پرش به محتوا
خانه » ایده برای اسم شرکت سه سیلابی؛ چگونه یک اسم سه سیلابی انتخاب کنیم؟

ایده برای اسم شرکت سه سیلابی؛ چگونه یک اسم سه سیلابی انتخاب کنیم؟

  • از

از مواردی که در ابتدای امور برای ثبت شرکت ها مهم تلقی می شود و از بارز ترین بخش های ثبتی به حساب می آید انتخاب بهترین نام برای شرکت است. اسامی انتخابی شما صرفا باید دارای فارسی و دارای ریشه فارسی باشد. اسامی قابل ثبت صرفاً باید فارسی و دارای ریشه در لغتنامه های معتبر باشد.

برای ثبت شرکت خدماتی فضای سبز می توانید درخواست هر نوع شرکتی را از نظر حقوقی داشته باشید. ثبت این شرکت هم از جمله شرکت های خدماتی محسوب می شود که باید برای این فعالیت مجوز از سوی وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی داشته باشید. لازم است بدانید که کلمه تکثیر به تنهایی را می توانید بدون اخذ مجوز به ثبت برسانید. پس از این که شرکت تان را به ثبت رساندید باید محل مناسبی برای فعالیت شرکت، اجاره کنید.

بامسئوليت محدود, شرکت حمل و نقل بین المللی ره انجام, RAH ANJAM INT’L TRANSPORT Co, , #### … هر روز هزاران مورد شرکت شركت های خدماتی در بانک اطلاعات آفتاب ثبت می شود برای مشاهده به روزترین اطلاعات شرکت‌ها شركت های خدماتی اینجا کلیک کنید یا جهت ثبت … هنگامی که در یک نام پیشنهادی،ترکیبی از دو واژه فارسی،تداعی کننده یک واژه بیگانه باشد،امکان ثبت آن وجود ندارد. برای انتخاب نام شرکت،از عنوان های شعرا،دانشمندان و کاشفان در عصر حاضر استفاده نشود. تنها در صورتی امکان استفاده از کلمات متعلق به نهاد های دولتی و نیرو های مسلح وجود دارد که مجوز های لازم از مقام های صلاحیت دار این نهاد ها و نیرو ها دریافت شده باشد. توجه داشته باشید امکان استفاده از اسامی 12 امام شیعیان و القاب آن ها و هم چنین نام های متبرکه بدون دریافت مجوز از مسئولین مربوطه وجود ندارد.

  • حتی به این فکر کنید که ممکن است برند شما خدماتی به خارج از کشور نیز ارائه دهد.
  • این مدت برای شرکت های سهامی عام ” شش ماه از تاریخ تشکیل مجمع عمومی موسس ” می باشد.
  • ممکن است در حال حاضر محدوده‌ی فعالیت برند شما یک شهر یا منطقه باشد اما ممکن است در سال‌های آینده سراغ بازارهای جهانی و منطقه‌ای بروید.
  • در این گام به‌سادگی و باخیال راحت می‌توانید اسم برند و محصول خود را در سایت مرکز مالکیت فکری ثبت کنید.
  • پس از بررسی دقیق، نام جدید انتخاب شده، در صورت جلسه علنی منعکس می شود، در دفاتر تعیین نام نیز وارد شده و در این مرحله برای صدور آگهی به مسئول مربوطه انتقال می یابد.

لذا به طور مثال اگر شرکت خدماتی شهرک های صنعتی مشهد ثبت شده باشد امگان تأیید نام و ثبت شرکت شهرک های صنعتی سبزوار و یا سایر شهرستانها و یا استانها به موجب قانون امکان پذیر است. چنان چه نام شخصیت حقوقی به صورت مقید ثبت شده باشد، امکان انتخاب نام جدید مشتق از آن به صورت مطلق برای شخصیت حقوقی دیگر وجود ندارد. به طور مثال اگر نام شرکت تجارت بامداد البرز ثبت شده در بانک اطلاعاتی وجود داشته باشد، دیگر نام بامداد به تنهایی به متقاضی دیگر داده نمیشود هرچند که نام مذکور به تنهایی ثبت نشده باشد. البته این موضوع با برخی از اصول کلی حقوقی متفاوت می باشد که جا دارد نسبت به آن آسیب شناسی گردد و رویه اداره تعیین نام در تأیید نام در این خصوص اصلاح گردد. همچنین بر طبق ماده ۵۸۷ قانون تجارت، حمایت از اسم تجاری موکول به این است که اسم مزبور قبلا به ثبت رسیده باشد.

نمونه اسم شرکت چهار سیلابی

مفاصا حساب مالیاتی، مفاصا حساب تامین اجتماعی و نیز جواز کسب از جمله مدارکی است که باید داشته باشید. شرکت های خدماتی می توانند بسته به شرایط یک یا چند نوع خدمات ارائه دهند. 9) رئیس اداه ثبت، پرونده شما را بررسی کرده و امضاء می کند.

اسم شرکت خدماتی

نرخ نامه تمامی شرکت های نظافتی در ایران طبق نرخ نامه مصوب اتحادیه مربوطه در هر شهر مشخص می شود. از طریق این وب سایت می توانید شرکت های نظافتی واقع در شهر خود را بیابید. چشم انداز ما تبدیل شدن به بزرگترین موسسه ثبتی در کشور است و ماموریت ما ارائه خدمات تخصصی با بهترین کیفیت است. نام موفق نامی است که ذهن شنونده را به شکل مثبتی درگیر خود کند و به اندازه مناسب خلاقانه باشد.

