پرش به محتوا
خانه » ثبت شرکت سهامی خاص با 6 گام ساده + مراحل کامل، هزینه و مدارک

ثبت شرکت سهامی خاص با 6 گام ساده + مراحل کامل، هزینه و مدارک

  • از

شرکت های خدماتی هم قادرند در قالب شرکت های سهامی خاص یا شرکت هایی با مسئولیت محدود ثبت شوند. اما به طور کلی باید کمترین اعضای لازم را داشته باشند و سرمایه شرکت را تامین کرده باشند. شما برای ثبت شرکت نیاز به شریک ترک ندارید و این موضوع یکی از بهترین مزایای ثبت شرکت در ترکیه محسوب می شود وقتی این روش را انتخاب کنید شرایط برای دریافت اقامت در این کشور برای شما آسانتر می شود. به طور کلی سفر به 10 ها کشور دنیا بدون داشتن ویزا برای شما آسانتر می شود. از سوی دیگر هزینه برای اجاره شرکت و خانه در ترکیه به نسبت تهران بسیار ارزانتر است و هزینه نگهداری شرکت نیز مناسب تر است.

به شما تبریک می‌گوییم اما خیلی مهم است که مسیرتان را طوری طراحی و طی کنید که در پایان کسی به شما تسلیت نگوید! چون انگیزه و اراده امروز شما لایق چندین و چند تبریک دیگر در ادامه مسیر است و شما نباید خودتان را از پیروزی‌ها و تبریک‌ها و موفقیت‌های آتی محروم کنید. ثبت هر نوع شرکت با توجه به شرایط و نوع شرکت متفاوت و متغیر است. حداقل سرمایه یکصد هزار تومان است، که باید 35 درصد آن را بعد از تایید نام باید به حساب شرکت واریز کنید. شرکت مسئولیت محدود (که رایجترین نوع شرکت در ایران می باشد).

برآوردها تا ۱۴۱۵ نشان داد جمعیت ایران ۹۵ میلیونی می‌شود

تنظیم یک موضوع فعالیت بر اساس هدف از ثبت شرکت و اینده ای که برای شرکت در نظر گرفته شده است . مسئولیت شرکا در شرکت با مسئولیت محدود، محدود به سرمایه آنان می باشد و در برابر قروض و تعهدات شرکت مسئولیتی زاید بر آنچه پرداخته اند ندارند. _ در قانون تجارت، برای میزان سرمایه شرکت بامسئولت محدود هیچ مبلغی تعیین نشده است. ارائه مجوز ثبت برای شرکت ثبت شرکت در تهران های سهامی عام و شرکت های سهامی خاص بر حسب موضوع ممکن است نیاز به ارائه مجوز داشته باشند. اولین اقدام قبل از ایجاد و ثبت شرکت ، شناخت انواع ثبتی شرکت است، کسب اطلاعاتی در این زمینه از این جهت که با شناخت ویژگی های شرکت ها بتوانید شرکتی انتخاب نمایید که هم سو با اهداف و برنامه های آتی و فعالیت اقتصادی شما باشد بسیار حائز اهمیت است.

  • در پروسه ثبت شرکت در مناطق آزاد شرایط برای انجام معاملات ارزی آسان می شود و به طور کلی سبب می شود که فعالیت از حقوق گمرکی نیز برای واردات مواد اولیه نیز صورت بگیرد.
  • زمانی که مقررات ثبت شرکت به درستی رعایت شود یک سری نتایج جالب دیده می شود مثلاً شرکت به عنوان یک برن قانونی شناخته می شود.
  • 2) تهیه لیست اسامی و مشخصات و نشانی اعضا هیات مدیره و بازرس یا بازرسان.
  • باید تعیین کنید که شرکت در چه حوزه ای فعالیت می کند و مجوزهای لازم در آن حوزه را تهیه کنید.
  • حداقل سرمایه اولیه ، مبلغ پنج میلیون ریال است که سرمایه شرکت توسط موسسین و عموم مردم تامین می شود .

