پرش به محتوا
خانه » ثبت شرکت ، موسسه ثبت انواع شرکتها در تهران

ثبت شرکت ، موسسه ثبت انواع شرکتها در تهران

  • از

بنابراین بهتر است از افراد قابل اعتماد برای راه اندازی کسب و کار خود استفاده کنید. هزینه ثبت شرکت در تهران معمولا شامل دو بخش هزینه های واریزی به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران و بخش دیگر هزینه هزینه وکیل ثبت شرکت می باشد . در تهران با توجه به مرکزیت این شهر در ایران تنوع فعالیت و بالتبع آن موضوع شرکت بیشتر است. در تعیین موضوع شرکت باید دقت کرد که ثبت شرکت با برخی از موضوعات منوط به اخذ مجوز می باشد که اخذ این مجوزات هم بعضاً کار ساده ای نبوده و برای کوتاه کردن مدت زمان ثبت شرکت بهتر است از فرایند اخذ مجوز اجتناب شود. جهت ثبت شرکت سهامی خاص نیز شرکاء باید در شرف تاسیس، حداقل 35% از سرمایه شرکت را در حساب بانکی بنام شرکت، سپرده گذاری نمایند و پس از آنکه شرکت به ثبت رسید می توانند با ارائه مدارک شرکت ثبت شده و همچنین ارائه روزنامه رسمی ثبت تاسیس شرکت، مبلغ فوق را از بانک استرداد نمایند. متقاضیان ثبت شرکت های سهامی در تهران بایستی در جریان باشند که برای ثبت رسمی این شرکت ها ارائه اظهارنامه همراه با شرکتنامه و اساسنامه مورد تایید کلیه موسسان شرکت امری الزامی است.

  • میبایست دارای مجوز ثبت شده اند، به خدمات و فعالیت یک شرکت در حال تأسیس در.
  • گام چهارم، پس از انتخاب نوع شرکت، هویت بخشیدن به آن با انتخاب نام است.
  • اما قابلیت القاح کیفیت و با کیفیت را ارائه می دهند تا از خدمات ارائه می دهند.
  • اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران و یازده مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری زیرمجموعه آن ، وظیفه ثبت شرکت ها و تغییرات شرکت ها را در این استان به عهده دارد.
  • آیا بعد از اقدامات ثبت شرکت در تهران به دنبالثبت برند در تهرانمی باشید هم اکنون می توانید جهت راهنمایی بیشتر به مقاله آن مراجعه نمایید.

مشاوران حقوقی ما با بهترین رزومه و حرفه‌ای‌ترین فعالیت‌ها در خدمت شما هستند تا مشاوره‌ حقوقی و ثبتی در این زمینه ارائه دهند. با این تفاوت که برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود، مدارک افتتاح حساب نباید به اداره ثبت شرکت ها ارسال شوند. برای مثال حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص یک میلیون ریال است. شرکت های سهامی به دو قسمت سهامی خاص و عام تقسیم می شوند که در این شرکت ها سرمایه به سهم تقسیم شده است و پیش از ثبت شرکت باید سرمایه تعهدی ، 35 درصد به حسابی به اسم شرکت در شرف تاسیس واریز گردد .

اهداف روسیه از برگزاری نشست مسکو درباره افغانستان

این شرکت‌ها بر پایه ایده و داده‌های علمی شکل می‌گیرند و هدف آن‌ها تولید داده‌های علمی، اختراع، محصولات فناورانه و … است که عموما توسط دانشگاه‌ها و موسسات علمی برای رشد و توسعه آن مرکز تاسیس می‌شوند. با این تعریف، در صورتی که شرکت منحل شود و دارایی شرکت برای پرداخت بدهی‌های آن کافی نباشد، هر یک از شرکا از اموال شخصی خود، مسئول جبران بدهی‌های شرکت هستند. در قسمت راهنمای ثبتی میتوانید قوانین و آموزش های ثبت شرکت و موسسات ، تغییرات و ثبت برند و علائم تجاری و دیگر موارد ثبتی را بیابید. حداقل سرمایه و تعداد سهامداران در شرکت های سهامی خاص یک میلیون ریال و سه نفر سهامدار و عضو هیئت مدیره می باشد اما در شرکت های سهامی عام پنج میلیون ریال و حداقل پنج نفر عضو می باشد .

سمفونی ناموزون اسکوچیچ و طارمی

به منظور انجام هر چی سریع تر خدمات حقوقی منجمله ثبت شرکت و غیره ما از همان ابتدا با تعداد بسیار زیادی وکیل پایه دادگستری در شهر تهران و … عقد قرار داد نموده ایم. همچنین در شرکت با مسئولیت محدود الزامی به حضور بازرس وجود ندارد مگر آنکه تعداد شرکاء شرکت بیش تر از 12 نفر باشد که در چنین حالتی حضور هیئت نظارت الزامی است. شرکت مسئولیت محدود یکی دیگر از شرکت‌های تجاری است که در جهت امور تجاری تشکیل می‌شود و شرکای سهامدار به نسبت سهامی که در شرکت دارند در بدهی‌های شرکت مسئول هستند و در امور جاری شرکت می‌توانند دخالت داشته باشند. یکی دیگر از مزیت ها این است که شرکت شما قانونی خواهد بود و بسیاری از شرکت ها و اشخاص به دلیل قانونی بودن شرکت و اعتماد به آن وارد قرارداد های حقوقی و تجاری با شرکت شما خواهند شد.

برخــی افتخارات موسسه تهــران ثبت

این ابزار در قدم اول نیازمند داشتن رسمیت و هویت قانونی‌ست که از طریق ثبت شرکت‌ها امکان‌پذیر است. ثبت‌یار این ابزار را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهد. در کنار اداره ثبت شرکت‌ها و انجام فرآیند ثبتی توسط آن، روش دیگری به تازگی در شهرهای بزرگ تهران، اصفهان، ثبت شرکت شیراز، مشهد و تبریز برای ثبت شرکت راه‌اندازی شده است. این روش در قالب پنجره واحد فیزیکی کسب‌وکار، تمامی خدمات ثبت شرکت را به صورت یک‌جا ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات می‌توان به دریافت کد اقتصادی، کد کارگاهی، کارت بازرگانی، پلمپ دفاتر و … اشاره کرد.