پرش به محتوا
خانه » انتخاب نام شرکت به صورت تک سیلابی و دوسیلابی وهرآنچه که میخواهید

انتخاب نام شرکت به صورت تک سیلابی و دوسیلابی وهرآنچه که میخواهید

  • از

15 شرکت بالای فهرست نیز 1/ 50 درصد جمع فروش صد شرکت را شکل می‌دهد که نشان دهنده درجه تمرکز در وضعیت شرکت‌های بزرگ ایران است. باید انتقال دهنده تجربه، ارزش، وجه تمایز محصولات و خدمات باشد. برخی از کارشناسان معتقدند که اسامی انتزاعی بهترین اسامی هستند. تغییرات شرکت ۱۳- نامی انتخاب کنید که غیر از خودتان برای دیگران نیز دارای معنا و مفهموم باشد. ۹- از پایگاه‌های اطلاعاتی بهره ببرید تا مطمئن شوید نام انتخابی شما قبلا ثبت نشده باشد. همچنین برای دیدن کلیپ های آموزشی میتوانید ما را دراینستاگرام ثبت نیکدنبال نمایید.

اسم شرکت صنعتی

ر- دیگر اقداماتی که در قسمت تعیین نام صورت می گیرد با توجه به کثرت شرکتهای ثبت شده در ایران تعیین شماره ثبت شرکتها می باشد. گروه صنعتی انتخاب الكترونیك به عنوان بزرگترین هلدینگ صنعتی تولید كننده لوازم خانگی كشور(با بيش از 10 هزار نفرپرسنل) به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در حوزه هاي مختلف تولیدی، فروش ، بازاريابي ، خدمات پس از فروش ، كیفیت، تحقیق و توسعه، منابع انساني ، بازرگاني و … در تعداد زيادي از دفاتر خود مستقر در بسياري از استانهاي كشوراز جمله ، تهران، اصفهان ، خراسان، آذربايجان غربي و شرقي، خوزستان، فارس، كرمان، يزد،گلستان، گيلان ، مازندران، هرمزگان و …

اسم شرکت و اسامی خاص برای برند

در این قسمت تعدادی از نمونه اسم هایی که واجد ثبت بوده اند را به شما معرفی می کنیم. با مطالعه این اسم ها متوجه می شوید که چه نام هایی را می توانید در اسم شرکت و سازمان خود خود به کار ببرید تا مورد تایید سامانه ثبت اسامی شرکت ها قرار بگیرد. جهت انتخاب اسم شرکت بهتر است که ازاسم های اصیل ایرانی برای شرکتانتخاب کنید.زیرا اسامی اصیل ایرانی ریشه فارسی دارند ومعنای آن ها در یکی از لغتنامه های معتبر فارسی وجود دارد.برای انتخاب اسم شرکت دقت لازم را داشته باشید و از انتخاب اسامی که قبلا به ثبت رسیده اند خودداری کنید. برای انتخاب بهترین نام برای شرکت خود به صورت تخصصی و در کم ترین زمان تنها کافی است با شماره تماس های موسسه ثبت نوول تماس بگیرید تا در کم ترین زمان امور ثبت شرکت و انتخاب بهترین نام برای شرکت از طریق ایده برای اسم شرکت مناسب برای شما گزینش شود .

  • این را در نظر داشته باشید انتخاب نام مناسب نقش به سزا و ویژه ای در آینده کاری و حرفه شما خواهد داشت.
  • شده اند و دارای شماره ثبت می باشند به صورت نامحدود می باشد اما شرکتهایی که در مرحله تایید نام می باشند صرفا سه ماه از تاریخ تایید نام اعتبار دارند در شرکتهای سهامی عام نیز از تاریخ تشکیل مجمع عمومی موسس 6 ماه اعتبار دارد.
  • اسم انتخابی باید حداقل از three بخش تشکیل شده باشد و با موضوع و حوزه فعالیت شرکت همخوانی داشته و مرتبط باشد، علاوه بر آن اسم مورد نظر باید معنا و مفهوم داشته و خوش آهنگ باشد.