روزنامه کثیرالانتشاری جهت انتشار آگهی های قانونی اعلام و در اساسنامه درج گردد . مطابق ماده 111 افرادی که دارای حکم قطعی هستند و دارای جرایمی مانند اختلاس، سرقت، کلاهبرداری باشند نمی توانند به عنوان اعضا هیئت مدیره باشند. شِراکتهای ثبت نشده بر اساس قانون امکان حضور در مناقصات و مزایدات را نخواهند داشت. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمايید. باثبت برند تجاریمالیات یا عوارضی به شرکت تعلق نمی گیرد، اما با ثبت‌شرکت، مشمول مالیات و عوارض خواهید شد. دارا بودن کارت بازرگانی به تنهایی منجر به وضع مالیات نمی گردد بلکه درآمد مشمول مالیات مشخص می کند مالیات قابل پرداخت چه مقداری است.

ارائه دادن قیم نامه بدین صورت که اعضایی وجود داشته باشد که دارای اهلیت نباشد . توجه-طبق ماده ۴۸ قانون مالیاتهای مستقیم مراجعه به دارائی ثبت شرکت جهت پرداخت دودر هزار سرمایه اولیه شرکت بابت حق تمبر الزامی است. طبق قانون سهامداران به میزان سهام خود از سود شرکت بهره مند خواهد شد.

ضوابط ثبت شرکت در مناطق آزاد

تمام سرمایه شرکت سهامی خاص را باید خود موسسان تامین کنند که ممکن است به صورت نقدی یا غیر نقدی باشد. نکات قابل توجه در قوانین ثبت کردن شرکت های سهامی زیاد است و آشنایی کامل با این قوانین تنها راهی است که می توانید بدون مشکل، شرکت خود را به ثبت برسانید. در این مرحله با حساس ترین قسمت شروع کار یک شرکت روبه رو می شوید. شما در این زمان باید شریک های کاری خود در شرکت را انتخاب کنید که یعنی در آینده هر زمان شرکت با چالشی روبه رو شود، شما این افراد را در کنار خود خواهید داشت.

مدارک ثبت شرکت

مدارک دارای امضای هیات مدیره به همراه سایر مدارک پرونده ثبت شرکت به اداره ثبت شرکتها تحویل داده می شود. ۳۵% از مبلغ مندرج در بند ۳ مذکور باید به صورت نقدی توسط موسسین تامین و در حسابی تحت عنوان ” شرکت سهامی عام در شرف تاسیس ” نزد یکی از بانک ها سپرده شود . در شرکت سهامی خاص ، مسئولیت سهامداران به میزان مبلغ اسمی سهام هر سهامدار است . اولین مرحله ثبت شرکت ، عقد قرارداد با موسسه ثبت میباشد که در ثبت کریمخان میتوانید به صورت آنلاین ، غیر حضوری و یا تماس تلفنی قرارداد را ثبت کنید . را به نحو کاملاً صحیح انجام داده باشید، شرکت شما به ثبت میرسد و پس از آن باید به اداره مراجعه و مدارک خود را تحویل بگیرید. بنابراین با امضاء اساسنامه شرکت، تعهد تمامی سهام و پرداخت مبالغ نقدی لازم، انتخاب مدیران و بازرسان شرکت و قبول سمت توسط آن‌ها، شرکت سهامی خاص تشکیل شده محسوب می‌شود.

دیدگاه ها لغو پاسخ

ارائه صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت تضامنی به امضا کلیه شرکا. معرفی نامه‌های مربوط به نمایندگان حقیقی حاضر در مجمع از طرف موسسین حقوقی به همراه کپی شناسنامه و کارت ملی هر یک. طرق فعالیت در شرکت های تعاونی تولید و توزیع همکاری و تشریک مساعی است و به طریق دیگر نمی توانند فعالیت نمایند.

misc