پرش به محتوا
خانه » ثبت شرکت سهامی خاص درموسسه ی ثبتی و حقوقی تکسفیر

ثبت شرکت سهامی خاص درموسسه ی ثبتی و حقوقی تکسفیر

  • از

این افراد ترجیه می دهند قبل از شروع کار خود اطلاعاتی در خصوص شرکت داری داشته باشند. البته خوب حق دارند چون بدون اطلاعات ممکن است دچار مشکلات حقوقی و مالیاتی شوند. ما قصد داریم به شما این آگاهی را بدهیم که اگر از مشاوره ثبتی معتبر در زمان راه اندازی شرکت خود کمک نگیرید، در ادامه حتما با مشکلاتی روبرو خواهید شد که قیمت آن ممکن است چندین برابر باشد.

  • اگر بخواهیم تشریفات شرکت سهامی خاص را نسبت به شرکت سهامی عام خلاصه کنیم باید بگوییم در مورد شرکت سهامی خاص، اولاَ تشریفات پذیره نویسی وجود ندارد، ثانیاَ ورقه تعهد وجود ندارد، ثالثاَ تشکیل مجمع عمومی موسس لازم نیست.
  • برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه بهاین صفحهمراجعه فرمایید.
  • از سوی دیگر باید 35 درصد از مقدار کل سرمایه شرکت سهامی خاص در یک حساب بانکی که به نام شرکت است بلوکه شود که البته این وجه پس از ثبت شرکت، قابل برداشت خواهد بود.
  • خلاصه مفاد اساسنامه باید ظرف مدت یکماه در روزنامه رسمی کشور و در یک روزنامه کثیرالانتشار درج و منتشر شود.لذا درج در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران آخرین اقدام جهت ثبت شرکت می باشد.

لطفا برای آشنایی بیشتر با شرایط همکاری با ما تماس بگیرید تا کامل از zero تا a hundred همکاران ما شما رو راهنمایی کنن و با فرآیند این کار آشناتون کنن. برای تغییرات شرکت و آماده سازی صورتجلسات تغییرات از اشخاص متخصص در این زمینه کمک بگیرید. اساسنامه باید دارای مواردی باشد که در ادامه به آن اشاره می‌ کنیم. از دیگر مزایای ثبت شرکت می‌ توانیم به تقسیم سرمایه به سهام اشاره کنیم. تعیین آغاز و پایان سال مالی شرکت و موعد تنظیم ترازنامه و حساب سود و زیان و تسلیم آن به بازرسان و مجمع عمومی سالانه. مقررات راجع به حد نصاب لازم جهت تشکیل مجامع عمومی و ترتیب اداره آن ها.

خدمات بعد از تاسیس شرکت

اما شما اگر قصد دارید ثبت شرکت داشته باشید که بتونید جذب سرمایه داشته باشید باید حتما مجوز بگیرید. من میخوام یه شرکت ثبت کنم اما شنیدم افرادی که کارمند رسمی هستند و مشغول به خدمت، نمی تونن مدیر عامل باشن و ثبت شرکت انجام بدن. لطفا در خصوص این مسئله اگر بتونید بهم توضیح بدین ممنون میشم. اگر شما از قوانین مالیاتی با خبر نیستید با مشاوره مالیاتی با افراد متخصص مثل همکاران ما می توانید بدون نگرانی کسب و کار خود را ادامه دهید. اگر برای برند خود اقدام نکنید افراد سودجو به راحتی با برند شما به نام خودشان شما را ناچار به تغییر نام تجاری شما خواهند کرد.

ثبت شرکت سهامی

عنوان تجاری و اسم مخصوصی که برای شرکت در نظر گرفته می شود یکی از بخش های مهم آن بوده و باید مورد بررسی قرار بگیرد. شرکت سهامی به شرکتی گفته می شود که سرمایه آن به صورت سهام تقسیم می شود و در واقع سطح مسئولیتی که برای صاحبان سهام ارزیابی می شود به مبلغ اسمی سهام محدود است نه بیشتر! شرکت سهامی در لیست شرکت های بازرگانی قرار دارد اما لزومی به موضوع بازرگانی برای آن وجود ندارد. ما افتخار داریم که خدمات با کیفیت را با بهترین خدمات به مراجعه کننده ها ارائه می دهیم. یکی از مهم ترین خدمات این است که شما به صورت غیر حضوری هم می توانید ثبت یک شرکت را انجام دهید.

نحوه دریافت وام هفت میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۰

همچنین حق رأی در شرکت سهامی ‌بر اساس میزان سهام و در شرکت مسئولیت محدود بر اساس میزان سرمایه شرکا‌ است. در سامانه ثبت شرکت نیاز است که فرم ها و اطلاعات درخواستی مربوطه تکمیل ثبت شرکت شود. از سوی دیگر راهنمای انجام فرایند پذیرش درخواست برای انواع ثبت شرکت ارزیابی می شود. شرکت ها و موسسات غیر تجاری در سامانه اینترنتی نیز به صورت اصولی قابل دسترسی هستند.

پس از بررسی اصل مدارک و تایید آنها پیش نویس آگهی تاسیس، تنظیم و تحویل متقاضی می شود (در این مرحله متقاضی موظف به پرداخت هزینه هایی من جمله هزینه ثبت و هزینه روزنامه رسمی است). هر سیلاب از نام شرکت به طور مستقل دارای معنا باشد و این موضوع در لغت نامه دهخدا به صورت مستند موجود باشد. مبلغ سرمایه شرکت (کل سرمایه نقد و غیر نقد آن به صورت مجزا)، تعهدات سهام آن (بی نام یا با نام) و مبلغ اسمی شرکت مشخص شود.

ی) در شرکت سهامی خاص، مسئولیت هر یک از صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آن ها است. تمام سرمایه آن باید به وسیله موسسین تاسیس گردد (ماده 4 سامانه ثبت شرکت ل.ا.ق.ت). پس از ثبت شرکت سهامی خاص باید برای تعیین حوزه مالیاتی، اخذ کد اقتصادی و پلمب دفاتر تجاری اقدام کرد.

uncategorized