پرش به محتوا
خانه » آخرین اخبار «اداره ثبت شرکت ها تهران»

آخرین اخبار «اداره ثبت شرکت ها تهران»

  • از

این مدت می تواند به صورت معین از تاریخ ثبت مثلا ۱۵ سال تقاضا شود و یا می توان مدت فعالیت شرکت را به مدت نامحدود تعیین نمود. ثبت شرکت در تهران یکی از اولین اقدامات درست و پایدار کارآفرینان تهرانی برای راه اندازی کسب وکار شراکتی می باشد. در شرکت‌های با مسئولیت محدود، حداقل دو عضو می‌توانند اقدام به ثبت شرکت کنند که یکی باید رئیس هیئت‌مدیره و دیگری، مدیرعامل باشد.

خوشبختانه این موسسه در سال‌های اخیر جزو بهترین ثبت شرکت در تهران بوده‌است. سعی ما بر این است که درخواست مشتریان و مراجعین را در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن انجام دهیم. در صورتی که وقت کافی برای حضور در ادارات و کارهای مربوط به ثبتی خود ندارید، خدمات ثبت شرکت را به ما بسپارید و از مشاوره ثبت شرکت ما بهره ببرید تا آن را به بهترین صورت تحویل بگیرید. تاسیس و ثبت شرکت در مناطق آزاد هفت گانه ایران شامل کیش، قشم، انزلی، چابهار، ارس، اروند و ماکو، به دلیل جذابیت های زیادی که دارد همیشه دارای متقاضیانی زیادی بوده است. بدون تردید مهمترین جذّابیت تاسیس و ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری در ایران، بهره مندی از معافیت های مالیاتی است.

این قرارداد ( شرکت ) می تواند شامل قوانین بین خود اعضا و همچنین نحوه تعامل با افراد و یا شرکت های دیگر باشد. برای اینکه لیست شرکت هایی که برای ثبت نیاز به دریافت مجوز دارد بسیار طولانی می باشد برای اینکه متوجه شوید آیا فعالیت مد نظر شما قبل از ثبت نیاز به دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح را دارد یا خیر به این صفحه مراجعه نمایید. چرا ؟ سامانه ثبت شرکت چون به زمانی که می گذارید و آزمون و خطا هایی که انجام می دهید و هزینه های قانونی که به خاطر آزمون و خطاهایتان چندباره پرداخت می کنید نمی ارزد. یعنی اگر تمام این هزینه های زمانی و مالی و روحی را پرداخت می کنید، در آخر جمع کنید، به خود می گویید، کاش از اول ثبت شرکت خود را به یک موسسه معتبر ثبتی سپرده بودم و این همه اذیت نمی شدم.

جزئیات نام نویسی طرح جهش تولید مسکن از فردا

همانند دیگر شرکت هایی که در اداره ثبت شرکتها به ثبت می رسند، ثبت شرکت لازمه دارا شدن شخصیت حقوقی نیست و شخصیت حقوقی شرکت تعاونی زمانی شکل می گیرد که تاسیس شده باشد. راه اندازی کسب و کارهای گروهی یا در قالب تعاونی ها و یا ثبت شرکت می باشد. شرکت در واقع یک اجتماع تخصصی است که هدف از آن مرتفع نمودن قسمتی از نیاز جامعه با استفاده از تخصص ، دانش و تجربه افراد می باشد .

در ادامه باید بر اساس اولویت پنج اسم برای شرکت انتخاب شود که باید قوانین مربوط به اسم از جمله ببگانه و تکراری نبودن، رعایت شود. مسلماً باید بر این امر واقف باشید که هرشخص حقیقی و حقوقی به اندازه میزان پیروزی خود در حیطه های مختلف استعداد دارد. ثبت شرکت امکان بهرمندی از دانش و تخصص دیگران، عقد قراردادهای بزرگ، افزایش اعتبار قراردادهای شرکت، بهره مندی از امتیازات مختلف از جمله دریافت وام و…. در شرکت مدنی، زمانی تصمیم گیری قطعی می شود که تمام شرکا رضایت خود را اعلام کنند اما در شرکت تجاری، اکثریت آرا تصمیم نهایی را می گیرند. امکان تامین سرمایه و دریافت اعتبارات و امتیازات مختلف مانند وام از نهاد های دولتی فراهم شده و علاوه بر آن می توان در مناقصاتی که برای طرفین سودآور هستند حضور داشت. سرمایه بیش از ۷۰ میلیارد ریال لازم دارد مدارک نزد سازمان بورس و اوراق بهادار برده شود.