دوو در زبان کره ای به معنای جهان پهناور و یا جهان بی همتا است . دوو یکی از شرکت های معظم کره جنوبی است که در زمین های مختلف کار می کند. این کمپانی در روز 22مارس 1967 و با نام دوو صنعتی آغاز به کار کرد. این کمپانی در سال 1998 و در پی بحران مالی آسیا دچار مشکلات مالی شدیدی شد و قسمت اتومبیل و خودروی خود یعنی دوو موتورز را به کمپانی جنرال موتورز فروخت. نباید هنگام انتخاب اسم شرکت از اسامی دانشمندان و شعرا و امثالهم استفاده شود. مخصوصا که امروزه به دلیل زیاد شدن شرکت ها انتخاب اسم شرکت مناسب برای آنها بیش از پیش سخت شده و پر از نکات ریز و درشتی است که می تواند در انتخابمان، تأثیر گذار باشد.

شرکت هایی که برای گرفتن تایید نام شرکت خود نیازمند اخذ مجوز می باشند مانند شرکت های بیمه لازم است قبلا مجوز لازم را بگیرند. تبصره ذیل ماده ۱ آئین نامه ثبت تشکیلات و موسسات غیرتجاری الزامی است. توصیه ای که برای ثبت نام چهار سیلابی شرکت ثبت برند داریم بیشتر مخصوص افرادی است که سریع تر به ثبت نیاز دارند. با استفاده از اطلاعات شما مشاورین ثبتی به شما پیشنهاد هایی را بر اساس تجربه و اطلاعات قانونی خواهند داد. اما انچه اخیرا با آن روبرو می شویم اخذ نام شرکت بیش از سه سیلاب است.

گروه صنعتی سامسونگ یکی از بزرگترین کمپانی های الکترونیکی جهان است که در ماه مارس 1938 در شهر داگو کره جنوبی متولد شد. در آمد این کمپانی در سال 2003 در حدود 102 میلیارد دلار بوده است. بهترین اسامی خاص برای برند، به عنوان یک نتیجه محرمانه و به یاد ماندنی می‌باشند. در مورد احساساتی که می‌خواهید مشتری خود را با آن تحت تاثیر قرار دهید، فکر کنید.

بررسی اسامی شرکت ها توسط کارشناسان تخصصی اداره ثبت شرکت ها تهران صورت می پذیرد. اما واقعیت این است که تمامی اسامی می توانند کار آمد باشند چنانچه که با یک استراتژی بازاریابی مناسب پشتیبانی شوند. انتخاب اسم شرکت جزء اولین مقرارت ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهم ترین مراحل تاسیس ثبت شرکت است. بسیاری از افراد قبل از ثبت شرکت خود برای رسیدن به نام شرکت مطلوب، انرژی و زمان زیادی صرف می کنند اما گروهی دیگر به هر دلیل اسم شرکت را بدون در نظر گرفتن همه جوانب و با عجله انتخاب می کنند و به همین دلیل هم معمولا بعد از مدتی تصمیم به تغییر اسم شرکت می گیرند.

انتخاب اسم شرکت یکی از مهمترین مراحل در ثبت شرکت و تاسیس یک کسب و کار است، نام انتخابی نقش بسیار مهمی در تجارت خواهد داشت. قاعدتا از کلمات لاتین در اسم شرکتها نمیتونید استفاده کنید چراکه منع قانونی داد .اما در رابطه با اسم قبلی شرکتتون و استفاده اون برای شرکت ثبت شرکت جدید با تغییر و نحوه ی جایگذاری کلمات میتونید اسمتون رو ثبت کنید . جهت اطلاعات بیشتر در این حوزه میتوانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید . برای انتخاب نام در حوزه ی فعالیت مورد نظرتون میتوانید از اسامی موجود در سایت ایلیا استفاده نمایید .

تنها در صورتی میتوان از نام شهر یا محل در شرکت استفاده نمود که در همان حوزه به ثبت برسد. اشخاص دیگر بر این باورند که اسم های خلاقانه و ابداعانه بیشتر در ذهن باقی می ماند و برخی بر این باورند که این اسم ها سریع تر فراموش می شوند. شئونات انقلاب اسلامی باید در نظر گرفته شده باشد و با آن منافاتی نداشته باشد. اسم باید فارسی و معنادار باشند و در فرهنگ لغت دهخدا و عمید نیز موجود باشند.