پس از این که تاییدیه ی وزارت بهداشت را دریافت نمودید، اساسنامه و موضوع شرکت باید توسط وزارت تعاون تایید شود. اگر متقاضی در این زمان نتواند تاییدیه ی وزارت تعاون را بگیرد، تاییدیه ی اصولی وزارت بهداشت منقضی می گردد. بنابراین تمامی مواردی که باید برای به ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت رعایت شود در این جا هم ضروری است. به عنوان مثال تعداد 7 نفر عضو برای به ثبت رساندن این نوع شرکت ضروری است. از این تعداد نیمی از ان ها به اضافه ی یک نفر باید در رشته پزشکی تحصیل کرده باشد. همان طور که می دانید شرکت های مختلف را می توان در قالب های متفاوتی انجام داد.

و باید اسم شرکتخود را به شکلی پشنهاد دهد تمایز آشکار و مشخصی با اسم شرکت قبلی داشته باشد مثلاً اگرشرکتی با نام “ابتکار پویا” ثبت شده باشد نه تنها نمی‌توان شرکت جدیدی با همین نام ثبت کرد، بلکه ثبت شرکتی با نام “پویا ابتکار” هم مجاز نیست. همچنین تمایز اسم شرکتها باید در کلمات خاص باشند و افزودن کلماتی مثل نوین ، گستر ، تک و امثال اینها به اسم شرکت نمی‌تواند وجه تمایز اسم یک شرکت از سایر شرکتها باشد. مثلاً اگر شرکتی با نام “ابتکار پویا” ثبت شده باشد، ثبت شرکتی با نام”نوین ابتکار پویا” یا “ابتکارگستر پویا” مجاز نخواهد بود. برای به حداقل رساندن اینگونه مشابهت ها اسم شرکت باید حداقل شامل سه کلمه خاص ( غیر عام ) باشد که ترکیب مشابه آن در اسم سایر شرکتهای ثبت شده وجود نداشته باشد. برای نام شرکت اسامی باید طبق الویت شما باشد و شما حداقل 5 الویت به ترتیب اسامی که انتخاب کردید به کارشناسان مجرب ما اعلام کنید و همچنین برای مشاوره در خصوص انتخاب نام شرکت شما میتوانید با کارشناسان خانه ثبتتماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند.

شرکت آسیا اندیش سهامی خاص

برخی از کلمات را می‌توان در اسم شرکت استفاده کرد اما باید بدانید آن‌ها جز سیلاب‌ها شمرده نمی‌شوند و در انتخاب نام شرکت باید از سه سیلاب دیگر نیز استفاده شود. این کلمات شامل صفاتی مانند بهتر،‌ برتر،‌ نیک،‌ خوب و… و همچنین نام شهرها، اعداد و رنگ‌ها و کلماتی که موضوع فعالیت را شرح می‌دهند مانند ثبت برند بازرگانی، تجاری، خدماتی، ساختمانی، تولیدی و… می‌شوند. سرویس عمومی – هنگام ثبت یک شرکت یکی از مهمترین کارهایی که قبل از هر اقدام دیگری باید انجام بدهید، انتخاب یک نام مناسب است. نامی که هم به شما برای برند سازی و موفقیت شرکت کمک کرده و هم قابلیت دریافت مجوز لازم برای ثبت شرکترا داشته باشد.

در صورتی که متقاضی به نتیجه کارشناسی نام، اعتراض داشته باشد باید مراتب اعتراض خود را با ذکر دلایل در قالب فرم اعتراض، به مرجع ثبت شرکتهای بررسی کننده نام اعلام نماید تا کارشناسی مجدد صورت پذیرد. در خصوص تعیین نام شرکت های تضامنی به موجب ماده ۱۷ قانون مذکور، در اسم شرکت تضامنی باید عبارت (شرکت تضامنی) و لااقل اسم یک نفر از شرکاء ذكر شود. در صورتی که اسم شرکت مشتمل بر اسامی تمام شرکاء نباشد باید بعد از اسم شریک یا شرکایی که ذکر شده است عبارتی از قبیل (و شرکاء) یا (و برادران) قید شود.

از این رو امری تخصصی است که در موسسه پایش با مشاوره وکلای حقوققی انجام می شود با ما برای پیگیری امور در تماس باشید. در این قسمت، 5 اسم 3 سیلابی باید پیشنهاد دهید که به ترتیب الویت ( یعنی از 1 تا 5 ) بررسی میگردند. اگر اولین اسم پیشنهادی شما قابلیت ثبت داشته باشد، اسامی بعدی بررسی نخواهند شد. تغییرات شرکت یک نام صحیح شرکت، می تواند شرکت شما را به اوج ببرد و از طرفی یک نام اشتباه نیز می تواند شرکت را به قعر بکشاند. ما به شما پیشنهاد میکنیم کلیه امور مربوط بهثبت شرکتو انتخاب نام شرکتخود را با خیالی آسوده به مشاوران و وکلایخانه ثبتبسپارید تا در کمترین زمان و با پایینترین قیمت، بهترین نتیجه را بگیرید.