  • شرکت‌های استارت آپی قالب ثبتی جداگانه‌ای ندارند و باید در یکی از قالب‌های ذکر شده در متن مقاله به ثبت برسند.
  • شرکت مسئولیت محدود به شرکتی گفته می‌شود که با همکاری دو یا تعداد بیشتری از افراد تشکیل شده است.
  • موسسه سفیر صلح به منظور تکمیل تیم متخصص خود،از افراد با تجربه در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند دعوت به عمل می آورد.

شرکت در واقع به معنای شراکت یا یک جمع است که کارهای تجاری یا حقوقی را به صورت رسمی و با مسئولیت انجام می دهند. به طور کلی شرکت به معنای این است که اشخاصی (از 2 نفر به بالا) جمع شوند و مجموعه ای را با هم تشکیل دهند و با آن مجموعه فعالیت های اقتصادی انجام دهند، نفعی ببرند و پس از کسر هزینه های انجام گرفته، سود باقیمانده را بین اعضای شرکت تقسیم کنند. حق رای در سهامی خاص به تعداد سهام می باشد ولی در مسئولیت محدود به نسبت سرمایه تقسیم خواهد شد. شرکت با مسئولیت محدود موضوعاً تجاری است ولی شرکت سهامی می تواند برای امور تجاری یا غیر تجاری باشد.

شرکتهای دانش بنیان شرکتهایی هستند که می توانند از طریق فروش فناوری (خدمات) حداقل درآمد را برای یک مدت کوتاه کسب نمایند دراین صورت می توانند شاخص های اختصاصی را از طریق این روش را برای اخذ تسهیلات و مزایا استفاده کنند. کادر فنی و مهندسی فکربرتر، با بیش از سه دهه تجربه مدیریت در ارائه ی خدمات ثبتی ثبت شرکت و حقوقی ما را قادر ساخته تا علاوه در تهران،در سایر مراکز استانی کشور وحتی خارج از مرزهای میهن عزیزمان در سریع ترین زمان به ارائه ی خدمات بپردازیم. _ارائه مجوز برای شرکت ها و موسساتی که فعالیتشان به مجوز نیاز دارد. شرکت در مزایده ها و مناقصه های خصوصی و دولتی که نیاز به رتبه شرکتی دارند.

چرا باید شرکت ثبت کنیم ؟

همچنین شرکت‌ها پس از مدتی فعالیت در صورتی که نیاز به سرمایه بیشتری داشته باشند می‌توانند اقدام به افزایش سرمایه کنند. به علاوه اگر ضررهای مالی شرکت زیاد باشد، بنا به شرایط قانونی امکان کاهش سرمایه هم وجود دارد. چرا که شرکت، همان‌طور که از نام آن برمی‌آید، شراکت افراد برای انجام فعالیت تجاری‌ست و تاسیس شرکت با یک شریک امکان‌پذیر نیست. حداقل تعداد شرکا در شرکت‌های تجاری ۲ نفر است که در برخی شرکت‌ها، مانند سهامی خاص این حداقل بیشتر پیش‌بینی شده است. در گام دوم، با توجه به موضوع فعالیت باید یکی از انواع شرکت‌های تجاری در قانون تجارت را انتخاب نمایید.

ثبت شرکت در تهران

در این خصوص می توانید از کارشناسان خبره ثبتی مانند کارشناسان موسسه حقوقی والانیک کیمیا به شماره تماس ۰۲۱۸۷۷۹۰ مشاوره تلفنی اخذ نمائید. پس از تهیه اسناد فوق نهایتا میبایست تمامی صفحات آن توسط تمامی شرکا و سهامداران امضا و تائید شود. این گونه از شرکت ها برای اخذ نمایندگی، حضور در مناقصه و مزایده های دولتی و نمایشگاه ها و همچنین دریافت تسهیلات بانکی از اعتبار خوبی برخوردار هستند.

نقص‌های موجود باید در اسرع وقت برطرف شوند تا روند ثبت شرکت طولانی نشود. در پایان و پس از پذیرش اینترنتی، یک برگه تائیدیه پذیرش ثبت به شما ارائه خواهد شد که باید مدارک اصلی و فیزیکی خواسته‌شده را پس از امضاء توسط تمامی مؤسسین، از طریق پست به آدرس درج‌شده در برگه ارسال کنید. فرایند ثبت شرکت، امروزه به‌صورت کاملاً الکترونیکی انجام شده و اصلاً فرایند پیچیده و سختی نیست.

general