پرش به محتوا
خانه » راهنمای ثبت تغییرات شرکت و تنظیم صورتجلسات شرکت در سال 1400

راهنمای ثبت تغییرات شرکت و تنظیم صورتجلسات شرکت در سال 1400

  • از

همینطور مهم است که مسئولان شرکت در زمان منتقل کردن سهام از یک سهامدار به سهامدار دیگر آن را ثبت کنند. اداره ثبت شرکت های استان مکلف است قبل از اقدام نسبت به اسکن و داده آمایی پرونده دریافت شده اقدام نماید. خود، دقت عمل لازم را داشته باشید اما هیچ کاری با ثبت آرمانی نشدنی نیست و می توانیداز طریق ما ، تغییرات مورد نظرتان را در شرکت خود به درستی اعمال کنید. برای راهنمایی و مشاوره تخصصی رایگان ثبت تغییرات شرکت و رتبه پیمانکار و رتبه مشاور با کارشناسان ما تماس بگیرید. تغییر یک پست مهم و کلیدی در این نوع شرکت به تنظیم صورتجلسه و ثبت کردن این تغییر نیاز دارد. اگر بازرسین جدیدی به شرکت اضافه می شوند می بایست نسبت به آن اطلاع رسانی شود و تمامی اعضای هیئت مدیره شرکت از این موضوع آگاهی پیدا کنند.

تمامی شرکت ها و موسسات پس از ثبت ممکن است بخواهند شرکت را دستخوش تغییر و تحولاتی کنند و یا ناگزیر از آن باشند. به منظور ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت اگر شماره ثبت وارد شده صحیح باشد به پرونده ثبت شرکت خود مراجعه کرده و تغییرات لازم را وارد می نمایید. موسسه ثبت شرکت کریم خان در ادامه جهت تنظیم موضوع فعالیت ، نکاتی را به شما یاد آور می شود.

نماینده شده موکل» یعنی کسی که این شخص وکیل او شده است انتخاب می شود. در انتها کلید »ثبت ارتباط شخص» را کلیک می کنیم. اگر بخواهیم اطلاعات وارد شده را پاک کنیم از کلید »حذف ارتباط شخص» استفاده می نماییم. اگر بخواهیم تغییری در اطلاعات ایجاد کنیم بر روی صفحه کلید »مشاهده« را کلیک می نماییم. در انتها با کلیک بر روی کلید »گام بعدی« به صفحه بعد می رویم. تشکیل مجمع عمومی فوق‌العاده و تنظیم صورت جلسه که به امضاء هیات رئیسه رسیده باشد.

با توجه به قانون ثبت شرکت ها کسانی که سهام برای شرکت ارائه می دهند را هیئت مدیره می گویند. رئیس هیئت مدیره از طریق سهامداران با تصمیم و رضایت خودشان حداقل به مدت دوسال انتخاب می شود. هیئت مدیره وظیفه دارد که یک نفر رئیس و یک نفر نایب رئیس انتخاب کند. آقای/ خانم ………………………………احدی از شرکاء یا وکیل رسمی یا مدیرعامل ثبت شرکت در تهران شرکت در صورتی که از بین شرکاء باشد وکالت داده می شود تا ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه و امضاء ذیل دفتر ثبت اقدام نماید. پیگیری صورتجلسه تغییرات برای هر کسی که اقدام به ثبت تغییرات کرده واجب است و لازم است که نحوه آن به تاجرانی که قصد پیگیری کار خود را دارند آموزش داده شود.

  • مسئولین پس از بررسی مدارک و درخواست ثبت تغییرات شرکت در صورت عدم وجود مشکل قانونی، نام انتخابی شما را تایید می کنند.
  • تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه حقوقی تدبیر توسعه عرفان می‌باشد.
  • مثلا وقتی شرکت شرایط خوبی ندارد، می توان این کار را انجام داد.
  • به این موضوع توجه داشته باشید کههزینه ثبت تغییرات شرکتبا توجه به این که قصد ثبت چه تغییری را دارید، با دیگری متفاوت است و به همین دلیل نمی توانیم در رابطه با این موضوع مبلغی را به طور ثابت بیان کنیم.

