پرش به محتوا
خانه » استعلام ثبت شرکت 【 لیست اسامی شرکتهای ثبت شده ️】

استعلام ثبت شرکت 【 لیست اسامی شرکتهای ثبت شده ️】

  • از

_ انتخاب ۵ نام پیشنهادی برای شرکت با کمک مشاورین ثبتی ، امضای مدارک توسط اعضای اصلی شرکت پس از ثبت در سامانه و دریافت آگهی از دیگر مراحل تاسیس می باشد. از طرفی در ثبت موسسه تجمیع سرمایه توسط اشخاص حقیقی صورت می گیرد و علاوه بر سرمایه افراد توان و دانش خود را نیز در جهت هدف واحد شرکت به کار می گیرند و در نتیجه راه رسیدن به اهداف بزرگ اقتصادی هموارتر می شود. شرکت سهامی خاص شرکتی است بازرگانی (ولو اینکه موضوع عملیات آن،‌ امور بازرگانی نباشد) که تمام سرمایه‌ی آن منحصراً توسط مؤسسین،تأمین‌گردیده و سرمایه‌ی آن به سهام، تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام، ‌محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست. تعداد سهام‌داران نباید از سه نفر کمتر باشد و عنوان «‌شرکت سهامی خاص»‌ باید قبل از نام شرکت یا بعد از آن بدون فاصله با نام شرکت، به طور روشن و خوانا قید شود. در این گام اسامی اشخاص را به ترتیب اولویت پیشنهادی وارد می‌کنیم.

احدی از سهامداران و یا مدیر تصفیه با حق توکیل به غیر وکالت داده می شود ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت حق الثبت و امضاء دفاتر ثبت اقدام نماید. احدی از سهامداران ( یا احدی از مدیران یا وکیل رسمی شرکت) وکالت داده می شود ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت حق الثبت و امضاء ذیل دفاتر ثبت اقدام نماید. احدی از شرکا (مدیرعامل و… در صورتیکه از بین شرکاء باشد) وکالت داده می شود تا ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت هزینه های قانونی و امضاء ذیل دفتر ثبت اقدام نماید. احدی از شرکاء وکالت داده می شود تا ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت هزینه های قانونی و امضاء ذیل دفاتر ثبت اقدام نماید. (احدی از سهامداران یا مدیران یاوکیل رسمی شرکت) وکالت داده می شود که ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت حق الثبت و امضاء ذیل ثبت دفاتر اقدام نماید.

نمونه صورتجلسه هیات مدیره در خصوص عملی شدن افزایش سرمایه در شرکتهای سهامی خاص

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت صدرا تجارت هادیان می باشد. دفتر کل ، دفتری می باشد که درون آن ریز هزینه ها ی دفتر روزنامه بصورت هفتگی درج می گردد. حضور تمامی شرکاء و هیئت مدیره در صورتی که قصد انحلال شرکت دارید ثبت شرکت . مشاوران موسسه حقوقی آرکا شما را در این مسیر یاری می کنند. تیم تخصصی مشاوران با بیش از 36 سال تجربه فعالیت در خدمت شما عزیزان می باشد. اصل وکالتنامه وکیل دادگستری در صورتی که ثبت شرکت توسط وکیل صورت پذیرد.

  • متقاضی می‌بایست از سایت روزنامه رسمی کشور اقدام به پرداخت هزینه، چاپ و گرفتن نسخه ای از آن در زمان مقرر نماید.
  • بازدید معاون املاک و کاداستر سازمان ثبت از اداره کل ثبت اسناد و املاک سیستان و بلوچستان معاون املاک و کاداستر سازمان ثبت از اداره کل ثبت اسناد و املاک استان سیستان و بلوچستان بازدید کرد.
  • درصورتی که پرونده فاقد ایراد و اشتباه باشد صورتجلسات بر اساس تاریخ و ساعت تشکیل آگهی می شود و آگهی ثبتی روی سامانه نمایش داده می شود.
  • مشاوره ما در تمامی زمینه های کاری موسسه ، صد در صد رایگان می باشد و همچنین جهت رفاه حال شما کاربران عزیز ، راه ها متعددی برای ارائه این خدمات قرار داده شده است.
  • با افتخار بله دوست عزیز فرقی نمی کند تهران باشید یا نه، ثبت تغییرات شرکت به صورت آنلاین و از طریق سامانه می باشد.

فقط باید نام و ویژگی های شرکت و همینطور شرکای کاری سهیم را مشخص کنید. در مرحله ثبت کمپانی باید ثابت کنید که شرکای کاری شما هیچ کدام شغل رسمی در اداره های دولتی ندارند. همینطور سامانه ثبت شرکت شرط انتخاب اسم این است که غیر تکراری باشد و فرد دیگری از قبل برای ثبت کردن آن اقدام نکرده باشد. اداره کل ثبت شرکت ها با نام دیگر سازمان ثبت اسناد هم شناخته می شود.

