1. تعهد سهامداران به میزان مبلغ اسمی سهام اعضا می باشد
  2. ثبت شرکت در دبی
  3. کپی مدارک شناسایی افراد
  4. نیاز به حداقل 2 نفر برای ثبت

جهت اطلاع کامل از مراحل ثبت شرکت با ما تماس بگیرید. که در ادامه این موضوع را هم به طور کامل بررسی خواهیم کرد. دلیل آن هم این است که به ثبت رساندن شرکت می تواند مزیتهای بسیار خوبی برای آینده شرکت داشته باشد. ثبت شرکت یک امر تخصصی و بسیار حساس به موارد و مذاکرات است از این جهت نیاز است تا شما با مراجعه به یک مرکز معتبر و رسمی این اقدام را انجام دهید . قابل ذکر است در نام شرکت تضامنی می بایست عبارت « شرکت تضامنی» و لااقل نام یک نفر از شرکا ذکر گردد. نام شرکت شما میتواند بر گرفته از نام برند باشد و درواقع هویت تجاری شماست، بنابراین باید کاملاً مناسب و درخور باشد. در ذیل، ضمن توضیح راجع به دفاتر تجاری، به مراحل پلمپ دفاتر تجاری به شیوه ی نوین می پردازیم. در این خصوص در شرایط و مقررات فرابانک توضیح کافی ارائه شده است. مشتریان دارای رتبه اعتباری A در صورت احراز سایر شرایط می توانند تا سقف مبلغ 300 میلیون ریال در قبال ضمانت خود (بدون معرفی شخص دیگری به عنوان ضامن)، از تسهیلات بهرهمند شوند.

᠎Th is c​on​tent was g ener᠎at ed  wi​th GSA Con᠎tent G​en erator Demoversi​on .

1- مجمع عمومی: قاعدتاً این مرجع منحصراً مجاز است که تصمیمات مهمی در مورد شرکت اتخاذ کند (مثلاً تغییر اساسنامه، انتخاب هیئت مدیره، انتخاب بازرس، انحلال شرکت و غیره) که در آن همه سهامداران به عنوان یک قاعده نمایندگی دارند. از دیگر مزایای ثبت شرکت در تهران این است که اگر شرکت دچار ورشکستگی یا انحلال شد می توان بر اساس قوانین موجود به وضعیت آن رسیدگی کرد. نقل و انتقالات سود خالص، سود سهام، فروش، انحلال و هزینه های جبران خسارت ناشی از فعالیت ها و معاملات سرمایه گذاران خارجی در ترکیه، مبالغی که باید در ازای مجوز، مدیریت و قراردادهای مشابه پرداخت شود، و اصل وام خارجی و پرداخت بهره می تواند آزادانه به خارج از کشور منتقل شود. حق الثبت تغییرات مربوط به ازدیاد سرمایه به ازای دفعه تغییر نسبت به سرمایه اضافه شده تابع نرخ های فوق الذکر و حق الثبت هر دفعه تغییر در موارد دیگر .(به استثنای تغییر سرماه(یکهزار ریال است. شرکت نسبی، شرکتی برای فعالیت های تجاری، تحت نام مخصوص بین دو یا چند نفر می باشد و مسئولیت هر کدام از شرکا به نسبت سرمایهای است که در شرکت می گذارند. درنهایت در این مرحله با انتخاب نام هر یک از شرکا باید میزان سهام یا سرمایهشان را مشخص کنید.  Post was g ener​at ed  with the help of GSA C᠎ontent Generator D emoversion !

شرکت تضامنی شرکتی است که اگر بدهی ایجاد شود و دارایی شرکت کافی نباشد هر شریک به اندازه کل بدهی مسئول است. اگر در زمینه ی ثبت برند و سرمایه گذاری در ترکیه به تصمیم نهایی رسیده اید حتما به شما توصیه می گردد که از مشاوران حقوقی امین و آشنا به مسایل حقوقی و ثبتی در ترکیه کمک بگیرید که بتوانند به شما در این زمینه در زمان محدود و بدون این که هزینه های گزافی پرداخت کنید کمک و راهنمایی نمایند. برای ثبت شرکت در عمان با این شرایط حداقل باید دو سهام دار داشته باشید که یکی از آن سهام دار ها حتما یکی از شرایط را داشته باشند طوری که یا یکی از شهروندان عمان باشند ویال یکی از شهروندان ایالت متحده ی آمریکا باشد و باید بیشتر از 30% سهام شرکت به اسم او باشد. که بر اساس آن قوانین بر خلاف روال گذشته، که اتباع خارجی در صورتی می توانستند اقدام به ثبت شرکت نمایند، که حتما یک شریک که شهروند ترکیه بود ، می داشتند این در حالی است که در قوانین جدید اتباع کشورهای خارجی به تنهایی می توانند اقدام به تاسیس شرکت نمایند، بدون این که نیازی به شریک ترکیه ای داشته باشند.