استانداردهای بین المللی مانند GMP و ISO تنها، نمونه هایی از کیفیت و کنترل کیفیت محصولات تولیدی شرکت آریان کیمیا تک و برند مای می باشند. حفظ سلامت و محافظت از پوست و مو مصرف کنندگان از ماموریت های اصلی برند مای است. برند مای سعی کرده که با افزایش تولید و ایجاد تنوع محصولات در راستای برآورده کردن نیازهای رو به تغییر جامعه در جهت ارتقای سلامت و زیبایی در جامعه ایران گام بردارد.

ص- در مورد اعتراض شرکتها به اسامی متشابه که بعلت عدم مشاهده در دفاتر و یا به نظر مدعی یا مدعیان به اسم اعلام شده در این قسمت اعتراض آنها مورد بررسی و اقدام قرار می گیرد و حتی در مواقع ضروری با مراجعه به دادگاهها، ذینفع را در این مرحله یاری میدهد. داده گستر آفتاب; جاودی هزاره سوم; فنی مهندسی آریان; فنی مهندسی پارازیت; فنی مهندسی چاپمن; پرتو سیستم آریا; نمونه اسم شرکت کشاورزی سه سیلابی. در سال 1391 در راستای تحقق بخشیدن به ارائه و تولید محصولات در حوزه سلامت و زیبایی فعالیت خود را آغاز نمود. هدف این مجموعه ارائه و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت ،به دست توانای صنعتگران داخلی با شعار جهانی شدن محصول ایرانی ، و همچنین گسترش فرهنگ بومی سازی آرایشی در سراسر کشور عزیزمان است. شرکت گیتی آذر اوراسیا ساینا مفتخر به تولید و عرضه محصولات آرایشی با برند GRACE می باشد که از نظر متخصصین داخلی قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی بوده ، که خود نشان دهنده بالندگی رقابتی این برند می باشد.

ساخت اسم شرکت

با سلام و خسته نباشید.میخواستم یه شرکت تجاری توی شیراز ثبت کنم یه راهنمایی برای تعیین نام شرکت میخوام.متشکرم. برای شرکت بازرگانی تامین سیم و کابل دنبال یه اسم مناسب و خاص می گردم. با مراجعه به دفاتر در صورتی که نام مورد نظر با فرهنگ انقلاب اسلامی مطابقت داشته باشد و نام انتخابی تشابه اسمی با نام شرکت های ثبت شده نداشته باشد و همچنین به شرط کسب اطمینان از مطلوب بودن نام موردنظر، این نام در دفتر مربوطه با توجه به نوع شرکت و تاریخ مربوطه وارد می شود.

بی.ام.و یک کمپانی اتومبیل سازی در آلمان است که یکی از پرچمداران صنعت مذکور به حساب می آید. آنهایی که با صفحه بندی و یا کامپیوتر در زمینه طراحی کار می کنند نام آدوب را به خوبی شنیده اند. « آدوب » یک شرکت نرم افزاری کامپیوتر است که در دسامبر 1982 توسط جان وارنوک و چارلز گشک بنیان گذاشته شد. این دو نفر پس از ترک کمپانی زیراکس تصمیم به تاسیس این شرکت گرفتند.

بانک ملت (هلدینگ) نیز در رتبه‌بندی امسال بیشترین دارایی را در اختیار داشته است. در بخش اشتغالزایی نیز شرکت ایران خودرو (هلدینگ) در رتبه اول قرار دارد. بیشترین سودآوری و بیشترین بازدهی فروش در میان شرکت‌های برتر امسال نیز به ترتیب از آن شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس (هلدینگ) و شرکت پتروشیمی پردیس است. در بخش بیشترین صادرات و بالاترین ارزش بازار نیز شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس (هلدینگ) در رتبه اول قرار دارد. اگر شما نیز ایده برای اسم شرکت داشته یا پیشنهاد یا نظری دارید آن را از طریق بخش “ارسال نظر” با ما و سایر کاربران ستاره در میان بگذارید.