پرش به محتوا
خانه » ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکتها

ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکتها

  • از

باید توجه داشت که جمع سهام اشخاص نباید از جمع سهام شرکت تجاوز نماید. در انتها کلید «ثبت سهام/سرمایه شخص» را کلیک نموده تا اطلاعات در ذیل آن نشان داده شود. در این مرحله به صورت خودکار اطلاعات وارد شده ذخیره می این موضوع سبب آن نمی شود که شما نتوانید اطلاعات خود را تصحیح نمایید. که به عنوان مثال می تواند مجمع عمومی سالیانه، مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده و غیره باشد تعیین می شود. توجه داشته باشید که نوع صورتجلسه بر اساس نوع شرکت متفاوت است بنابراین اگر شرکت سهامی خاص باشد نوع صورتجلسات آن با صورتجلسات شرکت با مسئولیت محدود متفاوت خواهد بود. آنچه در نوع صورتجلسه مشاهده می نمایید صورتجلساتی است که با توجه به نوع شرکت می توانید انتخاب کنید.

شما باید طبق ابلاغیه‌ای که برایتان ارسال می‌شود نسبت به رفع نقص مدارک خود اقدام کنید. چنانچه این مدارک را تکمیل کرده‌اید، تیک تأیید مدارک مورد نیاز را زده و پذیرش نهایی را بزنید. این مرحله نیز مانند ۲ مرحله‌ی قبل است و در آن نوشته شده است که اگر اطلاعات و مدارکتان کامل باشد و قابلیت صدور آگهی داشته باشد، منجر به آگهی خواهد شد.

  • لازم به ذکر است پس از ارسال مدارک از طریق پست باید به سامانه مراجعه نمایید و شماره بارکد پستی و تاریخ تحویل مدارک به پست را در قسمت مربوطه وارد نمایید ، در غیر اینصورت پرونده شما در واحد ثبتی موردبررسی قرار نخواهد گرفت.
  • در این حالت برای شما ابلاغ رفع نقص ارسال شده و باید نقص صورتجلسه را رفع نمایید.
  • قوانین و مقررات ارسال دیدگاه در زومیت را مطالعه کرده و آن‌ها را می‌پذیرم.
  • آیا امکان ثبت شرکت با دفتر کار مجازی هم وجود دارد؟ یعنی از خدماتی که برخی سایت ها برای ارائه فضای کار ارائه میکنن استفاده کنیم بدون اینکه خودمون در دفتر حضور داشته باشیم.

دو نسخه آگهی به امضای رئیس اداره رسیده و یک نسخه از تمامی مدارک در پرونده شرکت،ضبط و نسخه دوم جهت نگهداری در شرکت به متقاضی داده می شود و این سند “سند ثبت شرکت” است. در شرکت تضامنی حداقل شرکا 2 نفر است ،برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد،حداقل هیات مدیره یا مدیران یک نفر یا بیشتر و مسئولیت شرکا نامحدود است و هر شریک مسئولیت کامل دارد. پس از تایید نام و افتتاح حساب جاری به نام شرکت سهامی خاص. سوالم اینه که شرکت‌های ثبت شده‌ای هستن که فعال نباشن و بشه کد ثبت اونارو خرید و مشخصات شرکت رو تغییر داد؟ مثلا کد ثبت شرکتی رو خرید که چند سال سابقه‌ی فعالیت داشته ولی الان شرکت فعال نیست. من میخواستم شرکت حمل و نقل درون شهری با مسئولیت محدود ثبت کنم آیا برای این کار باید مجوز بگیرم یا خیر ممنون میشم پاسخ بدین . اشخاصی که در نظر دارند سهام شرکت خود را در آینده به صورت خصوصی یا عمومی عرضه کنند یا تعداد شرکای زیادی مالک شرکت هستند، بیشتر متقاضی سهامی خاص هستند.

در مرحله‌ی اول که عنوان آن «اطلاعات متقاضی» است، باید مشخصات خودتان را وارد کنید و سپس وارد گام بعدی شوید. اگر در راه‌اندازی کسب‌و‌کار خودتان و تأسیس شرکت جدی هستید، باید یک شریک تجاری خوب پیدا کنید و سپس از طریق تکمیل پرسشنامه‌ی الکترونیکی اقدام به ثبت شرکت کنید. با تکمیل اطلاعات مورد نیاز و دریافت تاییدیه پذیرش لازم است تا نسخه های اصلی تمامی صورتجلسات و تمامی موارد ضمیمه شده به آن را از طریق باجه های پست به صورت سفارشی برای آدرس مورد تایید در تاییدیه پذیرش ارسال نمایید . با ورود به صفحه ی روزنامه، «روز شروع سال مالی»و «ماه شروع سال مالی» را در کادر مربوطه پر کنید.همچنین در این صفحه اطلاعات روزنامه ی شرکت با انتخاب از فهرست روزنامه ی شرکت مشخص می گردد. در این صفحه ابتدا نوع فعالیت بالاتر انتخاب می شود ، این بخش دسته بندی فعالیت ها را به شما نشان می دهد. قابل توجه کلیه متقاضیان ثبت صورتجلسات و درخواست های تاسیس در زمان ورود اطلاعات …

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص:

در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید سوال خود را در پایین همین صفحه و در بخش نظرات کاربران ارسال نمایید تا در سریعترین زمان همکاران ما پاسخگوی شما باشند. ثبت انواع شرکت ، ثبت برند و طرح صنعتی ، اخذ کارت بازرگانی ، ثبت جوینت ونچر و چندین خدمت دیگه توسط آرمانی ارائه میشه. حداقل شرکا در شرکت سهامی خاص three ثبت برند تجاری نفر است.حداقل سرمایه صد هزار تومان و حداقل هیات مدیره یا مدیران 3 نفر و مسئولیت شرکا به میزان مبلغ اسمی سهام هر شریک می باشد.