مثلا در ترکیه برخی از شرکت ها وجود دارد که به عنوان شرکت های بین المللی تابع قوانین جمهوری ترکیه نمی باشند ، در حالی در ایران هیچ شرکت خارجی نمی تواند شروع به کار کند مگر بر اساس قوانین ایران. هیچ محدودیتی از نظر تعداد شرکا وجود ندارد. نحوه ثبت حسابداری سرمایه گذاری اولیه شرکا به چه صورت است ؟ از بین رفتن، از دست دادن و همچنین مفقود شدن مدارک ثبتی شرکتها یکی از مسائلی است که ممکن است برای هر شرکتی اتفاق بیفتد، در چنین شرایطی چه اقدامی باید انجام داد؟ شرکت های سهامی را می توان به گونه ای تشکیل داد که هر نوع تجارتی را انجام دهند که در اساسنامه آنها توسط قانون منع نشده است. برای ثبت شرکت تعاونی در اصفهان با هر موضوع فعالتی، ابتدا باید ازاداره کل تعاون شهری که محل ثبت است، مجوز اخذ نمایید. انتخاب نمایید آگهی های شرکت در چه نوع روزنامه ای درج گردد ، چنانچه روزنامه ابرار کم هزینه ترین نوع روزنامه است . که در این میان شما می بایستی ۲۵٪ از مبلغ ذکر شده را در مراحل انجام کار در حساب خود داشته باشید که البته پس از این مراحل و دریافت روزنامه ی رسمی می توانید آن مبالغ را برداشت نمایید.

بعد از ثبت شرکت ، ممکن است موسسین (سهامداران) تصمیم به ایجاد تغییراتی در شرکت بگیرند که این تغییرات شرکت باید بطور رسمی و قانونی توسط اداره ثبت بررسی و تایید شود و در روزنامه رسمی کشور منتشر گردد. بصورت کلی مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکتها از پیش مشخص شده و در انواع شرکت ممکن است کمی با هم متفاوت باشد. 1. آیا ثبت برند با یک کلمه ای که نقش آن در جمله صفت است، ممکن نیست؟ برای تأسیس چنین شرکتی حداقل دو شریک لازم بوده و آنها در کنار هم میتوانند یک oHG ثبت کنند. البته لازم به ذکر است فردی را که سهامداران به عنوان مدیر شرکت انتخاب می نمایند می تواند هم از سهامداران باشد و یا فردی دیگر غیر از سهامداران. از انتخاب نام های عمومی و همچنین نام های رسمی سازمان های دولتی ثبت شده در انتخاب نام شرکت خود خودداری کنید و نام انتخابی شما به هیچ عنوان شباهتی به نام های رسمی و ثبت شده قبلی برای شرکت های مختلف نداشته باشد. ثبت شرکت در ترکیه برای تمام افرادی که می خواهند کسب و کار جدیدی را به عنوان یک تبعه خارجی راه اندازی کنند ضروری می باشد.

9. حداقل سرمایه اعلامی نباید از ۱۰۰۰۰ ریال برای شروع به کار که حدود یک چهارم مبلغ آن برای یک ماه در حساب شرکت بلوکه خواهد بود. تعداد دارندگان سهام نباید از سه نفر کمتر باشد. برند نباید مشابه در درجه اول، و سپس دست به کارهای حقوقی و. اساسنامه و شرکت نامه پیش فرض هایی دارند که باید آنها را پر کنید و سپس تصویر برابر اصل شده آنها را در سایت بارگذاری نمایید. در برخی موارد و تحت شرایطی خاص به دنبال باز کردن یک شرکت در این کشور می توانید نسبت به درخواست اقامت خود و خانواده تان هم زمان با خود اقدام نمایید. البته ذکر این نکته الزامی می باشد که اگر به همراه ثبت برند قصد دارید نسبت به اقامت این کشور نیز اقدام نمایید سرمایه شما می بایستی حداقل ۱۰۰۰۰۰ هزار لیر ترکیه باشد. اگر شریک های ضامن بیش از یک نفر باشد، مسئولیت آنها در مقابل طلب کاران و روابط آن ها با یکدیگر، مطابق مقررات شرکت تضامنی خواهد بود. این امکان وجود دارد که هیئت مدیره فقط از یک عضو تشکیل شود.

هیچ الزامی وجود ندارد که اعضای هیئت مدیره شهروند ترکیه یا مقیم ترکیه باشند. چنانچه اسم شرکت شامل اسامی تمام شرکا نباشد؛ پس از نام شریک یا شرکایی که ذکر شده عبارتی از قبیل «و شرکا» و «و برادران» لازم می باشد. به صورت حروف باشد، يعني نام مورد نظر بايد از حروف گرفته شود، مثلا اعداد و يا علائم نگارشي نمي تواند جزء اسامي محسوب شود. در غیر این صورت چنین شرکتی در مقابل اشخاص ثالث، شرکت تضامنی محسوب میشود و باید تابع مقررات اینگونه شرکتها باشد. ثبت شرکت مختلط سهامی ، تاسیس شرکتی می باشد که تحت نام مخصوص میان یک عده شرکای سهامی و یک یا چند نفر شریک ضامن تشکیل شده است. اما دستهی دوم متعلق به افرادی است که میخواهند از طریق ارائهی یک ایدهی جدید و تولید محصول مشکلات دیگران را حل کنند یا اینکه با راهاندازی یک سایت اینترنتی اقدام به کسب درآمد میکنند.