پرش به محتوا
خانه » استعلام شرکت

استعلام شرکت

  • از

مسلما در چنین حالتی دسترسی به اطلاعات شرکت یا موسسه ای که مد نظر شما است بسیار سخت و وقت گیر خواهد شد . اما این مورد را هم باید مد نظر قرار داد که بعضی افراد سودجو می توانند به اسم یک شرکت جعلی که به ثبت نرسیده است اقدام به معامله با شرکت ها یا افراد عادی کنند و از آن ها کلاهبرداری کنند . وقتی این نوع از کلاهبرداری با مبالغ کلان اتفاق افتاد و افراد مال باخته اقدام به شکایت کردند، تازه متوجه خواهند شد که چنبنشرکتی وجود ندارد و دسترسی به افراد کلاهبردار برای شکایت و پیگیری جرم کلاهبرداری برای آنان بسیار دشوار خواهد بود . جهت جست و جوی اطلاعات شخصیت حقوقی، درج شناسه ملی به تنهایی کفایت می کند. خیر برای ثبت شرکت اجباری نیست و اصلا نیازی نیست، اما اگر شرکت شما در زمینه بازرگانی هست و تصمیم به فعالیت دارید در ادامه برای شروع کار باید کارت بگیرید.

در شرکت های سهامی خاص ،سهامداران و بازرسان به هیچ عنوان نباید نسبت فامیلی داشته باشند. و نام شخصیت (که منظور نام شرکت یا موسسه مورد نظر است) وجود دارد و همانطور که در خود تصویر نوشته شده است، پر کردن یکی از فیلدها کافی است و با پر کردن یکی از آن ها، نوبت وارد نمودن تصویر امنیتی در قسمت مربوطه است. برای انتخاب نام شرکت باید قوانین و مقررات مربوطه رعایت گردد چنانچه برای انتخاب به صفحه پیشنهاد نام مراجعه کنید و یا با مشاورین موسسه در تماس باشید . ثبت شرکت در مناطق آزاد مزایایی چون معافیت مالیاتی ، عدم پرداخت عوارض گمرکی و …

بله جناب نوری اتباع خارجی هم می توانند شرکت ثبت کنند که ما این کار رو برای شما انجام می دهیم و بعد شما می توانید جواز فعالیت بگیرید یا حتی خانه به نام شرکت بخرید. این هزینه حق الوکاله برای موسسه ما هستش و ارتباطی به وکالت شما ندارد، اگر شخص خودتان نسبت به ثبت شرکت اقدام نماید این هزینه حق الوکاله را پرداخت نخواهید کرد. پس از امضا توسط وکیل، می بایست همانجا هزینه حق الثبت شرکت نقدا به صورت کارت کشیدن پرداخت گردد. یعنی هزینه درج آگهی ثبت شرکت در روزنامه همشهری از روزنامه ابرار بیشتر بوده و متقاضی باید هزینه بالاتری را پرداخت نماید.

استعلام ثبت شرکتها

شرکتی است که تحت نام مخصوصی بین یک عده شرکای سهامی و 1 یا چند نفر شریک ضامن تشکیل می شود. شرکت های دانش بنیان شرکت هایی هستند که می توانند از طریق فروش فناوری (خدمات) به درآمد و سود برسند. جهت اخذ مشاوره حقوقی رایگان عدد ۴ را به ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ پیامک پیامک کرده یا اینجا کلیک نمائید. در مرحله پنجم، این امکان وجود دارد که پنج نام را برای شرکت خود انتخاب کنید. راهنمایی ها در وب سایت هست دوست عزیز اگر سوال خاصی دارید تماس بگیرید. اگر اسناد یک شرکت مفقود و یا به سرقت برده شود، برای گرفتن سند جدید چه اقدامی باید صورت گیرد؟ ممنون اگر راهنمایی کنید.

مشخصات کلی شماره ثبت شرکت:

من از مطالب سایت شما جهت استعلام نام شرکت خودم بسیار بهره بردم. سامانه راهنمای ثبت شرکت داران ، پرتال آموزشی مشاوره ای موسسه ثبت ونک میباشد. نکات قابل توجه در قوانین ثبت کردن شرکت های سهامی زیاد است و آشنایی کامل با این قوانین تنها راهی است که می توانید بدون مشکل، شرکت خود را به ثبت برسانید. در این مقاله شرکت ثبت فوری شما را با تک تک مراحل لازم برای به ثمر رساندن ثبت یک کمپانی تجاری آشنا می کند. ثبت شرکت با راهکارهای ما آسان می شود ، با قسمت تماس آنی پایش که در پایین سایت آمده با ما تماس بگیرید و از ما راهکار بخواهید. اکثر موکلین خواستار یک استعلام اولیه از نام شرکت در مراحل اولیه ثبت شرکت هستند.

به جهت اینکه مقاله فعلی با مقاله قبلی از نظر کیفی قابل تشخیص باشد، مقاله قبلی را نیز در انتهای صفحه مجدد قرار داده ایم و تشخیص کیفیت نوشته فعلی را با نوشته های پیشین یا سایر نوشته های موجود در اینترنت بر عهده کاربران گرامی گذاشته ایم. تمامی مطالب این وب سایت برای سایت سامانه ها محفوظ می باشد. والله که جای تشکر ثبت برند تجاری داره از این همه سعه صدر که چقدر کامل همه جزییات را توصیح داده اید سوال خاصی ندارم فقط بعنوان تشکر این پیام را خواستم بدم خدمتتون. همچنین بهنگام درج آگهی در روزنامه کثیر الانتشار نیز بستگی به تعداد کلمات و نوع روزنامه کثیر می باشد. اصل فیش بانکی که سپرده گذاری 35 درصد از سرمایه اولیه شرکت را تایید می کند.

