پرش به محتوا
خانه » ثبت شرکت سهامی خاص در سایت رهام ثبت با پرسنل مجرب در سریع ترین زمان ممکن

ثبت شرکت سهامی خاص در سایت رهام ثبت با پرسنل مجرب در سریع ترین زمان ممکن

  • از

۱۹ دی ۱۳۹۷ – ماموریتاطلاع رسانیدرصورتی که در حساب های تعیین شده درزمان ثبتشرکتخلافی صورت گیرد ،بازرس وظیفهدارد تا مراجع قضایی را آگاه کند. تصویب طرح‌های جامع مخابرات و فناوریاطلاعاتدر حوزه وظایفشرکت. فناوری، انتقال دانش فنی واطلاع‌رسانیدر زمینه مخابرات و فناوریاطلاعاتدر حوزه وظایفشرکت.

  • شرکتها از نوع با مسئولیت محدود،حداقل با دو شریک قابلیت به ثبت رسیدن را دارد.
  • دستور جلسه کاهش/ افزایش تعداد مدیران و اصلاح ماده اساسنامه در تغییرات شرکت.
  • با توجه به نوع صورتجلسه در صورتی که اطلاعات شخصیت حقوقی نیاز به تغییر داشته‌ باشد در این گام اطلاعات مربوطه وارد می‌شود.
  • 6ـ شرکاء اصالتاً یا وکالتاً یا ولایتاً نام خود را همراه با ذکر سمت ومیزان سهم الشرکه در صورتجلسه نوشته و امضاء نمایند و در صورتی که وکالتاً امضاء می نمایند ارائه وکالت نامه رسمی (اصل رونوشت برابر اصل شده )الزامی است.
  • به منظور پذیرش اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی لازم است که اشخاص اطلاعات مختلفی از جمله هیئت مدیره شرکت، مشخصات شخصیت حقوقی، اطلاعات متقاضی پلمپ دفتر قانونی و …
  • نامشرکتعبارتست ازشرکتبیمه سرمد (سهامیعام) که در این اساسنامه از این پس،شرکتنامیده میشود.

آگهی فوق در سه نوبت به فاصله پنج روز در روزنامه کثیرالانتشار مربوطه و مهلتی که کمتر از شش ماه از تاریخ اولین آگهی نباشد. در عصر حاضر اینترنت جایگزین تمام روش های سنتی شده است.به طوری که در زمینه های اداری نیز، امروزه تمام ادارات و سازمان ها دارای سایتهایی هستند که سهولت کار متقاضیان را مد نظر دارند. به این ترتیب تعداد مراجعین به سازمان ها کاهش یافته و افراد قادر می شوند تا بسیاری از کارها را به صورت غیر حضوری انجام دهند و در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی نمایند. چنانچه نماینده شخص حقوقی ایرانی باشد ارائه مدارک مذکور شق «2» بند «د» الزامی است. تمامی حقوق مادی و مهنوی این وب سایت متعلق به شرکت تکین راه بوده و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.

۲ ـ فتوکپی مصدق شناسنامه و کارت ملی شرکاء جدید همراه صورتجلسه به اداره ثبت شرکتها ارسال گردد . مثلاً شرکت با مسئولیت محدود اگر در زمینه واردات و صادارت ثبت شود. برخی شرکت ها مانند شرکت سهامی خاص به اعتبار قانون بازرگانی هستند. در شرکت سهامی خاص،رئیس هیات مدیره و نایب رئیس باید به صورت اجباری مشخص گردد و هم چنین وجود دو نفر تحت عنوان بازرس اصلی و علی البدل الزامی است. در شرکت سهامی خاص، هیات مدیره برای دو سال و بازرسان برای یک سال مالیاتی منصوب می شوند و بعد از آن به تمدید حضور اعضاء و تعویض آن ها طی صورتجلسه های سالیانه نیاز می باشد.

