پرش به محتوا
خانه » آشنایی با مراحل ثبت شرکت

آشنایی با مراحل ثبت شرکت

  • از

امکان شرکت در مناقصات و مزایدات سایر شرکت ها و ارگان ها. اصل گواهي بانکي مبني بر تادیه سرمايه تعهدي که حداقل 35 درصد سرمايه می باشد همراه با فيش واريزي. دوست گرامی با سلام، کارمندان دولت اجازه حضور در هیات مدیره هیچ نوع شرکت خصوصی را ندارند و فقط می توانند سهامدار زیر 5 درصد باشند. در مجموع تا دریافت شناسه ملی و شماره ثبت، حدودا 7 تا 10 روز زمان نیاز است، و همچنین 7 روز هم طول می کشد تا آگهی تاسیس در روزنامه رسمی درج شود. ورود اتباع خارجی بدون اخذ روادید امکانپذیر است و شما می توانید مالکیت خارجی a hundred درصدی داشته باشید.

مراحل ثبت شرکت

برای ثبت شرکت سهامی خاص حداقل سرمایه ای که لازم است یک میلیون ریال معادل صد هزار تومان است. ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها؛ ممکن است براساس نوع شرکت درخواستی تفاوت‌هایی با یکدیگر داشته باشند. ثبت شرکت ها قوانین خاص خود را داشته و از متقاضیان انتظار می رود که این قوانین را اجرا کنند. برای مطمئن شدن از رعایت تمامی قوانین، می توانید با متخصص حقوقی مشورت کنید. وارد سامانه اداره ثبت شرکتها شده و قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکت وارد شوید .

تعیین نام شرکت

کد فراگیر درصورتی که سهامدار یا شریک یا عضو هیئت مدیره فرد غیر ایرانی باشد. هرگونه فعالیت هرمی و بازاریابی شبکه ای و هرمی ممنوع می باشد . تاسیس شرکت­ در گذشته پروسه­ای زمان­بر و دارای مراحل اداری و قانونی حوصله بر بوده است. با تشکر از پیام دلگرم کننده شما، خوشحالیم که توانسته‌ایم خدماتی درخور و شایسته مخاطبان خود ارائه دهیم. برای تنظیم صورتجلسه افزایش سرمایه و مطالعه هزینه و جزییاتش، روی آن کلیک کنید.

  • در این بخش اطلاعات شناسنامه‌ای و همچنین آدرس پستی و شماره تماس این افراد ثبت و ذخیره می‌شود.
  • طبیعی است که هر اندازه میزان سرمایع افراد بیشتر باشد، سهم و اختیارات آنها نیز به مراتب بیشتر خواهد بود.
  • برای ثبت شرکت های خارجی نیز نیاز به انتخاب نام کامل شرکت است، می بایست نوع شرکت از نظر سهامی و ضمانتی و مختلط ارزیابی شود.
  • این مدارک شامل برخی اسناد بوده که در قسمت‌های بعدی به آنها اشاره می‌کنیم.

تمامی مدارک هویتی شرکاء یا سهامداران و اعضاء هیات مدیره و بازرسین و هر شخص حقیقی و حقوقی دارای مقام در شرکت را تکمیل شده داشته باشید به سامانه ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری مراجعه کنید. هزینه های موسسه جهت انجام کلیه روند با هر میزان سرمایه و هر تعداد سهامدار و شریک در موسسه ثبتی ذهن ناب رقم ثابت می باشد که در هیچ یک از مراحل خارج از پیش فاکتور ارسال شده تغییری ایجاد نخواهد شد. بعد از ارسال اوراق تاسیس به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری می بایست نسبت به تحویل اوراق تائید شده (درصورت تائید اوراق) شخصی که جهت این مهم انتخاب شده است به اداره ثبت شرکتها مراجعه و تمامی اوراق ارسال شده و آگهی ثبتی را تحویل بگیرد. کلیه مدارک ثبتی که در این مقاله به صورت کامل تشریح داده شده که شامل مدارک هویتی کلیه سهامداران و شرکاء و تمامی افراد صاحب سمت را به موسسه تحویل می دهید و شروع به ثبت سامانه تاسیس شخصیت حقوقی متقاضی می پردازیم. با توجه به اساسنامه تنظیم شده نحوه تقسیم سود تشریح داده شده است که در ماده های مربوطه اساسنامه نحوه تقسیم آن به همراه ذخیره های قانونی ذکر شده است در نتیجه این موضوع با توجه به اساسنامه متغییر می باشد.

» فسخ نکاح به جهت تدلیس

ثبت شرکت و دریافت مجوز برای موضوعات حمل و نقل و صید در دریا به خارجی ها اعطا می شود. افراد خارجی تنها می توانند زمین هایی را برای کسب و کار خود خریداری کنند که از جمله زمین های کشاورزی و معدنی کانادا محسوب نشوند. ضمن اینکه برای خرید این زمین ها باید مالیات سنگینی که حدود 33 درصد از هزینه زمین است به دولت فدرال بسته به قوانین آن منطقه پرداخت شود. سلام مانا عزیز ممنون از همراهی شما با خونواده گوتوتی‌آر، دوست عزیز شما ابتدا باید مدارک خود را معادلسازی کنید و در صورت تایید بهداشت در این کشور میتوانید برای ثبت کسب و کار خود اقدام کنید. برای دریافت اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری نیازمند داشتن حداقل سرمایه ای بالغ بر ۱۰۰ هزار دلار کانادا هستید.

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها به صورت غیر حضوری انجام می‌شود. در نتیجه برای شروع باید وارد سامانه اداره ثبت شرکت‌ها شوید و ثبت شرکت در تهران را انجام دهید. چرا که شرکت، همان‌طور که از نام آن برمی‌آید، شراکت افراد برای انجام فعالیت تجاری‌ست و تاسیس شرکت با یک شریک امکان‌پذیر نیست. حداقل تعداد شرکا در شرکت‌های تجاری ۲ نفر است که در برخی شرکت‌ها، مانند سهامی خاص این حداقل بیشتر پیش‌بینی شده است. سرمایه شرکت سهامی عام می‌تواند به صورت نقدی یا غیرنقدی باشد. آنچه از لحاظ قانونی اهمیت دارد، این است که در مورد سرمایه نقدی، حداقل ۳۵ درصد سرمایه‌ای که توسط موسسین به شرکت آورده شده است باید پرداخت شود.

general