پرش به محتوا
خانه » تنظیم صورتجلسه شرکت ها

تنظیم صورتجلسه شرکت ها

  • از

در صورتجلسه باید مکان و زمان و تاریخ دقیق جلسه ذکر شود. با ارسال عدد 1 به شماره ۰۲۱۲۲۲۲۴۸۴۸ از مشاوره رایگان بهره مند شوید. سپس برای رفتن به گام بعدی گزینه پذیرش موقت را زده تا اطلاعات ذخیره شود . 4- کلیه اقدامات پذیرش صورتجلسات ازطریق سامانه اینترنتی به آدرس صورت می گیرد.

  • چنانچه سمت شخص در جلسه ” نماینده سهام دار ” یا ” وکیل سهام دار ” باشد در این صفحه وارد می شود.
  • نصاب جلسه نیز معلوم می کند که جلسه با حضور کلیه اعضاء تشکیل شده یا اکثریت اعضاء حضور داشته اند که در این حالت نیز باید گزینه مورد نظر مشخص گردد.
  • در این جلسه ها رای گیری با اکثریت اعضا به تصویب می رسد در تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی به صورت فوق العاده اعضای هیات مدیره، بازرسان، روزنامه کثیرالانتشار و صورتهای مالی شرکت قابل تایید و تصویب است.
  • بدیهی است در صورت بروز اختلاف و طرح موضوع در اداره کار محل تشخیص رابطه کارگری و کارفرمائی و احراز شمول قانون کار بر این رابطه با هیأتهای تشخیص و حل اختلاف مستقر در واحد کار و امور اجتماعی خواهد بود.

شما در صورت وجود هر گونه ابهام و سوال در زمینه ثبتی می‌توانید با مشاورین خبره ما در این زمینه تماس بگیرید تا گام به گام در ثبت تغییرات شرکت، شما همراه شما باشند. در این مقاله مطالبی در مورد مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ارائه شده است مقاله را بخوانید. چنانچه پس از ثبت شرکت شما به دلایل مختلفی قصد ایجاد تغییرات را داشتید باید با مراجعه به سازمان اداره امور ثبت شرکت ها مسئولین مربوطه را در جریان این تغییرات قرار دهید. ثبت تغییرات با دلایل متفاوتی می تواند همراه باشد. در این قسمت تصمیماتی که منجر به تغییر در شرکت شما می شود را وارد می نمایید این تصمیمات با توجه مجمع انتخابی شما متغییر می باشد. توجه داشته باشید میتوانید چند تصمیم را در یک مجمع وارد نمایید.

نکات مذکور در صورتجلسه

قابل ذکر است مجمع عمومی فوق العاده می تواند تغییراتی که قانون برایشان مجاز نموده را انجام دهند در غیر اینصورت امکان پذیر نیست مثلا مجمع عمومی فوق العاده نمی تواند تابعیت شرکت را تغییر دهد. ماده نهم قانون تجارت، تغییر مدیر ثبت شرکت در تهران عامل یا مدیران را هم به مواردی که باید برای آن ثبت تغییرات شرکت انجام شود. گاهی تغییراتی در چارچوب اولیه شرکت باعث می شود شرکت سرپا بماند یا رشد بیشتری داشته باشد. برخی از تغییرات به وجود آمده لازم است که ثبت شوند.

در این مرحله بسته به نوع شرکت نوع شخصیت حقوقی را مشخص کنید. ( شرکت سهامی عام،شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود شرکت های مختلف و تعاونی از انواع شرکت های تجاری محسوب می‌شوند). مدت انتخاب آن ها همان است که در اساسنامه قید شده است و حداکثر به مدت 2 سال می باشد لیکن در صورتی که مجمع عمومی لازم بداند می تواند آن ها را برای 2 سال دیگر انتخاب نماید. در صورتیکه موضوع مورد نیاز برای اعمال تغییرات نیازمند ارائه مستندات دیگری باشد باید به همراه مدارک فوق الذکر به اداره ثبت شرکت ها ارائه شود. با توجه به نوع تصمیمی که می خواهید بگیرید باید مدارک متناسب با آن را نیز تکمیل نمایید ، در اینجا به طور کلی مدارک مورد نیاز جهت تنظیم صورتجلسات تغییرات شرکت ها را عنوان می کنیم .

ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج

نگارش تصمیمات اتخاذ شده در خصوص تغییر ماده یا موادی از اساسنامه شرکت و یا مواردی که در صلاحیت مجمع فوق می باشد با ذکر جزئیات مربوط به آن. ارزان ثبت تنظیم صورتجلسات شرکت را سریع و آسان برای متقاضیان محترم به انجام می رساند. به صورت کلی تمامی تصمیماتی که در شرکت ها انجام می شود و در ادامه با تاثیر بر اساسنامه شرکت به تصویب می رسند را باید در صورتجلسه شرکت ها جای داد. بنابه ان باید اقدامات لازم را انجام داده و جلسات شرکت را تشکیل داد.

پس از اتمام تاریخ هیئت مدیره تمدید اعضا و تمدید مدیران ، هر دو باید درج گردد. در صورت عدم تائید نام ها می توانید اسامی جدید را وارد نمایید. صورتجلسات مربوط به یک شرکت را می توانید در داخل یک پوشه ارسال نمایید. در صورتی که شخصی وکیل شخص دیگری نباشد نیاز به ورود اطلاعات در این گام وجود ندارد. اعضای هیئت مدیره را در قسمت حق امضا مشخص ننمایید و فقط دارندگان حق امضا را اعلام نمایید.