راهنمای ثبتی

مقررات مربوط به حضور عده لازم برای تشکیل مجمع عمومی و آراء لازم جهت اتخاذ تصمیمات، در اساسنامه شرکت معین خواهد شد، مگر در مواردی که به موجب قانون تکلیف خاصی برای آن مقرر شده باشد. براساس قانون تجارت، مجامع عمومی شرکت‌های سهامی به ترتیب عبارتند از مجمع عمومی مؤسس، مجمع عمومی عادی و مجمع عمومی فو‌ق‌العاده. آگهی دعوت سهامداران شرکت…………………………………… سهامی خاص ثبت شده به شماره ……………………. _ اگر اختیار تغییر محل وظیفه هیأت مدیره باشد صورتجلسه با استفاده از نمونه تنظیم و به مدت ۳ روز به اداره ثبت شرکتها ارسال می شود و بارکد پستی در سیستم درج می شود. eight ـ صورتجلسه در سه نسخه تهیه و ذیل تمام آن توسط اعضا امضاء و یک نسخه از آن ظرف مدت سه روز پس از پذیرش نهایی در سامانه از طریق پست به اداره ثبت شرکتها ارسال و سپس بارکدپستی در سیستم درج گردد. 3ـ صورتجلسه در سه نسخه تهیه و ذیل تمام آن توسط اعضا امضاء و یک نسخه از آن ظرف مدت سه روز پس از پذیرش نهایی در سامانه از طریق پست به اداره ثبت شرکتها ارسال و سپس بارکدپستی در سیستم درج گردد.

http //sherkat.ssaa.ir ا

ازلحاظ نوع مالکیت سهام به دو دسته سهام بانام وسهام بی نام تقسیم می شود . انتقال سهام با نام باید در دفتر ثبت سهام شرکت به ثبت برسد . پیمانکار مؤظف است شرایط کارگاه را برای انجام کار مهیا ساخته و مجهز نماید و براساس شرایط درج شده در قرارداد، شرایط کارگاه و درخواستهای در حد متعارف را عملی سازد.پیمانکار مؤظف است براساس شرایط درج شده در قرارداد، امکانات کارگاهی را برای انجام کار فراهم نماید. شاخصه دیگری که در کاهش رتبه مشاور، لازم است به کار گرفتن آسان تجهیزات و لوازم در مواقع ضروری است، به همین دلیل بایستی که پیمانکار اصول مربوط به ۵s را در سازمان رعایت کند تا همین نظم و انضباط در سازمان برقرار شود. نکته ی حائز اهمیت دوم این است که اشخاصی حقیقی و حقوقی دیگر چزو پیمانکاران نیستند.

در این صفحه بر روی سربرگ تاسیس شخصیت حقوقی کلیک کرده و گزینه پذیرش درخواست تاسیس شخصیت حقوقی را فعال نمایید. حق امضاء اعضاء هیئت مدیره ، تکمیل مواد اساسنامه ، انتخاب روزنامه کثیر برای درج آگهی های شرکت از دیگر مواردی است که باید با دقت تمام در سامانه تکمیل شود تا بعدا مجبور به صرف هزینه مجدد برای ثبت تغییرات شرکت تان نباشید . تغییراتشرکتمی توانند در اساسنامه و یا هر چیزی که مربوط بهشرکتاست ایجاد شوند.

نمونه صورتجلسه انتخاب هیئت مدیره درشرکتهای با مسئولیت محدود

در شرکت های سهامی موارد دیگری که قبلاَ تذکر داده شده در آگهی قید می شود. به موجب ماده ی forty seven قانون ثبت اسناد و املاک، شرکت نامه باید در دفتر اسناد رسمی به ثبت برسد در غیر اینصورت طبق دستور ماده ی 48 همان قانون، در هیچ یک از ادارات و محاکم پذیرفته نخواهد شد. 4-خانم/آقای………………………..به سمت منشی جلسه انتخاب شدند.

اگر در مجمع عمومی سوم اکثریت مذکور حاصل نشد موسسین عدم تشکیل شرکت را اعلام می دارند (ماده ۷۵ ل.ا.ق.ت). صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت …………….………..………… سهامی خاص ثبت شده به شماره ………… در تاریخ …………ساعت ………… با حضور کلیه/ اکثریت شرکا در محل قانونی شرکت (اگر جلسه در محل دیگری تشکیل شده آدرس آن محل نوشته شود) تشکیل گردید. اولین اجتماع صاحبان سهام در شرکت های سهامی برای تصویب اساسنامه و تعیین مدیران و بازرسان (مجمع عمومی موسس) نام دارد. این مجمع قبل از تشکیل شرکت سهامی و در تمام مدت شرکت فقط یک بار تشکیل می شود. اگر در دعوت اولیه اکثریت حاصل نشد مجامع عمومی جدید تا دو نوبت توسط موسسین دعوت می شوند.