این مرحله همانند مرحله‌ی قبلی با کلیک بر روی گزینه «دریافت متن شرکت‌نامه» آن متن در کادر پایین نمایش داده می‌شود که می توان آن را تغییر داد . چنانچه محلی برای کسب و کارتان اجاره‌ یا خرید نکرده‌اید، نگران نباشید. آدرس مندرج می تواند آدرس محل سکونت خود یا یکی از شرکا باشد. با الکترونیکی شدن پروسه ثبت یک شرکت در حال حاضر، دیگر این کار دشواری گذشته را ندارد و می توانید کار ثبت را بدون کمک موسسات ثبت شرکت انجام دهید. گروه دوم به اشخاصی تعلق دارد که قصد دارند با ارائه‌ی یک ایده‌ی جدید یا تولید محصول به مرتفع ساختن مسائل دیگران پرداخته یا از طریق ایجاد سایت اینترنتی، درآمد کسب می‌کنند.

آموزش ثبت شرکت

جواب ثبت شرکت طی ۱۵ روز صادر می گردد و شرکت با نامی که انتخاب کرده است می تواند فعالیت حرفه ای خود را در این زمینه انجام دهد، لازم به ذکر است مدت فعالیت قانونی این گونه شرکت ها ۳ سال است و دوباره بایستی برای تمدید آن اقدام شود. سپس با مراجعه به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری پیش آگهی تحویل گرفته میشود . سپس به سامانه روزنامه رسمی / و پیش آگهی روزنامه رسمی در سایت ثبت میگردد .همانطور که مشاهده میکنید بجر دو مرحله مراجعه به اداره پست و مراجعه به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری کلیه کارهای ثبت شرکت بصورت آنلاین صورت میگیرد . در چنین شرایطی یعنی اداره‌ی ثبت شرکت‌ها با درخواست شما موافقت کرده است و شما باید برای صدور آگهی اقدام کنید.

گواهینامه های بین المللی اخذ شده

و برخی دیگر از این سازمان ها بدون اخذ مجوز از وزارت علوم مشغول به فعالیت خود هستند. ۵- همزمان با پروسه ثبت نام و تعیین نام شرکت اعضا اقدام به اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس +۱۰ مینمایند . این پروسه حدود ۷ روز کاری زمان میبرد .همزمان با این مرحله در صورت ثبت شرکت سهامی خاص میبایست نسبت به اخذ نامه بانک بمنظور واریز ۳۵ درصد (۳۵%) سرمایه نقدی شرکت اقدام گردد . ۱-ابتدا تصمیم گیری میگردد که چه نوع شرکتی را شرکا میخواهند ثبت نمایند .

پیگیری ثبت شرکت

این شرکت با در هم آمیختن سهم الشرکه ی نقدی و غیرنقدی افراد حقیقی و حقوقی به وجود می آید و هر شخص به طور جداگانه مالک سرمایه ی خود می باشد. شرکت به اجتماع دو یا چند شخص حقیقی یا حقوقی برای انجام عملیات تجاری و کسب سود ثبت تغییرات را می گویند. شرکت ها به 2 دسته شرکت های تجاری و شرکت های مدنی تقسیم بندی می شوند. آریان زمین پیشرو افتخار دارد با بهره مندی از کارشناسان خبره و تیم حرفه ای و با دانش، کارنامه ای درخشان و شایسته از خود به جای بگذارد.

هرگونه بی‌احترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع است. لطفا پرسش‌های نامرتبط با هر پست را در سایت جواب ۲۴ مطرح کنید. زومیت تابع قوانین کشور است، لطفا هنگام مطرح كردن دیدگاه خود، به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر خلاف قانون جداْ خودداری کنید. 4-اگر شرکت دارای ثبت شرکت در تهران تاریخ انقضا ( تاریخ شروع فعالیت و پایان آن برای مدت محدود ) دارد قید شود . در هر صورت اگر به دلایلی صورتجلسه شما مورد تایید قرار نگیرد ، با ارسال دلیل از شما خواسته می شود تا رفع نقص نمایید . از طریق سامانه ی فوق به راحتی قابل دسترس است و می توان پیگیری های لازم را جهت چگونگی پیشرفت پرونده حقوقی خود انجام داد .

در صورتی که افراد دیگری به این اعضاء اضافه شوند، به سمت های دیگر منصوب می گردند. در زمان ثبت درخواست خود کارشناسان تکمیل مدارک این فرم را در اختیار شما قرار داده و برای تکمیل آن شما را راهنمایی می کنند. در این نوع شرکت سرمایه به سهام های مشخص تقسیم نمی شود اما افراد به سرمایه ای که برای شرکت گذاشته اند، در برابر تعهدات و نیز بدهی های شرکت مسئول هستند. در این بخش سمت ها مشخص می شوند و افرادی که قراره اسمشون جز شرکت باشه باید در این بخش وارد شوند.