پرش به محتوا
خانه » ثبت شرکت + مراحل کامل + هزینه های تاسیس و ثبت شرکت

ثبت شرکت + مراحل کامل + هزینه های تاسیس و ثبت شرکت

  • از

بازرگانان در دفتر تجارت ثبت نام می کنند – دفتر تجارت اطلاعات شما را به اداره مالیات منتقل می کند و سپس شماره مالیات شما را صادر می کند. پس از ثبت نام، باید اظهارنامه های مالیاتی سالانه را تکمیل کرده و مالیات بر درآمد را پیش پرداخت کنید. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با تسلط بر تمام امور سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان و با داشتن تیم حرفه ای ثبت شرکت در تهران و زبده متشکل از وکلای معتبر اروپایی می تواند شما را در این مسیر همراهی کند. شما می توانید از طریق برقراری ارتباط با تیم مشاوره ای مجموعه ملک پور، به صورت رایگان شرایط و اطلاعات مفیدی در زمینه مهاجرتو ویزا دریافت کنید تا بهترین و مناسب ترین راه برای شما مشخص شود. یکی از روش های مهاجرت به روسیه سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در این کشور می باشد .

انواع ثبت شرکت

پس از ارسال اطلاعات ثبت نام، باید یک نامه تأیید از طریق پورتال ELSTER ارسال کنید و کد فعال سازی را با نامه به اداره مالیات ارسال شود. گام بعدی این است که اداره مالیات در مورد میزان مالیاتی که باید پرداخت کنید تصمیم بگیرد. ثبت شرکت آن هم در کمترین زمان به صورت فوری تنها از عهده ی کارشناسان و وکلای ایرسا ثبت بر می آید که سابقه ی درخشانی در اخذ گواهی ثبت و رتبه همچون اخذ کارت بازرگانی ،اخذ ایزو و…را در کوتاه ترین زمان دارد. کارشناس متخصص ایرسا ثبت در یک جلسه ی خصوصی به صورت آنلاین یا حضوری به شما اعلام می کند که برای ثبت چه اقداماتی را باید انجام داده و قیمت ثبت شرکت چقدر می شود.

چه چیزی در خورشید می سوزد؟

این شرکت ها به منظور افزایش علم و ثروت و به کارگیری و تجاری سازی اختراعات تشکیل می شوند . یکی از الزامات اساسی برای ثبت شرکت های دانش بنیان داشتن اختراع است . زمانی که دو یا چند شخصیت حقیقی یا حقوقی به منظور راه اندازی کسب و کاری (تجارتی) با یکدیگر اجماع می کنند، در واقع، یک شرکت را تشکیل می دهند. همچنین در شرکت ها، کسب سود پس از کسر تمام هزینه ها از درآمد صورت می گیرد. به عبارت دیگر، شرکت به یک قراردادی تجاری گفته می شود که در چارچوب قانون، بین شخصیت های حقیقی یا حقوقی منعقد می گردد. حداقل سرمایه‌ی لازم برای ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود، ۱ میلیون ریال است و افزایش دادن سرمایه در آن اختیاری است.

گروه حقوقی و ثبتی آرشا با بیش از ۱۲ سال سابقه درخشان در خصوص امور حقوقی ثبت شرکت، ثبت برند، اخذ کارت بازرگانی، و … به فعالیت پرداخته و این تجربه گران بهاء را به هم میهنان عزیز ارائه می نماید. گروه حقوقی وثبتی آرشا با بیش از ۱۲ سال سابقه درخشان در خصوص امور حقوقی ثبت شرکت، ثبت برند، اخذ کارت بازرگانی، و … به فعالیت پرداخته و این تجربه گران بهاء را به هم میهنان عزیز ارائه می نماید. نیاز به پرداخت هزینه ثابت و پرداخت ثبت شرکت مالیات ندارید و این موضوع سبب می شود که سطح سودآوری شرکت بیشتر شود. عدم پرداخت هزینه ثابت و پرداخت مالیات به واسطه درآمد شرکت مدنظر قرار می گیرد. بنابراین تصور اینکه ثبت شرکت اینترنتی بدون حتی یک ریال هزینه است اشتباه بوده و نیاز است که سطح و موقعیت شرکت ارزیابی شود. آنها قصد دارند که از این طریق نام شرکتشان ماندگار شود و افراد دیگری قادر نباشند تا مانند آنها کالا و یا خدمات مشابهی را به مشتریان خود ارائه دهند.

آپارتمان های لوکس در استانبول با

اما در بیشتر موارد حدود 7 الی 14 روز کاری زمان نیاز است تا شما صاحب شرکت خود شوید. ما قصد داریم به شما این آگاهی را بدهیم که اگر از مشاوره ثبتی معتبر در زمان راه اندازی شرکت خود کمک نگیرید، در ادامه حتما با مشکلاتی روبرو خواهید شد که قیمت آن ممکن است چندین برابر باشد. مطمئن باشید تعداد بسیار زیادی از افراد را مشاهده می کنید که متاسفانه به دلیل عدم آگاهی کافی حقوقی در زمان تاسیس شرکت خود در ادامه با چه مشکلاتی روبرو شده اند.

  • ما باید درخواست مشتری را قبول کرده و قبل از اقدام استعلام بگیریم که آیا این شرکت قابل ثبت هست یا نه.
  • شرایط ثبت شرکت سهامی عام این است که سرمایه شرکت نباید از 5 میلیون ریال کمتر باشد و برای شرکت سهامی خاص ای رقم یک میلیون ریال ارزیابی شده است.
  • زمینۀ فعالیت تعاونی‌های تولید بیشتر کشاورزی، دامداری و دامپروری، پرورش و صید ماهی، شیلات، معدن، صنعت و ساخت‌وساز در شهرها و روستاها و در میان عشایر است.
  • در صورت کامل بودن مدارک و طی شدن صحیح روند امور، پیش‌نویس آگهی تاسیس شرکت صادر می‌شود.

misc