کارشناسان ومتخصصین مجرب مجتمع ثبتی پایش شما متقاضی گرامی را از جهت ثبت تغییرات شرکت و هم چنین تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت و هزینه های ثبت تغییرات شرکت راهنمایی لازم را فقط با یک تماس تلفنی بهره مند شوید. 1- تشکیل جلسه مجمع عمومی فوق العاده و تنظیم صورتجلسه که به امضای هیات رئیسه و خریدار و فروشنده سهام رسیده باشد . اولین ثبت تغییراتی که قصد بررسی آن را داریم، انحلال یک شرکت است. [newline]در این حالت باید بگوییم که شرکت دیگر به فعالیت های خود ادامه نخواهد دارد، در این هنگام باید یک مدیر تصفیه انتخاب شود و دارایی های شرکت را بین همه افراد ذی النفع تقسیم کنید، این مورد یکی از مهم ترین تغییراتی است که در یک شرکت انجام خواهد شد. در این صفحه باید متن ثبت تغییرات صورتجلسه تایپ شود. برای جلوگیری از اتلاف وقت می توانید از متون پیش فرضی که در سامانه تعبیه شده است استفاده نمایید.

منحل کردن شرکت

نام و مشخصات همه اعضاء شرکت به همراه درصد سهم آن را ارائه دهید. نام، ایمیل و سایت من را در این مرورگر برای ارسال دیدگاه بعدی ذخیره کنید. باید ارتباط اشخاص جلسه ( وکیل سهامدار بودن و یا نماینده سهامدار بودن) را تعیین نمایید. باید نوع تصمیم جلسه را تعیین نموده و سپس گزینه افزودن تصمیم جلسه را انتخاب نمایید. ثبت آگهی بعد از تعیین نام و اخذ موافقت مسئول مربوطه.

انتخاب نام شرکت

جهت اطلاع دقیق از هزینه ی ثبت تغییرات شرکت میتوانید با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۷۲۴۰۲ تماس بگیرید. در واقع منظور از تغییرات شرکت، هر گونه تغییر در مفاد و مواد اساسنامه و یا هیئت مدیره میباشد. تغییرات شرکت ها اگر با فکر، برنامه ریزی و مدیریت درست اتفاق بیفتد می تواند به ارتقاء و پیشرفت شرکت کمک کند. اما نکته ی مهم این است که تمامی این تغییرات باید مطابق قوانین و مقررات مربوطه انجام شوند.

در جلسه مجامع صورت جلسه ای تنظیم می شود که این صورت جلسه باید به امضاء اعضاء شرکت برسد و بعد از امضاء اعضاء باید اقدام به ثبت در سامانه ثبت شرکت ها کنید. درصورتیکه شرکتی قصد افزایش سهام و سرمایه شرکت خود را داشته باشد، نیاز به تشکیل جلسه ی هیئت مدیره دارد تا تصمیم گیری های لازم برای این موضوع را انجام دهند. اگر توجیه منطقی برای افزایش سهام وجود داشته باشد، هیئت مدیره درخواست گزارش مالی از آغاز سال را خواهد داشت. پس از ارائه گزارش، بازرسان گزارش را بررسی کرده و نظرات خود را به هیئت مدیره منتقل میکنند. در واقع برای اینکه تصمیمات کلی که توسط مدیران گرفته می شود و روش انجام امور به اطلاع و تصویب شرکا رسد باید مجمع عمومی عادی تشکیل شود که در این مجمع سهامداران فرصت بیان نظرات خود را دارند.

۱ هر نوع تغییر شرکت که مستلزم تغییر و اصلاح اساسنامه باشد

در صورتی که سهام دار باشند سهام خود را واگذار می نمایند یعنی صورتجلسه نقل و انتقال سهام خواهد بود و به جای آنها اشخاص جدید وارد می شوند. سپس بعد از این جلسه باید صورتجلسه جدید تنظیم شود که در آن افراد جدید و قدیمی برای مدت معینی عضو هیات مدیره شوند. شما بعد از ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در سامانه 3 و پذیرش نهایی three روز فرصت دارید که مدارک را تحویل پست بدهید.

حقوق سهامداران موسس و انتفاعی و سهام های ممتاز از جمله مواردی است که مجمع عمومی به تنهایی نمی تواند تغییر دهد و باید نیمی از سهامداران یا بیشتر آن ها با چنین تغییری موافقت کنن. برای ثبت تغییرات شرکت در این باره باید جلسه ای جداگانه ایجاد شود و بعد از موافقت موسسان شرکت درباره تغییر حقوق، می توان آن را در مجمع عمومی بیان کرد. ثبت تغییرات شرکت از موارد الزامی اشخاص حقوقی است. بسیاری از تغییرات تنها هنگامی می تواند اعمال شود که به تصویب مجمع عمومی فوق العاده و یا هیات مدیره برسد. این تغییرات باید بر اساس قانون تجارت، حتما به ثبت برسند.