پرش به محتوا
خانه » ثبت فرهنگ

ثبت فرهنگ

  • از

مدت زمان تاسیس یک شرکت تا دریافت شناسه ملی و شماره ثبت حدودا 7 تا 10 روز کاری می باشد. در شرکت های سهامی خاص ،سهامداران و بازرسان به هیچ عنوان نباید نسبت فامیلی داشته باشند. می توان اطلاعات را تایپ کرد و یا از نمونه ی متن های موجود در سیستم استفاده نمود. من ثبت شرکت رو تا مرحله تایید نام پیش بردم و الان از من اساسنامه و شرکت نامه رو می‌خوان که پست کنم ولی امکان گرفتن پرینت اساسنامه ای که قبلاً تایید شده رو از سایت ثبت شرکت ها ندارم . جهت اطلاعات بیشتر لطفا شماره تماس خود را ارسال کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند یا خودتان می توانید با خطوط شرکت تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید. پس از اینکه از طرف سازمان مربوطه در رابطه با پرونده شما جوابیه دریافت گردد، نخستین ثبت اقدام به بررسی مجدد پرونده و تنظیم مدارک برای روزنامه رسمی نموده و بلافاصله پس از تکمیل مدارک، آنها را برای دریافت آگهی و روزنامه رسمی ارسال می نماید.

ثبت شرکت

اگر می خواهید شرکت رسمی داشته باشید و نمیدانید که باید اقدام به خرید شرکت کنید یا ثبت آن، با مشاوران و کارشناسان ما در تکسفیر تماس حاصل فرمایید. وقتی که شرکا و سهامداران در تامین سرمایه مورد نیاز شرکت دچار مشکل شوند. و به برخی دلایل مثل نوسانات بازار ارز و تحریم های اقتصادی نتوانند سود و بودجه شرکت را پرداخت نمایند اعلام ورشکستگی می نمایند. منظور از انحلال شرکت پایان عمر آن می باشد.برای انحلال شرکت باید دارایی اعضا از حالت مشاع خارج شود و بین آن ها تقسیم شود.برای اینکه بتوان دارایی شرکت را تقسیم کرد باید پیش از آن طلب طلبکاران را پرداخت نمود. در پایان مراحل،سامانه یک شماره ثبت ارائه می دهد که برای چاپ در روزنامه مورد نیاز می باشد.

ثبت شرکت تجاری با ثبت‌یار

و شرکت ها با رعایت نمودن شروط مشخص شده در قانون،تشکیل شده به حساب می آیند و شخصیت حقوقی پیدا می کنند.اما از نظر قانونی و برای اینکه کلیه فعالیت های آن ها در بستر قانون انجام شود باید ثبت شوند. در حالیکه در شرکت مختلط سهامی، شرکای با مسئولیت محدود به صورت سهم در می آید و هم چون سهام شرکت های سهامی قابل نقل و انتقال می باشد و شخصیت شرکای صاحب سهم دارای اهمیت خاصی نیست و هر صاحب سهمی شریک به حساب می آید. به طور کلی در هر استان اداره ای برای ثبت کردن شرکت ها وجود دارد که اداره کل آن در پایتخت است و علاوه بر رسیدگی به ثبت یا پلمپ شرکت های تهران، به مواردی که از شهرهای دیگر به آن ارجاع داده می شود هم رسیدگی می کند. ثبت شرکت در ترکیه به صورت لیمیتد هست ، بعد از پرداخت مالیات یک سال میتوانید به تمدید اقامت از طریق شرکت نیز اقدام کنید.

اگر چه به نظر گذراندن مراحل فوق ساده می آید اما نحوه تنظیم اظهارنامه در روند موفقیت آمیز بودن ثبت برند موثر است. بنابراین ثبت برند نیز مانند ثبت شرکت بهتر است زیر نظر نیروهای کاردان و متخصصی همچون ایران ثبت صورت گیرد. پس از پایان مراحل ثبت نام، در صورت رعایت شرایط فوق، پذیرش نهایی انجام شده و تاییدیه نام شرکت حدود forty eight ساعت بعد در سامانه اعلام می گردد. دو برگ تقاضانامه و دو برگ شرکت نامه رسمی که به صورت فرم چاپی از اداره ثبت شرکت‌ها اخذ شده است، تکمیل شود.

مشاوره مالی و مالیاتی

شرکتی که موسسین آن، قسمتی از سرمایه شرکت را از طریق فروش سهام به مردم تامین کنند شرکت سهامی عام می باشد. مطابق با ماده 20 قانون تجارت که انواعشرکتها را نام برده است، می توان گفتشرکتها به دو دسته شرکت سهامی و غیر سهامی تقسیم می شوند که شرکت سهامی خود دارای دو نوع سهامی عام و خاص است . با توجه به اقسام مختلف شرکت، شرایطثبتهر کدام از اینشرکتها با دیگری متفاوت خواهد بود . پس از اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان می توانید از مزایای انواع بیمه های برای خود و اعضای خانواده بهره مند شوید. با ثبت شرکت در آلمان شما مالیات بر ارزش افزوده در خریدهای شرکت را در آلمان و تمام کشورهای اتحادیه اروپا پس می گیرید. شما با ثبت شرکت در آلمان می توانید حساب بانکی در بانک های آلمانی باز کنید و از مزایای دریافت کارت های اعتباری برخوردار شوید.

  • ضمن اینکه می‌توانید با کلیک روی ثبت شرکت سهامی خاص به صفحه ثبت سفارش هدایت شده و چکیده این اطلاعات را در آن صفحه مشاهده کنید.
  • تاسیس شرکت­ در گذشته پروسه­ای زمان­بر و دارای مراحل اداری و قانونی حوصله بر بوده است.
  • عدم حضور به موقع در اداره دارايي موجب پرداخت جريمه به ازاي هرماه ديركرد دو در هزار سرمايه شركت مي شود.
  • نام‌گذاری، تعیین موضوع فعالیت، تکمیل مدارک، پرداخت هزینه‌ها و ارسال آنها در پاکت مخصوص پستی ترتیب این مراحل را روشن می‌کنند.
  • ما در این سایت سعی داریم تا با جزییات کامل تمامی این مراحل را آموزش دهیم.
  • موسسین 35 درصد از سهام شرکت را در حسابی به نام شرکت در یکی از بانک ها واریز می کنند و اظهارنامه ای را با پیوست اساسنامه شرکت و طرح اعلامیه مربوط به پذیره نویسی سهام به مراجع ثبت شرکت ها ارائه می دهند .

ثبت نمودن یک شرکت ماهیت قراردادی دارد که به صورت اساس نامه یا شرکت نامه تنظیم می گردد. بنابراین، رعایت اصول و شرط های اساسی صحت معاملات الزامی می باشد. چنانچه این شروط رعایت نشود ، منجر به باطل شدن یا عدم نفوذ شرکت می شود. سامانه ثبت شرکت مختلط غیر سهامی ، از جمله شرکت هایی است که برای امور تجاری تحت نام مخصوصی میان یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود، بدون انتشار سهام، تشکیل می‌ گردد.

anonymous