انتخاب مدیران به وسیله مجمع عمومی عادی خواهد بود . اولین مدیران شرکت را مجمع عمومی موسس انتخاب می نماید و شرکت هنگامی تشکیل شده محسوب می گردد که مدیران و بازرسان انتخاب و قبولی خود را اعلام داشته باشند. هرکدام از قوانین کلی سازمان ثبت شرکتها در اارات و بخش های مختلف اداره ثبت اسناد و املاک اجرا خواهد شد اما برای پیگیری ثبت تغییرات شرکت خودشان نیز با توجه به حوزه ( قوانین موجود در فرمانداری ها ) یک سری قوانین وضع کرده اند که آنها نیز زیر نظر اداره ی ثبت شرکتها می باشد . سازمان ثبت شرکت ها یا همان اداره ی ثبت شرکتها که در هر شهر یک سازمان مربوط به ثبت شرکت در آن شهر ( حوزه ) را دارد . اما اداره مرکزی یا همان سازمان اصلی در تهران واقع است.

7ـ در صورتیکه تعداد شرکاءاز 12 نفر بیشتر باشد انتخاب هیأت نظار مرکب از سه نفرالزامی و درابتدا صورتجلسه نام اعضای هیأت نظار نوشته شود و ذیل صورتجلسه را امضاء نمایند. 3ـ صورتجلسه بایستی به امضاء شرکاء با رعایت ماده 102 قانون تجارت و مخصوصاً خریدار و فروشنده برسد. 7-در صورتی که موضوع شرکت نیاز به اخذ مجوز از مرجع خاصی دارد می توانید قبل از پذیرش صورتجلسه نسبت به اخذ مجوز اقدام نمائید. 4- در صورتیکه تعداد شرکاءاز 12 نفر بیشتر باشد انتخاب هیأت نظار مرکب از سه نفرالزامی و درابتدا صورتجلسه نام اعضای هیأت نظار نوشته شود و ذیل صورتجلسه را امضاء نمایند.

پس در کل میشه گفت مجمع عمومی فوق العاده برای تغییر کلی یا جزئی در اساسنامه شرکت تشکیل میشه. رئیس جلسه باید رئیس هیئت مدیره باشه مگر جلسه انتخاب مدیران باشه که در اینصورت رئیس جلسه از سهامداران انتخاب میشه، ناظرین باید از سهامداران باشن، منشی جلسه می تونه از سهامداران باشه یا از بازرسین یا هر شخص دیگه ای که در شرکت سمت و سهم نداره. در صورتیکه افزایش سرمایه از محل سود انباشته باشد تعهد هیئت مدیره مبنی بر اینکه به سهامداران به نسبت سهمشان به آنها سود تعلق گرفته الزامی است . زمانی که شرکت سود انباشته مناسبی نداشته و یا بخواهد منابع مالی جدیدی را وارد شرکت نماید ، از محل آورده نقدی سهامداران اقدام به افزایش سرمایه می کند.

صورتجلسه هیات مدیره با استفاده از نمونه ضمیمه در خصوص تعیین سمت اعضای هیات مدیره و تعیین دارندگان حق امضاء تنظیم شود. اصلی ترین خدمت یعنی ثبت شرکت در این قسمت از سامانه صورت می پذیرد متقاضیان جهت ثبت انواع شرکت ها ( هفت نوع شرکتی که در قانون ثبت شرکت در تهران تجارت مشخص شده است ) ، ثبت شعبه و نمایندگی خارجی ، ثبت موسسه و صندوق سرمایه گذاری باید به این قسمت از سامانه مراجعه نمایند . ماده ۲- نوعشرکت سهامیخاص) و مدت آن نامحدود است. ایجاد زمینه های لازم جهتاطلاع رسانی، تدوین، انباشت و اشاعه دانش فنی.

استفاده از روش های طرح ریزی واحدهای صنعتی در قبال مسائل جانمایی ابزارآلات و تجهیزات نیز در اخذ رتبه مهم است. ” پیمانکار حقیقی ” کسی ست که با دارا بودن الزامات و شرایط مورد نیاز گواهی صلاحیت پیمانکار را یا همان رتبه ی پیمانکاری را گرفته باشد . پیمانکار شخصی است حقیقی یا حقوقی که طبق مقررات و ضوابطی که در که در آیین نامه ثبت برند تجاری وجود دارد گواهی خود را دریافت میکند و به اصطلاح به کسب رتبه ی پیمانکار نائل می آید. در صورتی که شرکت برای مدت معین تشکیل گردیده و آن مدت منقضی شده باشد مگر این که مدت قبل از انقضا تمدید شده باشد. تمامی حقوق طراحی سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی پوپونیک است. در ورقه سهم حتما باید نکات مندرج در ماده 26 ل.ا.ق.ت قید گردد.