گام 3: تصمیمات جلسه

پس از طی نمودن مراحل و ارائه مدارک درخواستی برای ثبت شرکت، اداره ثبت شرکتها یک شماره پیگیری به متقاضیان ارائه می دهد. این شماره باعث می شود که با نحوه پیگیری ثبت شرکت از طریق سامانه های مختلف مربوطه اقدام نمایید. برای ثبت موسسه به صورت غیر تجاری لازم است تا حداقل دو عضو هیئت مدیره که به سن قانونی رسیده باشند وجود داشته باشند. نکته ای که در رابطه با این نوع شرکت ها لازم است تا به آن اشاره کنیم این است که این نوع موسسه ها بر خلاف شرکت ها نیاز به بازرس نداشته و همین امر است که روال ثبت موسسه را به مراتب آسان تر از شرکت ها می کند. بعد از رسید اوراق به اداره ثبت شرکت ها تقریباً ۱۵ روزکاری زمان بررسی پرونده تغییرات می باشد.

سایت https://sherkat.ssaa.ir

چنانچه کاهش و افزایش سرمایه که در این مجمع صورت می گیرد البته در نظر داشته باشید اساسنامه را نمی توان به گونه ای تنظیم نمود که تصمیمات مذکور را ضمانت کند . یکی از اهداف بر این اساس است که سود حاصل از فعالیتشان بین موسسین تقسیم شود. حوزه فعالیت این نوع موسسه ها را می توان در قالب آموزشگاه های علمی، فرهنگی، هنری، آموزشگاه های زبان، فنی و مدرسه های غیر انتفاعی دانست. سلام عرض کردم، روزتون بخیر باشه – ممکنه ایراد از سایت باشه برای اطمینان باید لطف کنید و به اداره ثبت شرکتهای استانتون مراجعه ی حضوری داشته باشید .

مدارک مورد نیاز اخذ دفاتر پلمپ

همانطور که گفتیم برای اتخاذ هر تصمیمی باید در مجمع خاصی صورتجلسه تنظیم نمایید چنانچه کلیه تغییرات مربوط به مواد اساسنامه به جز در مواردی خاص در مجمع عمومی فوق العاده صورت می گیرد . امروزه استفاده از اینترنت جایگزین تمام روش های قدیمی شده است. به طوری که همه ی کار های اداری در تمام ادارات و سازمان ها به صورت اینتنرتی انجام می شود و همه ادارات برای خود سایتهایی دارند که کارهای مشتریان سریع تر انجام شود. این تغییرات سبب شده تا مراجعه افراد به سازمان ها کاهش یابد و در وقت و هزینه مشتریان صرفه جویی شود. بسیاری از شرکت های غیر مجاز به دلیل عدم وجود شماره ثبت غیر مجاز هستند و البته به راحتی به شما اجازه ثبت یک شرکت را نخواهند داد ، می توان در این صورت از مشاوره حقوقی ثبت شرکت ایلیا یا وکیل متخصص مجتمع حقوقی و ثبتی ایلیا استفاده کرد.

ثبت شرکت بازرگانی به قصد وارد کردن کالاهای تجاری یا خارج کردن آن ها از کشور، مشکل بسیاری از تاجران بین المللی تازه وارد در این رشته است. اما باید این را در خاطر داشته باشید که شرکت بازرگانی می تواند هم سهامی باشد و هم مسئولیت محدودی داشته باشد. در واقع شما می توانید هر کدام از این شرکت ها را تاسیس کنید و بعد در شرح وظایف و کار شرکت، کارهای بازرگانی را بیان کنید. ثبت شرکت با مسئولیت محدود به سهامداران اجازه می دهد که در صورت ضرر فقط در حد سهم خود ضرر کنند اما همینطور سود آن ها را به سرمایه شان محدود می کند. برای پایه گذاری شرکت با مسئولیت محدود، حتما باید نوع آن را در اسم شرکت بیان کنید.

بعد از پذیرش و گرفتن تاییدیه های لازم از سوی سامانه اداره ثبت شرکت ها یک نسخه اصلی از صورتجلسه می بایست به آدرس مشخص شده ارسال شود. پس از ارسال صورت جلسه، بررسی های لازم در رابطه با آن صورت گرفته و از نظر رعایت قوانین و مقررات چک می شود و در صورت داشتن نقص، ابلاغیه ای در این رابطه با شخص متقاضی ارسال خواهد شد تا نقص های مربوطه رفع شود. در صورتی که صورت جلسه مشکلات جدی و متعددی داشته باشد احتمال رد شدن آن خواهد بود. ابلاغیه ای که به شخص مبنی بر دلایل و ایرادات آن ارسال خواهد شد تا فرد نسبت به حل آن اقدامات لازم را انجام دهد.

misc