تعداد افراد تشکیل دهنده ی یک شرکت سهامی خاص حداقل ۳ سهامدار و ۲ بازرس می باشند. نکته ی قابل توجه در نام گذاری این گونه شرکت ها این است که حتما باید قبل یا بعد از اسم شرکت عنوان “سهامی خاص” ذکر شود. جهت دریافت مشاوره ثبت شرکت، می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

  • پس از ورود به این سایت، به بخش تاسیس شخصی حقوقی وارد شوید و گزینه «پذیرش درخواست تاسیس شخصیت حقوقی« را فعال نموده و بر روی گزینه «ادامه» کلیک نمایید.
  • برای به سرانجام رساندن موضوع ثبت کمپانی مورد نظر خود باید تمام مراحل زیر را قدم به قدم و به دقت پیش بروید و در صورت اشتباه در یکی از مراحل، ثبت تایید نشده و باید تمام مراحل را از اول پیش بروید که باعث می شود مقدار زیادی از زمان و پول تاجر هدر برود.
  • برای ساماندهی تمامی این شرکتها و حفظ امنیت و محافظت از حق قانونی شرکت ها سازمانی به عنوان اداره ثبت شرکت ها تاسیس شده است.
  • در واقع شما می توانید هر کدام از این شرکت ها را تاسیس کنید و بعد در شرح وظایف و کار شرکت، کارهای بازرگانی را بیان کنید.

روند شکایت از آن های همانند شکایت ار دیگر کسب و کار ها می باشد. در کل وظیفه مدیرعامل بسیار مهم و بار مسئولیت دارد و اگر به شرکای خود اطمینان کامل ندارید هرگز این کار را انجام ندهید. خیر متاسفانه – با هیچ گونه دست نوشته ای نمی توانید از خود سلب اختیار نمایید. پیشتر در مورد شرکت ها دانش بنیان نیز مقاله ای کامل نوشتیم. بنابراین كلیه وظایف و مسؤلیت‌های قانونی را شركت اصلی دارد و در صورت لزوم پاسخگو خواهد بود. فعالیت شعبه در ایران تحت نام و با مسؤولیت شركت اصلی (مادر) خواهد بود.

ثبت شرکت و برند

در زمینه تسطیح لیزری اراضی کشاورزی ،و خدمات ابیاری نوین و تحت فشار مشغول میباشم .میخواهم شرکت تاسیس کنم .نمیدانم که شرکت خدمات کشاورزی تاسیس کنم یا شرکت سهامی خاص یا …لطفا راهنمایی بفرمایید. خیر شما در ابتدای کار و برای ثبت شرکت نیاز نیست که مستندات مکانی رو ارائه کنید ثبت شرکت در تهران و از هیچ ارگانی برای ثبت شرکت برای بازدید نمیان. اما در ادامه و شروع فعالیت برای اخذ کد های مالیاتی و بیمه ای باید یک مکان مجهز داشته باشید. من میخوام یه شرکت ثبت کنم اما شنیدم افرادی که کارمند رسمی هستند و مشغول به خدمت، نمی تونن مدیر عامل باشن و ثبت شرکت انجام بدن.

نظر خود را ارسال کنید

با توجه به ماده‌ی 6 نظامنامه‌ی قانون تجارت وزارت عدلیه و ماده‌ی 197 قانون تجارت در ظرف مدت یک ماه از تاریخ ثبت شرکت، باید خلاصه‌ی شرکت‌نامه و منضمات آن، توسط اداره‌ی ثبت در روزنامه‌ی رسمی جمهوری اسلامی ایران و یکی از جراید کثیرالانتشار مرکز اصلی شرکت به خرج خود شرکت، منتشر شود. در ابتدا قبل از اینکه راجع به نحوه ثبت شرکت ، مدارک مورد نیاز ، هزینه ها و مراحل ثبت شرکت صحبت کنیم لازم است نکته ای را یادآور شویم. موسسه حقوقی تهران ثبت از معدود موسسات ثبت شرکت می باشد که در آن مشاوره و انجام امور تماما توسط مشاوران با تحصیلات حقوقی و وکلای زبده و متخصص ثبت تغییرات در امور مختلف ثبتی مانند ثبت برند و ثبت شرکت و … انجام می گیرد. شماره ثبت شرکت متشکل از ۱۱عدد میباشد که با عنوان شناسه ملی نیز شناخته میشود، که شماره ای ثابت است و قابل تغییر نمی باشد و تا زمانی که شرکت دایر باشد با این شماره، شرکت شناسایی خواهد شد . این افتخار را داریم که برای شرکت های مسئولیت محدود و سهامی خاص با هر تعداد اعضا هیئت مدیره یک قیمت و یک هزینه ثبت یکسان دریافت می نماییم. بخش اعظمی از هزینه ها مروبط به واریزی به اداراه ها و درج آگهی در روزنامه رسمی کشور می باشد و بخش باقیمانده کارمزد موسسه ثبتی است که برای شما شرکت را ثبت کرده است.