متخصصین ثبت خواهید داشت، با مراجعه به سامانه جامع پیشگام می‌توانید از مشاوره‌‌‌‌های تخصصی در این زمینه بهره مند شوید. در شرکت تعاونی چند نفر شخص حقوقی که برای انجام فعالیت در زمینه تولید و توزیع و به منظور بهبود وضع اقتصادی و معیشتی اعضا و با رعایت قوانین بخش تعاونی شراکت می نمایند تشکیل می شود. در این نوع شرکت ها باید قبل از ایجاد شرکت از وزارت تعاون مجوز دریافت شود.

راهنمای ثبت شرکت

شریک با مسئولیت محدود، کسی است که مسئولیت او فقط به میزان سرمایه‌ای است که درشرکت گذارده و یا بایستی بگذارد. شرکت سهامی‌عام، شرکتی است بازرگانی (‌ولو اینکه موضوع عملیات آن ، امور بازرگانی نباشد) که سرمایه‌‌ی آن به سهام ، تقسیم‌شده که بخشی از این سرمایه از طریق فروش سهام به مردم تأمین‌ می‌شود. خاطر نشان می شویم کلیه ی خدمات ثبتی شرکت ها به طور تخصصی در کوتاه ترین زمان ممکن ” بدون نیاز به پیش پرداخت ” ، توسط کارشناسان موسسه ثبتیکال ارائه می گردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در موردثبت شرکتدر کانال تلگرام حقوق تجاری عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامونثبت شرکتپاسخ دهند .

اگر شرکتی را خودتان ثبت کنید، واضح است که در بدو تاسیس رزومه یا سابقه ای برای شرکت وجود ندارد، اما اگر به سراغ خرید شرکت بروید، پروژه های انجام شده و رتبه بندی اخذ شده به کام شما خواهد بود. اگر قصد ثبت شرکت دارید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا بهترین نوع شرکت با توجه به فعالیت شما و انتظارات شما را به شما معرفی کنیم. پس از انحلال شرکت،مدارک ثبتی شرکت تا ۱۰ سال در حوزه مربوط به اداره ثبت شرکت نگهداری و بایگانی می شود. در زمان انحلال شرکت تمامی سمت های کاری افراد سلب می شود و آنها نمی توانند فعالیت اجرایی داشته باشند.پس از اعلام انحلال،شرکت باید پروژه های اجرایی که در دست دارد را تکمیل نماید.و بعد از انحلال نمی تواند پروژه جدید بگیرد. بعد از انحلال شرکت تمامی اموال شرکت به صورت معلق در می آید تا تمامی بدهی ها پرداخت شود.و پس از پرداخت بدهی ها طبق سهام هر شخص اموال تقسیم می شود.

مرحله‌ی یازدهم: ثبت شعب شرکت

ثبت شرکت با مسئولیت محدود نوعی از شرکت های تجاری است که حداقل با 2 شریک قابلیت ثبت دارد. مالی و بازرگانی و راه اندازی کار می‌بایستی شرکت یا موسسه در چهارچوب قوانین مربوطه به ثبت برسد تا بتوان به صورت قانونی و پویا فعالیت نمود که ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها که یکی از زیر مجموعه‌‌‌‌های قوه قضائیه و نیز سازمان ثبت اسناد و انلاک کشور است به ثبت می‌رسد. برای ثبت شرکت ها نیاز به مراجعه به اداره ثبت شرکت ها است از این رو برای انجام کلیه امور حقوقی و وکالتی نیاز به مشاوره از یک موسسه حقوقی و ثبتی با تجربه دارید. «کد پستی» و «شماره تلفن» و”نشانی مرکز اصلی” از جمله مورادی هستند که باید حتماً پر شود. «شماره دورنگار»، «پست الکترونیک» و «نشانی تارنما» نیز در صورتی که اطلاعات موجود باشد وارد می شود.

یعنی اگر تمام این هزینه های زمانی و مالی و روحی را پرداخت می کنید، در آخر جمع کنید، به خود می گویید، کاش از اول ثبت شرکت خود را به یک موسسه معتبر ثبتی سپرده بودم و این همه اذیت نمی شدم. برای اظهارنامه کارت باید از سامانه ثبت شرکت ها اقدام نمود که این خدمت نیز توسط موسسه حقوقی ونک انجام می شود . راهنمای ویدئویی ثبت شرکت شامل ویدئوهایی می شود که کارشناسان متخصص ثبت ونک طبق موضوعاتی که مورد پرسش بسیار مراجعین قرار میگرفتند دسته بندی شده و به آن ها به طور کامل پاسخ داده شده. لطفا ویدئو موضوع مورد نظر خود را انتخاب کرده و مشاهده کنید.

شرکت سهامی خاص٫ اگر تعداد شرکاء بیشتری دارید و اینکه دایره فعالیت شرکتی که می خواهید تاسیس کنید بزرگ است؛ می تواند گزینه بهتری باشد. اما برای فعالیت های محدود بهتر است شرکت با مسئولیت محدود تاسی کنید . بعد از تأیید ثبت شرکت تمام مدارک, شماره ثبت شرکت به شما داده می‌شود. با دریافت این شماره, فقط یک قدم تا آغاز فعالیت شرکت‌ تان باقی می‌ ماند. شما در آینده برای هرکاری که بخواهید انجام دهید اصل یا کپی برابر اصل این آگهی را لازم دارید.

misc